Przeczytaj tekst z podanych możliwości odpowiedzi wybierz właściwą
To z nim zmagali się maturzyści trzeciego dnia egzaminów.. C. polityczną.. Zaznacz jedną z czterech możliwości, zakreślając literę a, b, c lub d.Przeczytaj trzy teksty.. 1 Przeczytaj poniższy tekst.. c)Yes, I'm OK. 2.Powiedz koleżance co nalezy do twoich obowiązków w domu.. (0-3) Przeczytaj trzy teksty związane z zegarami.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zadanie 6.. Wybierz odpowiedź A, B lub C. Zakreśl literę A, B, C albo D.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. 6 pkt.Przeczytaj poniższy tekst i w zdaniu 1 wybierz właściwą odpowiedź, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. W wypowiedzeniu Ani w słownikach, ani w encyklopediach nie znalazłem .. Zaznacz jedną z trzech możliwości, zakreślając literę A, B lub C. Liz Hello.Zadanie 6.. Zakreśl jedną z liter: A, B, C albo D.. D. religijną.. Zakreśl literę A, B albo C. Zakreśl literę A, B albo C.. Zadanie 6.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 1 punkt.. Tekst Piotra Kuncewicza porusza zagadnienia związane z problematyką A. egzystencjalną.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. (7 pkt) Przeczytaj poniższy tekst.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu..

Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.

Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.Przeczytaj teksty.. Zadanie 4.. How does he manage?Przeczytaj tekst.. Z podanych możliwości odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl literę A, B, C albo D.. Z podanych odpowiedzi a, b i c wybierz właściwą, zgodną z treścią poszczególnych wiadomości.. 9 Przeczytaj wiadomości.. The man is calling A. a travel agent .Do każdego z nich odnosi się jedno pytanie z trzema możliwościami odpowiedzi.. Zakreśl literę A, B, C lub D.. (0-1) Dokończ zdanie.. Zakreśl literę A, B, C albo D. Zakreśl literę A, B, C albo D.. Pytania do tekstów mogą dotyczyć informacji, intencji autora tekstu albo głównej myśli tekstu.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 punkt.Strona 6 z 13 MJA-1P Zadanie 6.. Od rana poziom podstawowy, po południu - rozszerzony.. One you probably haven't heard of was a dog.Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Jeśli takowe tłumaczenie jednak nie istnieje, to sama cały tekst tłumaczę.. 2.Przeczytaj tekst.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Zaznacz odpowiedź A, B, Club D.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl literę A, B, C lub D..

Z podanych możliwości odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.

Zadanie 2.1.. Za każdąRead More…Przeczytaj trzy teksty.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. (3 pkt) Przeczytaj trzy teksty dotyczące pracy.. Odpowiedzi i arkusz CKE zTrwa matura 2016.. Zakreśl literę A, B albo C.. (0-5) Przeczytaj tekst.. Napisz i zapoznaj się z rezenzjami o książce na stronie LitRes.Przeczytaj trzy teksty związane z domami.. The woman is talking to A. a prospective tenant.Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. (0-5) Przeczytaj tekst.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.. 1.Odpowiedz lekarzowi na pytanie :,,Co ci dolega" a) I can't.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 1 punkt.. wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. a) I don't mind washing the car.PRZENIEŚ ROZWIĄZANIA NA KARTĘ ODPOWIEDZI!. Angielski - ten język maturzyści zdają w poniedziałek, 8 maja.. (0-5) Przeczytaj dwa teksty związane z diamentami.. And the clues as to where it is are written in a poem.Przeczytaj dwa teksty dotyczące edukacji domowej.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.Gramatyka Angielska Angielski matura Zestawy maturalne Zadanie 7..

Z podanych odpowiedzi (4.1.-4.8.)

Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Miłego oglądania .W zadaniach 1-12, przeczytaj teksty.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.Przeczytaj tekst.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. B. artystyczną.. Przeczytaj tekst.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 1 punkt.Dokończ zdanie.. Angielski - podstawa, czyli matura z języka angielskiego na poziomie podstawowym.. (0-3) Przeczytaj trzy teksty związane ze sportem.. Z podanych możliwości odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. (6 pkt) Przeczytaj tekst..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt