Napisz e mail o swojej rodzinie po angielsku
0 ocen .. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.E mail po angielsku.. ;) 2012-10-04 21:11:35 Napisz e- mail po angielsku do kolegi/ koleżanki że wygrałem konkurs szkolny MAM TALENT 2011-12-12 13:52:31Proszę pomóżcie !. Napisz : kiedy zaczynają i kończą się lekcje,-co uczniowie robią w czasie przerw,-o nauczycielach i uczniach,- o zasadach obowiązujących w szkole.. Nie wiem jakie zdania mam napisać, proszę o pomoc.. 2012-10-23 19:07:32 Napisz maila po angielsku 2012-10-01 16:47:55 Napisz e- maila po angielsku 2015-09-20 16:01:38Przykładowy opis rodziny po angielsku.. Imię :Jacek, szkoła : Gimnazjum nr.. 2 odpowiedzi.. I jeśli mogę prosić to, żeby po polsku też było napisane ;) Oluuch94 Oluuch94 My family consists of 4 members.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Napisz wypracowanie po angielsku - środowisko.Przykład opisu wakacji po angielsku z tłumaczeniem Opis wakacji po angielsku - wzór.. 18,815 wizyt.. O ile w przeszłości to listy były najpopularniejszym medium w przekazie informacji, o tyle w dzisiejszych czasach to właśnie e-mail jest najczęściej używany, aby przekazać jakąś informację między osobami znajdującymi się w pewnej od siebie odległości.Tak jak prosiles w liscie opisze siebie i swoja rodzinę..

Członkowie rodziny po angielsku.

Rośliny(drzewa i kwiaty) po angielsku.. Napisz e mail do przyjaciółki z Anglii, w którym: - poinformujesz ją, że nie będziesz w stanie się spotkać i wyjaśnisz powód, - powiesz jej o swoich planach na najbliższy tydzień i je opiszesz, - zaproponujesz spotkanie w innym terminie,Napisz e-mail (po angielsku) do koleżanki ze szkolenej wymiany w Angli.. Wiadomość po angielsku - zasady pisaniamam napisać na min.. Ale proszę aby to było napisane teraz a nie skopiowane z innego zadania, ponieważ potrzebuję takiej pracy której nikt inny nie będzie miał ;) Plagiaty zgłaszam !. Po obiedzie mam czas wolny.. Tata interesuje sie samochodami z .Zadanie: napisz 5 zdań o rodzinie po angielsku Rozwiązanie: my family is small i have no siblings, but i only have my grandma, grandpa, aunts and uncles my Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Wskazówki jak napisać pocztówkę po angielsku, przykłady pocztówki po angielsku.. 2013-11-07 20:25:43E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Write back soon.E-mail jest relatywnie nową formą pisemną, która pojawiła się wraz z powstaniem internetu..

Napisz kilka zdań o swojej rodzinie.

1 we Wrocławiu, sport and hobbies : piłka nożna (mozecie cos jeszcze wymyslic).. .Napisz maila o poznaniu osoby w klubie sportowym !Może być ?. kalka0303 pisze: 10 stycznia, 2016 o 16:58 .Napisz o swojej restauracji.. .Zadanie: napisz email o sobie i swojej rodzinie po angielsku Rozwiązanie: i want show you my family my family consist of five members includning me i have an older Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Napisz 5 zdań o sobie i swojej rodzinie z czsownikiem być po Angielsku 2014-06-21 13:55:26 Napisz 8 zdań po angielsku o fundacji 2013-06-03 20:39:58 Napisz 10 dowolnych zdań po angielsku .. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:Przykład opisu domu po angielsku z tłumaczeniem Opis domu po angielsku - wzór.. Tylko proszę o zdania po polsku i po angielsku.. Poniżej znajdziecie informacje i wskazówki, jak napisać w pełni poprawną wiadomość po angielsku.. Wraz ze swoja rodzina mieszkam w Żarach.. Widujemy się raz lub dwa razy w tygodniu, ponieważ jego mieszkanie znajduje się dosyć daleko ode mnie.. Łukasz jest całkiem wysoki i dobrze zbudowany.. - Muszę już kończyć..

Zasady pisania pocztówek po angielsku.

Następnie robię prace domowe i pomagam rodzicom.. 150 słów.. Łukasz ma 17 lat i mieszka niedaleko moich dziadków.. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać.. A ja mam napisac cos o swojej rodzinie!. Zwierzęta po angielsku.. Jego oczy są duże i brązowe.Obiad mam o 15:15.. Podpisz się jako XYZ .. Czekam na Twój e-mail.. Tomek jest wysokim brunetem pracuje jako informatyk.. E-mail (7857) Facebook (104970) Fora Internetowe (15751) Gadu-gadu (71003) .. Mogą być wymyślone np. Moja siostra jest ładna.. napisać po angielsku e-maila o swojej szkole do kolegi z Wielkiej Brytanii, z którym korespondujesz.. Moi rodzice maja po 45 lat.. Po angielsku.. Pomóżcie.. Wówczas czytam książki, oglądam TV, gram na komputerze albo idę na długi spacer.. Mam dwóch braci Tomka i Adriana.. Odpowiedz.. - Proszę napisz do mnie.. zadanie dodane 20 lutego 2013 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]Wiadomość po angielsku to jedna z krótkich form wypowiedzi, z którymi można spotkać się zarówno w pracy domowej, jak i na maturze podstawowej z języka angielskiego.. Polecam strona świetna dla wszystkich którzy muszą napisać coś po angielsku POLECAM.. Pocztówka po angielsku, wzór.Kurs do matury ustnej z angielskiego - poziom podstawowy Dane personalne, mówienie o sobie i rodzinie.Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz w weekendy ..

List formalny po angielsku.

2012-11-25 17:03:04 Napisz e- mail do nowej koleżanki po angielsku .. .Pomozecie?. Ma bardzo ciemne, krótkie włosy.. Zakończenie - jak zakończyć e-maila po angielsku.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.Przydatność 60% Przebywasz u angielskiej rodziny na wymianie, która ma potrwać 2 miesiące.Napisz do swojego znajomego anglika krótki e-mail, w którym: -informujesz, że właśnie przybyłeś do Angli, -opisujesz w jakim celu przybyłeś, -podajesz na jak długo i gd.. zadanie dodane 18 listopada 2010 w Język angielski przez użytkownika lunatyczna (250) [Gimnazjum] angielski; opis; restauracja +1 głos.. 2010-02-06 09:54:47;Napisz e mail o swojej rodzinie po angielsku krutko SucderiaGucion SucderiaGucion Hi Michael, I want to tell you about my family.. - To już wszystko.. Pamiętaj, że długość e-maila powinna wynosić od 50 do 100 słów.Napisz 10 zdań o swojej rodzinie.. 0 Gość Śro Cze 11, 2008, 13:44..Komentarze

Brak komentarzy.