Świat przyrody angielski słówka
Ubranie 3.. Zachęcam Cię gorąco do podzielenia się w komentarzu swoimi pomysłami.W tym tygodniu przygotowałam dla Was materiały z zakresu ŚWIAT PRZYRODY - czyli będzie milusio, o zwierzątkach i roślinkach, to cut the long story short 😛 Akcja „15 tygodni do matury z angielskiego z Englishake - powtórka słownictwa" polega na tym, że ja przygotowuję dla Was artykuł i filmik w danym temacie oraz opracowanie ze słówkami, a Wy oglądanie, czytacie i się .Angielskie słówka w obrazkach - Ogród 1 (Garden) - Duration: 2:10. easy-english24.com 1,171 views.. Czas wolny 7.. Pobierz.. Ciało 2.. Poziom: Pre-intermediate.Test rozwiązano 3100 razy.. Średni wynik: 47,02 %.Plik Świat przyrody słówka.doc na koncie użytkownika pamflet • folder Longman • Data dodania: 12 sty 2011Najefektywniej nauczysz się języka angielskiego z e-ANG.pl jeśli się zalogujesz.. Społeczeństwo 10.. Przetłumacz podane słowa związane ze światem przyrody na język angielski.. Jeśli znasz już te słówka możesz wykonać Test słówek: Świat przyrody.Poćwiczyć możesz pod linkiem Świat przyrody matura 2015 - fiszki.Katalog testów Słownictwo Słówka Prowadzi to do zaburzeń w ekosystemie.Zestawy słówek.. Zanim zaczniesz naukę zapoznaj się z listą słówek w tym zestawie pod linkiem: Świat przyrody tabela słówek - poziom podstawowy.. Zwroty i porady przydatne do napisania listu nieformalnego na poziomie podstawowym..

Świat przyrody - słówka.

Praca 9.. Nauka angielskiego od podstaw.Krzysztof Kozioł "Tyle naraz świata ze wszystkich stron świata:/ moreny, mureny i morza i zorze,/ i ogień i ogon i orzeł i orzech -/ jak ja to ustawię, gdzie.Wpisz znaczenie wylosowanego słówka lub zwrotu w polu tekstowym.. Dzięki nim zorientujesz się na jakim jesteś obecnie poziomie i ułożysz plan powtórek.. Średni wynik: 57 %.Słówka związane z przyrodą przydatne na maturze.. Edukacja 8. .. Wiele z elementów dzikiej przyrody jest niszczonych, ponieważ znajdują się one w miejscach gdzie człowiek widzi szansę na rozwój przemysłu.. Przyroda, natura, i to, co nas otacza - wszystko to tworzy swoisty świat, o którym powinniśmy umieć mówić - również w języku angielskim.Szlifuj swój angielski online - słówka angielskie z różnych kategorii.. W dzisiejszym artykule poznasz przede wszystkim słówka związane z upalną pogodą, jak również moje skojarzenia z latem.. Pod tabelą znajduje się zestaw przycisków, za pomocą których możesz wyświetlić wybraną liczbę słówek.słówek polskich na angielski.. Rozpocznij ćwiczenie słówek z tej listySłówka świat przyrody, test z języka angielskiego Słownictwo z zakresu przyrody.. Korzystając z przycisków, możesz ukryć kolumnę ze słówkami w języku angielskim lub polskim.. Aby dodawać komentarze musisz się zalogowa .Matura pisemna z angielskiego - przydatne zwroty..

Świat magii - słówka.

Przetłumacz podane słowa związane ze światem magii na język angielski.. W odrębnych artykułach znajdziesz następujące słownictwo: >> Nazwy geograficzne Klęski żywiołowe Nazwy drzewSłówka świat przyrody, test z języka angielskiego Test ze słówek języka angielskiego.. Zobacz - TESTY 1.. Vanilla, cheesy i pumped, czyli coś dla zaawansowanych angielskie lekcje wideo.Środowisko i ekologia w języku angielskim - przydatne słownictwo i wyrażenia.. Jedzenie 5.. Zwierzęta WYMOWA Wszystkie słówka w książce zawierają .Słówka i zwroty.. breed crime "civil society" słownik system polityczny wielkiej brytanii Liczby po angielsku casa common collocations Pory roku po angielsku Liczebniki po angielsku Imiona angielskie męskie T A leckám libro .Katalog testów Słownictwo Słówka Świat przyrody - słówka.. środowisko naturalne (57) świat przyrody (187) pogoda (44) jedzenie (45) produkty żywnościowe (124) warzywa (38) owoce (47) orzechy (9) przyprawy (21) zioła (13) rośliny (43) kwiatki i drzewka (38) mięso (17) nabiał (20) żywienie (41) napoje (32) zwierzęta (57) zwierzęta wodne (15) ptaki (35) gatunki ryb (15) medycyna (52) zdrowie (70) ciało ludzkie (52 .W akacje zbliżają się wielkimi krokami i myślę, że jest to idealny moment, by poznać najważniejsze angielskie słownictwo związane z latem zanim udamy się na zasłużony urlop..

Podstawy angielskiego.

Ponowne kliknięcie przycisku na nowo pokaże słówka z wybranej kolumny.. Chłodny chilly Spać do drop to Wilgotny humid Piorun lightning Mróz, przymrozek frost/ frosty Mglisty misty Przelotny dzeszcz / deszczowy shower/ showery Burowy stormySłownictwo angielskie do matury: świat przyrody - klęski żywiołowe, poziom podstawowy Keywords matura, słówka, FCE, matura ustna, matura podstawowa, świat przyrody, klęski żywiołowe, języki obce, matura z angielskiego, egzaminy, słowka angielski klęski żywiołowe, świat przyrody angielski słownictwo, Świat przyrody angielski .Angielski online dla dzieci - słówka angielskie z wymową, ćwiczenia z angielskiego online i do wydruku dla przedszkolaków i dla dzieci szkolnych.. Internetowy system powtórek lepszy niż fiszki, skuteczna nauka angielskiego w domu za darmo: pisanie i słuchanie.Świat przyrody Słówka z takich dziedzin jak ziemia, klimat, pogoda, rośliny, zwierzęta, nagłe zjawiska pogodowe, ekologia.. lista słówek użytkownika paulina15.. Najnowsze.. common collocations angielskie słowka religia Pory roku po angielsku Binomische Formel system polityczny wielkiej brytanii Liczebniki po angielsku Imiona angielskie męskie Liczby po angielsku 25/9/2020 A leckám 16/10/2020 guzel sozler.Słówko po angielsku: Słówko po polsku: acid rains: kwaśne deszcze: air: powietrze: ant: mrówka: bank: brzeg (jeziora, rzeki) bear: niedźwiedź: bee: pszczołaangielski matura słówka świat przyrody język angielski Zobacz podobne fiszki: angielskie słowka religia /english economy vocabulary..

Pytania ze świata przyrody.

Świat magii - słówka.. Memo i przedszkolaki - język angielski dla przedszkolaków - Duration: 5:09.Planując podróż, warto zaznajomić się ze słownictwem, które może się w jej trakcie przydać.Podróże często zanoszą nas za granicę, kiedy to musimy się jakoś porozumieć z obcokrajowcami.. Świat 12.. Życie prywatne 6.. Jednym z aspektów, który na pewno przyda się w podróży, są strony świata.Angielski - Słówka - Świat przyrody XIII.. 0.0 / 5 (0 głosów) Komentarze: Nie ma jeszcze żadnego komentarza.. Środowisko i ekologia to jedna z kluczowych sfer życia.. Może to być: list tradycyjny, e-mail lub wiadomość na bloga.. Najczęściej ofiarą wyniszczających działań człowieka padają lasy deszczowe.. Travel Idioms - otwórz okno na świat angielski dla zaawansowanych.. Zalogowane osoby mogą korzystać z Systemu Powtórek Słówek, mają dostęp do Panelu Edukacyjnego oraz mogą tworzyć własne zestawy słówek.AGARR / ANGIELSKI / SŁOWNICTWO / Świat przyrody.doc Download: Świat przyrody.doc.. Poziom: Intermediate.Test rozwiązano 930 razy..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt