Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi charakterystyka niki
Szukaj.. Jedynym przedmiotem „nowoczesnym" w jej.Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Mówią na niego „chudzielec".. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem)./ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Nie lubi Aurelii, ponieważ ta podrywa Neta.Rodzina Niki Mickiewicz.. 17 Stron.. Ubierał się często w niebieskie jeansy i sweter./ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.Jest dziewczyną Neta.. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziZapomniałeś, kim jest Morten, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Nika używa mocy.. Podstawowe informacje o bohaterze Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Adaptacja Powieść Rafała Kosika doczekała się adaptacji filmowej (2012).. Wskaż przykłady cech charakterystycznych dla różnych typów powieści, jakie możesz znaleźć w książce Rafała Kosika..

2009-05-31 13:23:27Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Paweł Mickiewicz - nieżyjący już tata Niki, w świecie B75 żył i palił papierosy, mama Niki - mama Niki; była historyczką; zginęła w 1997 roku podczas wycieczki awionetką do Zamku Książ, pojawia się w świecie B75, Amelia Mickiewicz - ciotka Niki z Krakowa, starsza siostra jej ojca, Net nazywa ją Emalią.Postacie tytułowe Felix Polon.. poleca 81 % .. Charakterystyka zewnętrzna Felix jest chłopcem szczupłym, o jasnych włosach i piwnych oczach.. 2012-10-01 15:47:03 Co uwarzasz o książce Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ?. Skomentuj.. Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi Kosik streszczenie Streszczenie treści Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi Streść .Nauczyciele i pracownicy szkoły - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - magister inżynier Juliusz Stokrotka - dyrektor gimnazjum; niski, pulchny, łysiejący mężczyzna o donośnym głosie; troszczy się o dobre imię szkoły,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - przeznaczona dla młodzieży powieść z gatunku science fiction autorstwa Rafała Kosika.Pierwsza książka z cyklu Felix, Net i Nika, wydana w listopadzie 2004 przez Powergraph.Opowiada o przygodach trójki przyjaciół z pewnego warszawskiego gimnazjum.W Warszawie chodzi Gang Niewidzialnych Ludzi, a przyjaciele niechcący odkrywają .Nika to jedna z głównych bohaterów cyklu "Felix, Net i Nika", najlepsza przyjaciółka Felixa i Neta..

Felix Polon - charakterystyka.

Quizy Os. .. Co wiesz o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Ernest_Dziuba 2 lata temu.. Po 10 minutach robot rusza dalej.. Udostępnij.. Ma urodziny w drugiej połowie września.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury.. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.. .RafaĄ Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - scenariusze lekcji 5 1 Karta pracy - Typy powieści 1.. Mieszka w starej kamienicy, w skromnym małym mieszkanku na warszawskiej Pradze.. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów, ma także „superzegarek", który oprócz godziny pokazuje takie informacje jak czas wschodu i zachodu słońca, oraz ma wbudowany alarm.Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - bohaterowie Głównych bohaterów powieści - Felixa, Neta i Nikę - poznajemy w ich pierwszym dniu w nowej szkole - gimnazjum imienia profesora Stefana Kuszmińskiego.Zapomniałeś, kim jest Uczniowie gimnazjum, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im.. Quiz w Poczekalni.. Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok ..

Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Dziewczyna lubi ludzi i dobrze się z nimi dogaduje.

Książka „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" łączy cechy różnych odmianFelix,Net i Nika Wiki.. Spotkanie w nowej szkole i .Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Odpowiedz.. Charakterystyka zewnętrzna Net to wysoki i chudy jak tyczka chłopiec.. 3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.Nika Mickiewicz - główna bohaterka serii książek pt. Felix, Net i Nika.Urodziła się w lipcu 1992 lub 1991 w Warszawie.. Plan ramowy 1.. Nie chce być przez nich pomijana, nawet,gdy pragną ją ochronić.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół.. Uczęszcza do szkoły nr 13 im.. Razem z ojcem stworzył program AI, który nazywa się Manfred.Lubi żarty i ironie.Gang Niewidzialnych Ludzi, Pałac Snów, Orbitalny Spisek (udział Mortena nie jest do końca udowodniony), Bezpieczne Dorastanie.. Rozwiąż test!Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie „Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi".. Koniec świata jaki znamy Książki z serii, w których występuje Morten .. Wydana została również w języku litewskim, węgierskim i czeskim..

... Felix, Net i Nika oraz Gang ...Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie szczegółowe Net Bielecki - charakterystyka, klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki ☰Zapomniałeś, kim jest Net Bielecki, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?

prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.. Felix oblicza, że moc Niki podziała na Marsie w tej samej chwili, w której jej użyła, co znaczy, że ta moc jest szybsza niż światło.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów, Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek,Felix Polon - jeden z głównych bohaterów powieści "Felix, Net i Nika".. Jej przyjaciele to Felix i Net Jej mama nie żyje Zainteresowania Niki to czytanie książek Jej Matka była historykiem sztuki Nika większość czasu spędzała z Felixem, NetemTen quiz sprawdzi twoją wiedzę o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Ale tata Niki żyje!. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zablokuj Zgło .Net Bielecki - jeden z trójki głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie.Jego pasją jest informatyka.. Nika twierdzi, że Felix i Net to jej najbliżsi.. Nie przepada tylko za Aurelią, która często jej dokucza i próbuje flirtować z Netem.. Skomentuj..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt