Praca klasowa z akademii pana kleksa klasa 4 z odpowiedziami
Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa?. Na podstawie znajomości lektury rozwiąż krzyżówkę.. Jan Brzechwa, Akademia Pana .Ambroży Kleks jest głównym bohaterem powieści Jana Brzechwy, nauczycielem i wychowawcą chłopców, uczących się w jego Akademii.. Jest to postać niezwykła i bardzo barwna.. Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej wypowiedzi pisemnej, zadania na dobieranie) i jest formą wprowadzenia uczniów kl. IV w specyfikę .PRACA KLASOWA 1.Jak wyglądał pan Ambroży Kleks?. Po długiej rozmowie pan Kleks wskazał na Adasia i Andrzeja , wyjaśniając, że jego rozmówca przyszedł z bajki o śpiącej królewnie i siedmiu braciach.Akademia Pana Kleksa mieści się na samym końcu ulicy Czekoladowej, w ogromnym, pełnym dolin i wąwozów parku.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Rozwiąż test!Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Opis Pana Kleksa Głównym bohaterem książki Jana Brzechwy pt. „Akademia pana Kleksa" jest Ambroży Kleks ..

Nauczyciel jest średniego wzrostu , ale nie wiadomo czy jest gruby , czy chudy ponieważ cały tonie w swoim ubraniu .Praca klasowa.

Sprawdź swoją wiedzę i przekonaj się, ile pamiętasz z książki.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Zdołałem dosłyszeć jedynie tyle, że w hali tej wyrabiane są dziurki od kluczy, dziurki w nosie i dziurki w uszach, jak również inne jeszcze dziurki mniejszego kalibru.. (W tym miejcu umiescilam rewers zeskanowanej pocztówki z Kaszub) 4.. Akurat mam dyktando i muszę się nauczyć ortografii.Akademia pana Kleksa - test z lektury.. Przez kogo budzeni są uczniowie w Akademii?. Kto opowiada o wydarzeniach i w której osobie?. Mozna powiedziedzieć że jest średniego wzrostu.. Najnowsze quizy w dziale: Akademia pana KleksaPRACA DOMOWA.. W co przemienia się pan Kleks na końcu książki?. English every day; Gramatyka (Angielski .fajne chodze do 4 klasy ale moja pani od polskiego nie jest fajna.. Bardzo fajna gra.. Czy odpowiesz na każde z trudnych pytań?. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy CzekoladowejSprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem..

Hania: 2018-11-15 19:41:51. cześć chodzę do 4 klasy jutro mam sprawdzian z lektury akademia pana kleksa dzięki tej stronie dobrze się uczę super gra.

Opisz tego bohatera w kilku zdaniach.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Wysłuchaj nagrania, a następnie wskaż poprawne odpowiedzi.. „Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.. Wypracowania z antyku i Biblii; Wypracowania ze średniowiecza; Wypracowania z renesansu; Wypracowania z baroku; Wypracowania z oświecenia; Wypracowaniaa z pozytywizmu; Wypracowania z modernizmu; Wypracowania z literatury XX wieku; REFERATY; PRACA KLASOWA; FIZYKA w liceum; ANGIELSKI.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Wyślij zgłoszenie.. 6 pkt.. 2. doggyster 3 lata temu.. Bardzo polecam!. P.S. Może to być Akademia Pana Kleksa.. 11 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Innego dnia w Akademii zjawił się jakiś obcy mężczyzna i kazał zaprowadzić się do pana Kleksa.. Gdzie Adaś doleciał pewnego dnia?. Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 7775 razy.. Zadanie 4 Przyjrzyj się schematowi przedstawiającemu Akademię pana Kleksa.AKADEMIA PANA KLEKSA - KARTA PRACY Akademia pana Kleksa - świat przedstawiony w lekturze 1..

Jest on personą niezwykle barwną (dosłownie i w przenośni) i niewiele robiącą sobie z praw przyrody czy logiki.Profesor jest niewysokim p... Pan Kleks jest niezwykłym nauczycielem uczącym w niezwykłej akademii .

Uwaga: osoby, które nie mogą wydrukować krzyżówki, nie muszą jej przerysowywać - zapisują wAkademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci.. Powodzenia Liczba pytań: 10 Poziom: Trudny Rozwiązany: 1148 razyWiecie jaki napisać krótki opis wyglądu pana Kleksa z ''Akademi pana Kleksa '' ?. Kim był Mateusz, zanim został szpakiem?. Z charakteru jest miły i sympatyczny.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Zadanie 2 Wskaż niezgodne z treścią wysłuchanego fragmentu zdania na temat Akademii pana Kleksa.. Wszyscy uczniowie byli ciekawi, w jakiej sprawie przyszedł nieznajomy.. Nie jest ani wysoki, ani niski.. Wyjaśnij, kim są w powieści „Akademia pana Kleksa": 4 pkt.. 11 Obserwuj autora Zobacz .. Który aktor z serialu „Dom z papieru" mógłby .Jan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - w tej książce nie brakuje wysublimowanych szczegółów.. Ile lat ma Adam Niezgódka?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraJan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - quizy i testy z lektury.. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt..

Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Plik TEST z odpowiedziami Akademia Pana Kleksa dobry.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Akademia Pana Kleksa • Data dodania: 4 lis 2012Jest on nauczycielem dzieci w swojej akademii.

Nie będzie łatwo, ostrzegamy!. Quiz w Poczekalni.. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!Plik AKADEMIA PANA KLEKSA TEMATY WYPRACOWAŃ.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder AKADEMIA PANA KLEKSA • Data dodania: 15 lis 2009.. Do jakiej fabryki zabrał swoich .Test: Akademia Pana Kleksa - sprawdzian wiadomości Opis testu: W tym teście zawarte są pytania z filmu Akademia Pana Kleksa.. • Adaś Niezgódka-• Mateusz-• Filip-• Paj Chi Wo-3.Wyobraź sobie, że jesteś uczniem Akademii.Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Serwis zamknięty.. Pytania z treści lektury dla 4 klasy szkoły podstawowej.Praca wrzała, a łoskot maszyn i narzędzi zagłuszał słowa inżyniera Kopcia, który tłumaczył coś i objaśniał piskliwym głosem.. Twój kolega, twoja koleżanka napisali do ciebie list w którym proszą cię, abyś polecił im jakąś ciekawą książkę.. Zajmuje duży trzypiętrowy gmach z czerwonej cegły otoczony wysokim murem, w którym co kawałek znajdują się drzwi prowadzące do jakiejś bajki - za niektórymi znajdują się baśnie pana Andersena, za innymi bajki panów Grimm, a dalej jeszcze inne opowieści dla dzieci.Test z ''Akademii Pana Kleksa'' Jana Brzechwy.. 17 pytań..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt