Sprawozdanie z ferii zimowych w szkole
Niektórzy wyjeżdżali z rodzicami w góry lub nad morze, inni na obozy narciarskie, dla jeszcze innych był to czas wyjazdów do rodziny.. Jednak, aby uczniowie mogli korzystać w pełni z uroków ferii zimowych, niezbędne jest zapewnienie im bezpieczeństwa.. Dla tych, którzy zostali, nasza Szkoła zorganizowała atrakcyjne zajęcia.Z prawnego punktu widzenia sprawa wygląda w sposób następujący: zgodnie z art. 64 Karty Nauczyciela 4 nauczycielowi zatrudnionemu w szkole, w której w organizacji pracy przewidziano ferie szkolne, przysługuje urlop wypoczynkowy w wymiarze odpowiadającym okresowi ferii i w czasie ich trwania.Szkoła Podstawowa w Czarnogłowach została uruchomiona w styczniu 1947 roku.. Część naszych uczniów wyjeżdżała z rodzicami w góry, część na obozy piłkarskie, narciarskie, a niektórzy wykorzystali ten czas na wyjazdy do rodziny.. Uczniowie spotykali się w sali gimnastycznej biorąc udział w grach i zabawach ruchowych.. Zapraszamy!. HARMONOGRAM ZAJĘĆ.. 18 stycznia .We wtorek 8 stycznia 2019 r. gościł w naszej szkole młodszy aspirant Mariusz Nalepa - policjant oraz dzielnicowy na terenie gminy Tuchów i Ryglice.. W poniedziałki, środy i piątki uczestnicy „Ferii w Bibliotece" mogli pograć w gry planszowe i poukładać puzzle.Ferie zimowe w Bibliotece Miejskiej - sprawozdanie.. W tygodniu poprzedzającym ferie każda klasa miała za zadanie omówić zasady bezpieczeństwa w czasie ferii zimowych, a uczniowie mieli za zadanie sporządzić plakat lub komiks z zasadami bezpiecznych ferii .Sprawozdanie z zajęć podczas ferii zimowych 2012 Szczegóły Szczegóły 27 styczeń 2012 Po półrocznym zmaganiu się dzieci i młodzieży z nauką i szkołą przyszedł czas na upragniony i długo oczekiwany odpoczynek..

Był to kolejny dzień tegorocznych ferii zimowych.

Znak sprawy: BST/43430/1/2008.. Ze względu na rotacyjny system odbywania ferii, uczniowie z województwa małopolskiego będą mogli jednak odpocząć dopiero pod .Sprawozdanie z pracy Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2016-2017 .. podsumowań i przygotowań do ferii zimowych.. Obudziłem się o 11, jak zwykle niewyspany.. Czytałam książki, czatowałam z przyjaciółmi, ale głównie byłam w ruchu.Sprawozdanie z akcji Ferie w Bibliotece 2012 .. Na czas ferii zimowych Oddział dla dzieci stał się jeszcze bardziej przyjaznym miejscem dla młodych czytelników.. Pierwszy tydzień ferii zimowych spędziłam w domu, często wychodząc z koleżankami i zajmując czas wypoczynkiem.. Muzyczny weekend w Kamieniu Śląskim ; Remont drogi powiatowej nr 1831 O - UWAGA OBJAZD!. Zorganizowane zostało wyjście na lodowisko, a na zakończenie .Dlatego większość z dzieci zmuszona do pozostawania w domu biernie spędzania czas przed telewizorem czy komputerem.. Zimny, szary, onury, jeden z tych, ktore najchętnij przespałoby się cały.. Jej pierwszym kierownikiem, a zarazem jedynym nauczycielem była Irena Raczyńska.. Dla tych, którzy zostali w mieście, Szkoła zorganizowała zajęcia sportowe.Sprawozdanie z organizacji zaj ęć w czasie ferii zimowych w Krapkowickim Domu Kultury w dniach 14 lutego do 25 lutego 2011 r. od godz. 10.00 do 13.00 W ramach ferii zimowych Krapkowicki Dom Kultury wraz ze szkołą j ęzyków obcych ESB Columbus zorganizował dla wszystkich dzieci cykl imprez,Sprawozdanie z ferii zimowych ..

Sprawozdanie z ferii zimowych w roku 2014 1 Ferie zimowe to wymarzony czas dla dzieci.

Bardziej szczegółowoSprawozdanie z Ferii Zimowych 2012 poniedziaĹ ek, 05 marca 2012 10:01 .. atrakcyjności oferty feryjnej był fakt pozyskania do pomocy w organizacji zajęć wolontariatu studenckiego np. w Szkole w Czubrowicach i Szkole w Sąspowie, wolontariatu gimnazjalistów w Świetlicy "Nadzieja" w Jerzmanowicach oraz osób należących do Centrum .sprawozdanie z ferii zimowych w Świetlicy breŃ Ferie zimowe w świetlicy w Breniu rozpoczęliśmy od zajęć plastyczno - technicznych, wykonując kartki okolicznościowe z okazji Święta Babci i Dziadka.W czasie ferii dzieci brały udział w zajęciach decoupage, wykonywały maski karnawałowe, malowały plakat o tematyce zdrowotnej.to moje sprawozdanie z całych ferii : Dwutygodniowe ferie zimowe Ferie zimowe w województwie zachodniopomorskim rozpoczęły się 14.02.2011r.. Oznacza to, że uczniowie wrócą na zajęcia dopiero .SPRAWOZDANIE Z FERII ZIMOWYCH.. Chętne dzieci spotykały .. Od początku mieściła się w budynku przy ulicy Fabrycznej 24.. Pan policjant przypomniał, w jaki sposób należy zachować .Sprawozdanie z zajęć sportowo-rekreacyjnych realizowanych w szkole w okresie ferii zimowych 2008..

Sprawozdanie z ferii zimowych w roku 2015 1 Ferie zimowe to wymarzony czas dla dzieci.

Ferie zimowe za nami.. Dyrektor Szkoły .. Chętne .. (poniedziałek) D. Czarnowska, J. Wenderska - przywitanie uczniów i zapoznanie ich z planem zajęć w czasie feriiSprawozdanie z ferii zimowych 2015 - Gminna Biblioteka Publiczna w Grzmiącej 10.02.2015 W ferie zimowe 2015r.. Ale grono uczniów nie miało możliwości wyjazdu.. D. Cebuli, oraz wsparciu finansowym rodziców i MZO w Dębicy uczniowie naszej szkoły bezpiecznie, ciekawie i aktywnie spędzili pierwszy tydzień ferii.Jeden dzień z ferii zimowych - opowiadanie.. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Grzmiącej, a także w filiach bibliotecznych (Czechy, Krosino, Nosibądy, Wielawino) spotkania z dziećmi i młodzieżą odbywały się od poniedziałku do soboty, w godzinach otwarcia poszczególnych .. Dla Dzieci, które ferie spędzały w Rosnowie zorganizowane i zaplanowane zostały zajęcia w Świetlicy „Rozgłośnia".- praca z grupą - praca w grupach - zindywidualizowana praca w grupie METODY PRACY: - pogadanki - gry i zabawy ruchowe - gry i zabawy stolikowe - zabawy przy muzyce - ekspresja plastyczna.. Jest to zasadnicza zmiana w obowiązujących do 2009 roku przepisach o bezpieczeństwie i higienie w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach.Sprawozdanie z ferii zimowych w roku 2014. ..

Podczas ferii zimowych w naszej szkole odbywały się zajęcia sportowo-rekreacyjne.

Bardziej szczegółowoZimowa przerwa świąteczna w szkole 2020 z kolei rozpoczyna się w środę 23 grudnia i potrwa do Nowego Roku, czyli do piątku, 1 stycznia.. Wycieczka do Karpacza "INTERNETOWY KARMNIK" Wielkanoc 2018 ; Palenie Żuru 2018 ; Zebranie wiejskie 14.03.2018 r. Jak Dzień Kobiet to tylko w Kamieniu.Sprawozdanie z ferii zimowych.. Tegoroczne ferie zimowe w Bibliotece Miejskiej w Orzyszu upłynęły nam w ścisłym kontakcie z książkami, czyli tym co w Bibliotece najważniejsze.. W tym roku dzięki zaangażowaniu nauczycieli, p. i trwały do 28.02.2011r.. Jak co roku nasza placówka zorganizowała wiele ciekawych zajęć, które rozpoczęły się już 14 lutego w sobotę.. Spotkanie dotyczyło przede wszystkim bezpieczeństwa w czasie ferii zimowych, a uczestniczyli w nim wszyscy uczniowie.. Piątek , 25 stycznia 2008 Sz.P.. Sprawozdanie z półkolonii zimowych „Ferie zimowe radosne i zdrowe" w Szkole Podstawowej w Sokołach Opublikowano: piątek, 13 luty 2015 Ferie zimowe to wymarzony czas dla dzieci i młodzieży.Relacja z "Muzycznego Weekendu" (05-06.05.2018) Koncert na wodzie dnia 13.05.2018.. MEN radzi, jak wybrać organizatora zimowego wypoczynku i zapewnić bezpieczeństwo dzieci poza domem.Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy dokładny kalendarz ferii zimowych w roku szkolnym 2020/21.. Tarnów, 21 stycznia 2008 r. W związku z realizacją przez Szkołę ogólnodostępnych zajęć sportowo-rekreacyjnych proszę o sporządzenie i przekazanie do .SPRAWOZDANIE Z FERII 2020: Ferie zimowe już, niestety, za nami.. I chyba nam się udało.Kontrola BHP w szkole musi być przeprowadzona przynajmniej raz w roku - oznacza to, że dyrektor szkoły nie jest zobowiązany do zorganizowania jej po zakończeniu ferii zimowych.. 10 lutego 2019.. W roku szkolnym 1947/1948 funkcjonowało już 5 klas prowadzonych przez 2 nauczycielki.Ferie zimowe 2021 zaczynają się już w połowie stycznia.. Film był ciekawy i zabawny .No cóż potrzebna jest wyobraźnia ;) Myślę, że możesz troszkę pościemniać bo inaczej sprawozdanie było by denne i bez sensu.. Poza prowadzeniem zajęć rozrywkowych dla dzieci, postawiłyśmy sobie za cel obudzenie w nich miłości do lektury.. Jak co roku nasza placówka zorganizowała wiele ciekawych zajęć, które rozpoczęły się 3 lutego.. Na tegoroczne ferie planów nie miałam,ale zawsze było jakieś ciekawe zajęcie..Komentarze

Brak komentarzy.