Sprawozdanie na radę klasyfikacyjną
Wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom: Pobierz: Sprawozdanie wychowawcy za 1-szy semestr (Maciej Hope) Pobierz: Sprawozdanie wychowawcy za 1-szy semestr (Katarzyna Forc) Pobierz: Sprawozdanie nauczyciela za 1-szy semestr (Katarzyna Forc)Sprawozdanie z realizacji innowacji i eksperymentów pedagogicznych.. klasy VII (karty klasyfikacyjne).. Informacja nauczyciela oddziału przedszkolnego; Sprawozdanie wychowawcy (klasyfikacyjne) w kl. I-III (poprawione) Sprawozdanie wychowawcy (klasyfikacyjne) w kl. IV-VIII (poprawione) Zestawienie klasyfikacyjne (kl. IV-VIII-arkusz kalkulacyjny) Uzasadnienie ocenWITAM Każdy nauczyciel składa sprawozdanie: spr_00, spr_15.. W czasie ustalania ocen i na zebraniu klasyfikacyjnym rady pedagogicznej dyrektor powinien przeciwdziałać wszelkim .Rada Klasyfikacyjna.. To był bal nad bale w naszym karnawale.. > KOMUNIKATY DYREKTORA SP27.. Inne sprawozdania w zależności od zadań przydzielonych na obecny rok szkolny.. A kiedy na zewnątrz się ściemniło najpiękniejsze balowe stroje każde z nas włożyło.. Przedstawienie klasyfikacji śródrocznej.. 28 sierpnia 2020 r.1.Bardzo proszę o podanie, jak powinien wyglądać porządek obrad rady klasyfikacyjnej oraz rady podsumowującej pracę za I semestr roku szkolnego.. Należy je wybierać zgodnie z opcją wyżej.Sprawozdania na radę klasyfikacyjną 16.06.2014 anna-krause Odsłony: 10161 Sprawozdanie wychowawcy zerówki..

Sprawozdania na radę klasyfikacyjną.

Informacja o kadrze Zespołu.. 9 kwietnia 2020 at 12:40.. Dziękuję.. Klasy IV-VI < Poprz.. uczęszczająca na zajęcia Nazwiska i imiona uczniów SUKCESY UCZNIÓW.. Klasy I-III.. klasy IV (karty klasyfikacyjne).. Title: INFORMACJA WYCHOWAWCY KLASY NA POSIEDZENIE Author: Dyrektor Last modified by: admin Created Date: 6/9/2014 11:24:00 AM Company: Hewlett-Packard Other titles:uczęszczająca na zajęcia Nazwiska i imiona uczniów Zajęcia pozaszkolne: Nazwa zajęć Liczba uczniów klasy.. Duży nacisk położyłam na bezpieczeństwo i zdyscyplinowanie dzieci.. klasy VI (karty klasyfikacyjne).. klasy V (karty klasyfikacyjne).. 22 kwietnia 2020 at 12:52.. KOMUNIKATY DYREKTORA SP27; NAUCZANIE ZDALNE.Sprawozdanie wychowawcy klasy na posiedzenie Rady Klasyfikacyjnej Sprawozdanie wychowawców klas 1_3 Sprawozdanie wychowawcy klasy 4 Sprawozdanie wychowawców klas 5_6 Sprawozdanie wychowawcy klasy 7 Sprawozdanie wychowawcy klasa 8Sprawozdanie wychowawców klas na radę klasyfikacyjną Sprawozdanie wypełniamy na podstawie tabelki DANE PROSZĘ PRZEPISAĆ, NIE KOPIOWAĆ - PRZY KOPIOWANIU MOGĄ POJAWIĆ SIĘ BŁĘDY Oceny w opcji , godziny nieusprawiedliwione w opcji Uwaga : w wynikach klasyfikacji są źle sumowane oceny.. Wspólnie ułożyliśmy kodeks dobrego przedszkolaka, który dzisiaj dzieci znają już na pamięć.Dokument należy wypełnić na Posiedzenie Rady Pedagogicznej Klasyfikacyjnej ..

).Materiały na radę klasyfikacyjną .

anna-krause Kategoria: Dla Nauczyciela Odsłony: 6836 Oddział przedszkolny.. UWAGA: Raport wychowawcy klas IV-VII generuje się z dziennika elektronicznego w zakładce wydruki!. Sami o klasę zadbaliśmy, odpowiedni nastrój wyczarowaliśmy.. Informacja o awansach zawodowych.. wyników klasyfikacji i promocji uczniów.. Sprawozdanie oddajemy w wersji papierowej (można wydrukować w sekretariacie) z podpisem oraz w wersji elektronicznej - na szcześć dni przed radą analityczną!Oddział przedszkolny i klasa I - wychowawca mgr Justyna Grabowska Sprawozdanie z realizacji programu pracy wychowawczo - dydaktycznej i opiekuńczej w oddziale przedszkolnym i klasie I w I półroczu roku szkolnego 2012/2013.. Oddział przedszkolny w .. w I półroczu roku szkolnego 2012/2013 liczył 14 dzieci; 5 dzieci sześcioletnich, 8 dzieci pięcioletnich i 1 dziecko czteroletnie.Sprawozdanie wychowawcy klasy na Radę Pedagogiczną Klasyfikacyjną.. Zrozumiałam jak napisać aneks o pracy zdalnej do mojego planu rozwoju .. Sprawozdanie wychowawcy klas I-II I. Szaleństwom końca nie było, muzyka grała do tańca nas wszystkich zapraszała.Na początku roku szkolnego dużo czasu poświęciłam na zapoznanie dzieci z normami i zasadami prawidłowego postępowania i współżycia w grupie..

Fantastyczny pomysł na sprawozdanie.

Informacja o uczniach - dla wychowawców kształcenia zintegrowanego: Licencja: SP 1 Ustrzyki Dolne: O/S: Wersja: doc: Dodano: 18/05/2017 18:18: Pobrań: 479: Pobierz (18 KB) Sprawozdanie klasyfikacyjne poszczególnych klas - dla wychowawców klas IV - VIII: Licencja: SP 1 .Przykład sprawozdania wychowawcy w klasie 3 (154881 hits) Dźwięki i odgłosy do wykorzystania na lekcji (141131 hits) Scenariusz pożegnanie klas szóstych (133221 hits) Od czego zacząć pisanie opinii o uczniu?. W przypadku Rady podsumowującej proponuję umieścić w porządku obrad Raport o jakości pracy szkoły w którym .Rada Rodziców.. (129121 hits) Przedstawienie na Dzień Babci i Dzień Dziadka (126380 hits) Sprawozdanie wychowawcy za 1 semestrZatwierdzenie protokołu zebrania Rady Pedagogicznej z dnia 19 i 28.06.2012r.. Można również zaakceptować jeśli jest to zapisane w Statucie szkoły wyróżnienia.. Komisja Oświaty, Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji odbyła 2 spotkania z p.Dokumenty na klasyfikację - podsumowanie I semestru roku szkolnego (w kartach należy uzupełnić bieżący rok szkolny) Wychowawcy: klasy VIII (karty klasyfikacyjne).. Sprawozdanie dyrektora szkoły z nadzoru pedagogicznego w roku szkolnym 2011/2012NAZEWNICTWO PLIKÓW ZAWIERAJĄCYCH SPRAWOZDANIA L.p.. 2 bad_wyn_mat_klVIa_balicka_2017_2018_sem1-sprawozdanie z badania wyników 3 analiza_spr_egz_kl8_2017_2018 - analiza sprawdzianu ósmoklasisty 4 analiza_spr_rgz_pr_kl6_2017_2018 - analiza próbnego .Każdy wzór sprawozdania jest inny i kładzie nacisk na inne aspekty pracy wychowawcy..

Można również wydrukować sprawozdanie w sekretariacie.

W sprawozdaniach obejmujemy okres całego roku szkolnego a nie tylko drugie półrocze.. Powołanie komisji wnioskowej.. Przedstawienie i zatwierdzenie porządku zebrania.. imię i nazwisko ucznia temat konkursu etap miejsce organizator konkursu nauczyciel przygotowujący .. sprawozdanie z realizacji programu pracy z patronem; .Sprawozdanie burmistrza można odebrać w biurze rady miejskiej trzy dni przed sesją.. Odczytanie i zatwierdzenie protokółu i wniosków z poprzedniej rady.. Pan przewodniczący poprosił o przedstawienie sprawozdań przez przewodniczących komisji.. !Dokumenty na Radę Pedagogiczną środa, 20 czerwca 2012 21:44 Krzysztof KLem >> Wzór sprawozdania z pracy zespołu samokształceniowego potrzebnego na radę pedagogiczną (doc) <<sprawozdanie wychowawcy klasy z klasyfikacji śródrocznej uczniów wzór Author: eko-tur Created Date: 1/9/2014 9:33:33 AM Keywords () .Już na kolejne czekamy - tegoroczne miło wspominamy!. W jakiej formie powinny być zapisane uchwały Rady Pedagogicznej.Wysłany przez Gość (at) 2004-06-23 15:32:16: Re: rada klasyfikacyjna Na radzie klasyfikacyjnej głównym punktem jest zatwierdzenie przez R.P.. rok szkolny ……………………………………….…………….. klasaRe: Rada Klasyfikacyjna Post autor: marakuja » 2009-01-21, 18:18 becia2104 pisze: ale usłyszałam coś o jakimś sprawozdaniu że musze napisać gdyby mnie nie było na radzieDziękuję za bardzo dobry pomysł na sprawozdanie.. Sprawozdania z realizacji programu wychowawczego za I semestr.. Nast.. MATERIAŁY NA KONFERENCJĘ KLASYFIKACYJNĄ.. Cieszę się, że materiał był dla Pani pomocny!. Sprawozdanie wychowawcy klas IV-VIUWAGA: Sprawozdania na radę klasyfikacyjną (spr14,spr15, spr16,spr17, spr18) proszę oddać najpóźniej na trzy dni przed radą do godziny 14.00 w sekretariacie szkoły w wersji elektronicznej (tylko PENDRIVE) i papierowej z podpisem.. Zbiorcza karta klasyfikacyjna IV-VIIIRADY PEDAGOGICZNE, KLASYFIKACYJNE, TERMINY DODATKOWE 27 sierpnia 2020 r. Sprawozdanie z nadzoru za rok 2020/2021, klasyfikacja i promocja po poprawkach..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt