Test z lektury mały książę samequizy
Silnego podmuchu wiatru.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Juliusz Słowacki, "Balladyna" - test z lektury.. Tęsknił za baobabami.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Kochają go miliony.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Inne tryby testu.. Dołącz do nas!. Chcesz sprawdzić na jaką ocenę masz szansę na sprawdzianie z lektury?. ze strony Test ze znajomości książki Mały Książe.. Sprawdź swoją wiedzę rozwiązują.Test z lektury "Pan Tadeusz" (Adam Mickiewicz).. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Żmija.. Udostępnij.. Opisz własnymi słowami jedno z takich spotkań (do 10 zdań).. Chłopiec postanawia wrócić na swoją planetę, gdyż: czuje się odpowiedzialny za różę.. Fokcik 3 lata temu.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.lektury "Mały Książę"?. Popularne tagi.. Bo bał się żmii.. 5Jak dobrze znasz lekturę Mały Książę?. Jakie imiona nosiły psy myśliwskie Asesora i Rejenta?. Lektury 5 lat temu.. Spotkanie z Lisem jest przypowieścią o: Polowaniu.Test po omówieniu Małego Księcia.. Sprawdź, czy dobrze znasz najsłynniejszy polski poemat epicki!. Quizy Os. .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Pytania zawarte w teście.. Skomentuj.. wcale nie chciał wracać.. Quizy Os. .. TEST Z LEKTURY: Mały Książę.. W sumie "Małego Księcia" przetłumaczono na 270 języków i dialektów, sprzedano ponad 140 mln egzemplarzy.. Dzięki komu Książę mógł wrócić na swoją planetę?.

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Literatura "Oskar i pani Róża" - test znajomości lektury.. 231 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Bilet powrotny.. Dołącz do nas!. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Rozwiąż test!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Czy poradzisz sobie z pytaniami dotyczącymi fabuły książki o przygodach Małego Księcia?. Mały Książę zdecydował się wrócić na swoją planetę, ponieważ:#test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #mały książe, #sprawdzian 1534 x, 2016-01-19 12:42:05 Dlaczego Mały Książę opuścił asteroidę B-612?Lis prosi Małego Księcia, aby ten: oswoił go.. Szukaj.. Komentarze sameQuizy: 13 .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Quiz ze znajomości lektury "Mały Książę" Antoine'a de Saint-Exupéry'ego.. Udostępnij.. Kwiatem, którym główny bohater lubił się opiekować, była: a) lilia b) róża c) dalia 7.Przykładowa kartkówka z "Małego Księcia" Dlaczego Mały Książę chciał wrócić na swoją planetę?. W teście Mały książę - test znajomości lektury znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1:Najpierw "Małego Księcia" wydano po angielsku, później po francusku, a następnie po polsku - polskie wydanie było jednym z pierwszych (w 1947 r.).. Więcej testów z lektur.. nie spodobało mu się na żadnej z planet..

Rozwiąż test!Test z lektury "Mały Książę" - poziom trudny.

Zmierz się z testem wiedzy o tragedii w pięciu aktach, zadedykowanej przez wieszcza Zygmuntowi Krasińskiemu.. U góry znajdziesz quiz lektora " Mały książe"Test wiedzy o. sprawdzi swoją wiedze o lekturze Wypełniając test wiedzy, .Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. zapolował z nim na kury.. Bał się żmii i lisa.. Naprawiony samolot.. ostrzegł przed myśliwymi.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. a) pilot b) róża c) Mały Książę 2) W lekturze pojawia się narracja: a) pierwszoosobowa b) trzecioosobowa c) czwartoosobowa 3) Zdarzenia, które nie tworzą akcji, lecz należą do fabuły to: a) wspomnienia, piosenki b) piosenki, opowiedziane historie c) wspomnienia, opowiedziane historie 4) Fabuła to: a) układ wszystkich zdarzeń będących .Witaj na stronie Quizz.pl.. Co umożliwiło mu powrót na jego planetę?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera3 rośliny, z którymi wyhodujesz swoje własne świeże powietrze 10 roślin, które oczyszczają powietrze Jesień to najlepszy czas, by zadbać o leczenie ortodontyczne naszych dzieci!1) Kto jest narratorem w "Małym Księciu"?.

2Test z lektury - „Mały Książę" commadot 2 tygodnie temu.

Składa się on z 5 części - sprawdza znajomość lektury, umiejętność analizy tekstu poetyckiego, umiejętność rozumienia tekstu epickiego, redagowanie zaproszenia, redagowanie rozprawki.test szczegółowy z małego księcia.. pokłócił się z lotnikiem.. Na planetę B-612 Mały Książę .Test Mały książę, Mały książę podręcznika Lektury dla Klasa II.. Google .Test z lektury ,,Mały Książę" .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Nie dogadywał z lotnikiem.. Pokłócił się z lotnikiem.. Test składa się z 12 pytań.. Statkowi kosmicznemu.Test dotyczący lektury "Mały Książę" Antoine de Saint - Exupery jest przeznaczony dla uczniów klasy II gimnazjum.. Gdzie Telimena udawała się w poszukiwaniu samotności?. Zrób test i się przekonaj!. Lektury, czyli książki, które wszyscy znamy i zapamiętamy na długie lata.. Wyjaśnij sens symboli w utworze Lis - Róża - Żmija _ baobaby - studnia - 2.. Czy szczegóły słynnej przewrotnej komedii wciąż są żywe w Twojej pamięci?. V Zredaguj zaproszenie, w którym zachęcisz wybranego bohatera lektury do odwiedzenia naszej szkoły.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Jak rozumiesz słowa ,, Wśród ludzi także jest się samotnym " ''Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu .. Układ studni.. Rozwiąż test!Test z lektury Mały Książę autorstwa Antoine de Saint-Exupery.. Sprawdź, co pamiętasz z lekturyAntoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury..

Literatura Test z lektury "Oskar i pani Róża" - poziom trudny.

Dołącz do nas!. Planecie Małego Księcia zagrażały: a) słonie b) baobaby c) bambusy 6.. Rozwiąż test!Test z lektury Mały Książę dla klasy pierwszej gimnazjum 1. .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Rozwiąż test!Aleksander Fredro, "Zemsta" - test z lektury.. Rozwiąż test.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Dobrze widzi się tylko sercem '' 3.Mały Książę pochodził z planety: a) podobnej wielkością do Ziemi b) większej od Ziemi c) o małych rozmiarach 5.. Czuł się odpowiedzialny za różę.. Czuł się odpowiedzialny za Różę.. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka .Test wiedzy z lektury - "Mały Książę" xX_Zaczytana_Xx 4 dni temu.. /samequizy samequizy @samequizy.Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - jeśli całym sercem zagłębiłeś się w opowieść o przygodach Małego Księcia, powinieneś sobie poradzić, ale łatwo nie będzie!. Tagi dla tego testu: Książę Mały Podaj swoje imię: Sebastian Dlaczego Mały Książę chciał wrócić na planetę?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt