Posłuchaj nagrania dopasuj pytania do odpowiedzi zad 3 str 56
Zapisz rozmowę ze sprzedawcą.. 1, 2,3 str. 77Język polski:- podręcznik: str. 33 (czytamy tekst)- ćwiczenia: zad.. Zadanie 3 str. 60.. Zapisz je do zeszytu przedmiotowego i znajdź polskie znaczenie w słowniczku na str. 75.. Przeanalizuj "Writing .29756981 Język Polski W kilku zdaniach zachęć kolegę lub koleżankę do przeczytania książki w pustyni i w puszczy 22.10.2020 o 18:12 rozwiązań: 1; kong08888 Matematyka Weryfikacja modelu ekonometrycznego 22.10.2020 o 16:11 rozwiązań: 0; _stachurka__ Język Polski Muszę napisać na jutro przemówienie!. Wykonaj zad.. - wykonaj ćw.. Zad 1в Posłuchaj nagrania jeszcze raz i określ czy podane zdania są prawdziweW zadaniu nr 5 wstaw w pytania was lub were, a następnie dopasuj do pytań odpowiedzi.. Zwróć uwagę na trzy wybrane bitwy.. 1 English 2 Italian 3 Polish 4 French 5 Egyptian Umiem zadawać pytania z did w czasie przeszłym i udzielać na nie odpowiedzi.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda.. - Posłuchaj i zaśpiewaj piosenkę What time is it?. W zadaniu nr 6 posłuchaj nagrania 2.67, a następnie powtórz treść nagrania.. 7.Zad.3 Posłuchaj nagrania 2.52 i powtórz za lektorem wyrażenia.. ze str. 32- kaligrafia: str. 57Język angielski:- karta pracy wysłana przez dziennik Klasa 1 b Edukacja przyrodnicza: - przypomnij sobie i utrwal nazwy pór roku i miesięcy;Edukacja plastyczna: - narysuj na kartce z bloku wiosenne .Oglądaj, czytaj, rozwiązuj ćwiczenia, eksperymentuj..

Posłuchaj nagrania i dopasuj każdą osobę do właściwej mapki.

1 i 2 str. 45 w zeszycie ćwiczeń.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.nacia5a5a.. 1 i 2 na str. 53 w zeszycie ćwiczeń.. Każdy kod ukrywa inną zawartość Każdy kod ukrywa inną zawartość Kodów szukaj w publikacjach Nowej Ery!Zadanie 1 str. 60 w podręczniku.. Wykonaj zadanie 4.. 5. znajdziesz na eDesku.. 4 Pracujcie w .Zadanie z Angielskiego .. Powiedz, którego miejsca nie ma na obrazku.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Przeczytaj zdania i dopasuj je do obrazków.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Przerysuj tabelkę do zeszytu.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Zapraszamy Państwa do pobrania bezpłatnych materiałów uzupełniających do podręczników wydawnictwa Macmillan.. Zapisz pytania do obrazków, tak jak w przykładzie.. - Dopasuj pytania i odpowiedzi z zadania 3 do obrazków.. Zaznacz odpowiedzi w tekście.. Posłuchaj nagrania pliku MP3 -3.12 z ćwiczenia 3 ze str. 73 w podręczniku, uzupełnij zdania i zapisz je w zeszycie.. Zrób zdjęcie swojej pracy i wyślij na adres e-mail.. 3 po każdej zwrotce wskaż właściwy obrazek a-c w zad.. nagranie - zad 1/76.. temu rozwiązań: 0; joajoa8 Historia Akie zwycięstwa Napoleona Bonapartego oznaczały hegemonię Francji w Europie ..

Posłuchaj nagrania jak wymawiamy can a jak can't.

Popraw zdania.. Zadanie 4 ze strony 57 wykonaj w zeszycie.. Nauka drugiego języka obcego to super stymulacja dla mózgu, który zaczyna działać na pełnych obrotach, pozwalając nam nie tylko na szybsze przyswajanie wiedzy językowej.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Look 2 zeszyt ćwiczeń zad.4 str.45 Proszę o odpowiedź.. Która godzina?. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.Strefa ucznia.. (nagranie 2.35) strona 41 - podręcznik - Popatrz na zegary w zadaniu 2, str. 41.. Powtórz je głośno.Napisz swoje odpowiedzi w zeszycie.. 2 str. 48 Posłuchaj, znajdź i wskaż.. 3/4 str. 56 (podręcznik) Posłuchaj piosenki „The Wild Wasp song".. Posłuchaj nagrania i wskaż właściwy obrazek w zadaniu 2. zad 1/60 - nagranie.. Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g=30g.. 🎓 Posłuchaj nagrania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. ZROZUMIENIE TEKSTU: spójrz na zad.. Na jutro mam to zrobić a zgubiłam płytę.Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź.. Nagranie do zad.. Wykonaj w ćwiczeniówce zad.. Materiały te stanowią wsparcie dla rodziców i opiekunów, którzy pragną pomóc dziecku w nauce języka angielskiego w domu.Zad 2, 3, 4 19 min..

Posłuchaj dialogów i dopasuj je do odpowiednich obrazków (nagranie 3.

Następnie wysłuchaj i dokończ zdania.. Następnie posłuchaj( nagranie 2.53) i sprawdź swoją odpowiedź.- zad.. W zadaniu nr 7 posłuchaj nagrania 2.68, a jego treść zapisz w zeszycie.- zad.. Posłuchaj nagrania pliku MP3 -3.14 z ćwiczenia 7 ze str. 73 w podręczniku.. Jest to dialog pomiędzy Jerrym a jego kolegą dotyczący meczu wybierz poprawne odpowiedzi i zapisz w zeszycie.. 4Ponownie przeczytaj tekst z ćwiczenia 3. i wybierz właściwe odpowiedzi (zdanie prawdziwe, zdanie fałszywe lub brak informacji).. To zadanie wykonaj ustnie.. Klasa 3 aPosłuchaj nagrania jeszcze raz: zatrzymuj po każdym fragmencie i przeczytaj na głos usłyszany fragment.. ĆWICZENIA: otwórz zeszyt ćwiczeń na str. 54 (Lesson 5).Zad 1.. Przeczytaj pytania w zad.. 4 i dopasuj odpowiedni dymek.Pytamy o godzinę wykonywania danej czynności i udzielamy odpowiedzi.. Posłuchaj jak używamy czasownika can i can't w zdaniach, obejrzyj filmik do 1min:35sek (dalej są pytania, które nie są tematem dzisiejszej lekcji) Sentences with can i can't.. temu rozwiązań: 0; joajoa8 Historia W jaki sposób nacjonalizm wpłynął na wybuch pierwszej wojny światowej ?Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Posłuchaj nagrania i uzupełnij rachunek.

Swoją odpowiedź uzasadnij.. Zadanie 2 str. 60.. Jest to zadanie na ocenę!. Odtwórz nagranie 3.3 i sprawdź swoje odpowiedzi.. 10.Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język niemiecki Zadania i rozwiązania: Język niemiecki.. Popatrz na menu w zadaniu 3 i wybierz sałatkę, którą chcesz zamówić.. 22.10.2020 o 13:23 rozwiązań: 3Zadanie 3/57.. Odpowiedz na pytania z zad.. Uzupełnij zdania brakującymi wyrazami, zgodnie z obrazkami .Klasa 1 a Matematyka:- ćwiczenia: str. 29- ćwiczenia: zad.. 3/92 dotyczące rozmowy, z którą się zapoznałeś/aś.. Wykonaj zad.. Wykonaj zadanie 1 i 2 ze strony 76.. 3 str. 48 Posłuchaj i popatrz.. Jak zbudowany jest e-mail?. Korzystaj z nagrania.. Popatrz na obrazki i zapisz w zeszycie pytania według wzoru.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Posłuchaj nagrania i wskazuj właściwe obrazki z zadania 2 (nagranie 3.. Szczególną uwagę zwróć na wymowę wyrazów zaznaczonych na niebiesko i czerwono.. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie.7.. 2 str. 56 (podręcznik) Przeczytaj nazwy produktów spożywczych.. Posłuchaj nagrania i powtórz wyrazy (zadanie 1 str. 76 w podręczniku).. Wskaż właściwe rysunki; - zapisz w zeszycie dzisiejszy temat; - zad.. Dopasuj czasowniki do obrazków.. Połącz w pary właściwe rysunki i zaśpiewaj piosenkę; - wykonaj ćw.. nagranie - 3/57.. 3 na str. 48 w podręczniku..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt