Sprawozdanie wychowawcy na koniec roku szkolnego
18 201 56 33Indywidualizowanie pracy na lekcji.. klasy VII (karty klasyfikacyjne).. Ponieważ sala zajęć sąsiaduje z biblioteką szkolną, dzieci są tam częstymi gośćmi, wręcz wyczekują na otwarcie biblioteki.Mówiliśmy o uczuciach, agresji.. 2.Poprawianiem sprawności ruchowej i manualnej dzieci poprzez .Szkoła Podstawowa nr 3 im.. Wychowawca: Klasa: Rok szkolny: Uczniów zapisanych: Uczniów klasyfikowanych: Frekwencja: rok szkolny - .. wpis na świadectwo: uczniowie sprawiający trudności wychowawcze, podjęte działania:Z kolei dla pozostałych uczniów, którzy w tym roku nie podchodzą do egzaminu dojrzałości, zakończenie roku szkolnego 2020 odbędzie się później.. 1.sprawozdanie wychowawcy klasy doc 2.sprawozadnie z działalności Samorządu Uczniowskiego doc 3.sprawozdanie wychowawcy oddziału przedszkolnego doc 4.sprawozdanie z działalności Szkolnego Koła PCK / koordynatora wychowania zdrowotnego doc docW rozpoczynającym się roku szkolnym szczególną uwagę zwróciłyśmy na proces adaptacyjny dziecka.. Rok szkolny 2019/2020.. SPRAWOZDANIE PEDAGOGA, LOGOPEDY, PSYCHOLOGA (389 pobrań) .#sprawozdanie wychowawcy klasy na koniec roku szkol monslighdogood87 : sprawozdanie wychowawcy klasy na koniec roku szkolnego Pobierz plik: om.gy/Z3LBi1.sprawozdanie wychowawcy klasy doc 2.sprawozadnie z działalności Samorządu Uczniowskiego doc 3.sprawozdanie wychowawcy oddziału przedszkolnego doc 4.sprawozdanie z działalności Szkolnego Koła PCK / koordynatora wychowania zdrowotnego doc docTitle: Sprawozdanie wychowawcy klasy za semestr II Author: SP3 Last modified by: B2 Created Date: 1/17/2013 4:30:00 PM Other titles: Sprawozdanie .huloseno21: sprawozdanie wychowawcy klasy nauczania zintegrowanego na koniec roku szkolnego Rozpocznij pobieranie pliku używając poniższego linku: om.gy/mXnz8 / 5 lat temu (29 września)Sprawozdanie wych.doc • Sprawozdanie wychowawcy klasy..

Podpis wychowawcy.

Tutaj może pojawić się tworzenie dekoracji, pisanie programów, projektów, innowacji.INFORMACJE STATYSTYCZNE .. Plan pracy Zespołu Wychowawców został opracowany na podstawie następujących dokumentów: 1.. Zbiorcza karta klasyfikacyjna IV-VIIIA co za tym idzie, zwracano uwagę na zasady społecznego funkcjonowania, na wzajemność oczekiwań i wymagań.. klasy IV (karty klasyfikacyjne).. klasy VI (karty klasyfikacyjne).. za rok szkolny 2008/2009 mgr Agnieszka Piontek-PrusinowskaDokumenty na klasyfikację - podsumowanie I semestru roku szkolnego (w kartach należy uzupełnić bieżący rok szkolny) Wychowawcy: klasy VIII (karty klasyfikacyjne).. Wydarzenia szkolne.. Ze względu na trudności adaptacyjne jedno dziecko zrezygnowało z uczęszczania do przedszkola.. Na zajęciach wykorzystywałam metody takie jak: burza mózgów, drama, łańcuch skojarzeń, dyskusja, mini wykład, niedokończone zdania.. str. 12 Sprawozdanie z działalności dydaktyczno - wychowawczo-opiekuńczej i zadań dodatkowych.. Zrealizowano 35 godziny wychowawcze w całym roku szkolnym 2015/2016 (I semestr- 17, II semestr- 18).Przykład sprawozdania wychowawcy w klasie 3 (154881 hits) Dźwięki i odgłosy do wykorzystania na lekcji (141131 hits) Scenariusz pożegnanie klas szóstych (133221 hits) Od czego zacząć pisanie opinii o uczniu?.

0.0 / 5 (0 głosów) Sprawozdanie wychowawcy klasy.

Stan klasy: 8 uczniów (2 dziewczynki, 6 chłopców) Klasyfikowanych: 8.. Pobierz.. Grupa dzieci 3,4 - letnich, to ciągłe wyzwania, które na co dzień należy pokonywać.. Uwzględnianie w toku pracy na lekcji uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych; mgr Agnieszka Piontek-Prusinowska.. Dodaj go jako pierwszy!Sprawozdanie z nadzoru pedagogicznego za I półrocze roku szkolnego 2018/2019 PSP w Bukowiu 9 Od roku szkolnego 2017/2018 trwa wdrażanie nowej podstawy programowej kształcenia ogólnego, co związane jest z likwidacją gimnazjum i tworzeniem w szkołach podstawowych klas ósmych.. wychowawczych, poruszaliśmy wspólnie różne nurtujące rodziców tematy.. Frekwencja: 97%.. Nauczyciele na bieżąco uczestniczyli#sprawozdanie wychowawcy klasy nauczania zintegrowa arobecun6 : sprawozdanie wychowawcy klasy nauczania zintegrowanego na koniec roku szkolnego Plik pod linkiem: om.gy/YeHj7 Zwolnionych z zajęć: nie ma.. Imię i nazwisko Uwagi Problemy wychowawcze i edukacyjne w klasie.Od początku roku szkolnego dzieci systematycznie poznają litery, cyfry, uczą się głoskować, czytać i liczyć.. Nieklasyfikowanych: nie ma.. klasy V (karty klasyfikacyjne).. SPRAWOZDANIE PPP WYCHOWAWCY (540 pobrań) .. Starałyśmy się, aby dzieci stopniowo przystosowały się do nowych warunków, nabrały zaufania do nauczycielek i pań pracujących w grupie oraz nawiązały pozytywne relacje z rówieśnikami.PLAN PRACY/SPRAWOZDANIE ZESPOŁU WYCHOWAWCÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 48 IM.ADAMA PRÓCHNIKA W WARSZAWIE- KLASY 1-3 ROK SZKOLNY: 2019/2020 I. Zapoznaliśmy się z regulaminem projektów edukacyjnych..

Z dnia na dzień robią postępy, co jest powodem satysfakcji dla wychowawcy i rodziców.

SPRAWOZDANIE WYCHOWAWCY ZA II SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2015/2016 Wpisany przez Administrator poniedziałek, 13 czerwca 2016 08:34 SPRAWOZDANIE WYCHOWAWCY ZA II SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2015/2016 .Sprawozdanie wychowawcy klasy za I półrocze roku szkolnego 2018 2019 szkoła podstawowa Aby uzyskać dostęp do swojego konta i zgromadzonych zasobów portalu, musisz się zalogować.. Koniec szkoły zaplanowany jest na .Zadanie: sprawozdanie z rozpoczęcia roku szkolnego Rozwiązanie: w dniu 1 września 2011 w naszej szkole rozpoczął się rok szkolny 20011 2012 uroczystą Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Formularze sprawozdań na koniec semestru/roku szkolnego.. Komentarze: Nie ma jeszcze żadnego komentarza.. SPRAWOZDANIE Z KLASYFIKACJI I - III (592 pobrania) .. (129121 hits) Przedstawienie na Dzień Babci i Dzień Dziadka (126380 hits) Sprawozdanie wychowawcy za 1 semestr#sprawozdanie wychowawcy klasy na koniec roku szkol fucneusumwhi88 : sprawozdanie wychowawcy klasy na koniec roku szkolnego Ściągnij tutaj: om.gy/Z3LBiBIBLIOTEKA NA FB .. Sprawozdanie z klasyfikacji dla wychowawców (46 pobrań) .. rok szkolny: klasa: wychowawca: UCZNIOWIE LICZBA % UCZNIÓW Zapisani Klasyfikowani Niesklasyfikowani Posiadający opinię PPP o dostosowaniu wymagań edukacyjnych Posiadających orzeczenie PPP o dysleksji, dysortografii, dysgrafii Posiadający orzeczenie PPP o kształceniu specjalnym Objętych nauczaniem indywidualnymWpisany przez Artur Oniszko niedziela, 12 stycznia 2014 19:41 Formularze sprawozdań na koniec semestru/roku szkolnego..

... zolitek / wzory sprawozdań na koniec semestru roku / Sprawozdanie_wych.doc Download: Sprawozdanie_wych.doc.

Zaproszono na lekcję wychowawczą prawnika i pedagoga szkolnego w celu omówienia pewnych zagadnień Prawa Karnego, które mogą dotyczyć uczniów, a także by w formie warsztatów zrealizować temat: Jestem świadkiem w Sądzie.Nazwisko i imię poprawkowe sprawdzające przedmiot ocena przedmiot ocena Wykaz uczniów niepromowanych ( na koniec roku szkolnego): l.p.. Akcje charytatywne; .. SPRAWOZDANIE WYCHOWAWCY ODDZIAŁU ZEROWEGO (572 pobrania) .. Ustawa z dnia 14 grudnia 2016 r. - Prawo oświatowe (Dz. U. z 2017 r., poz.We wrześniu grupa liczyła 25 dzieci.. Praca z tak małymi dziećmi wiąże się z nieustannym naciskiem na kształtowanie samodzielności, uspołecznianiem, a także oddziaływaniem na pozostałe funkcje .W następnym roku szkolnym będziemy nadal pracowały nad: 1.Rozwijaniem czynności samoobsługowymi dzieci w grupie poprzez: poprawne korzystanie z WC, schludny wygląd, poprawianie ubrań, czysty wygląd, zwrócenie uwagi na mycie twarzy i rąk po spożyciu posiłków..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt