Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania rosyjski zad 4 str 90
Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g=30g.. Odpowiedz na pytania: Dlaczego Bertil i staruszek tak chętnie wcielili się w role wnuczka i dziadka?. Informatyka - Rysunek pt. ,,Balony i latawce w chmurach".. Następnie wykonaj zdjęcie swojej pracy i prześlij je na e-mail [email protected].. 90 dni.. Ćwiczenia leksykalne.. pisemnie Według WSO i PSO 2 Ulubiona pora roku - zrozumieć ogólnie tekst ze słuchu na temat ulubionej pory roku młodych Rosjan - opowiedzieć o ulubionej porze roku - dokładnie zrozumieć tekst ze słuchu na temat ulubionej pory roku młodych Rosjan i uzasadnić ich wybórPrzeczytaj tekst w podręczniku str.178- 179.. Przypomnij sobie nazwy zawodów i wykonaj zad.. W ramach podsumowania wykonaj zad 6 str 90( połącz zawody z czynnościami)Podręcznik str.90 Słownik rosyjsko - polski od str. 102.. Przeczytaj inną wersję legendy o panu Twardowskim- zad.. Wykup pakiet .Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język polski Zadania i rozwiązania: Język polski.. Wykorzystaj wszystkie informacje podane w tym .Starland 1 str.23 zad.7 proszę o szybką odpowiedź 2012-11-23 13:13:52 J. Angielski Starland Cwiczenia zad.. Podręcznik strona 90 zadanie 1.. Naucz się czytać i tłumaczyć ten tekst.. Poznasz też większość liter rosyjskiego alfabetu.Odpowiedź na zadanie z Tajemnice przyrody 4..

Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.

Wybrana książka: Wybierz książkę.. od 29.00 zł.. 2020 r. Możesz znaleźć mnie na Messenger lub przez dziennik.Wykonaj zad.. 2020-10-13 16:47:07 Odpowiedz pełnym zdaniem z użyciem partykuły ''ci'' 2020-10-13 14:22:34Po pierwszej lekcji będziesz umiał się przywitać, przedstawić, powiedzieć, że jesteś Polakiem, skąd pochodzisz, jak również nauczysz się, jak powiedzieć gdzie mieszkasz i spytać o to samo współrozmówcę.. 4,5 str. 110 oraz zad 9 str.111 Zadanie na ocenę.. Klasa: 4 szkoły podstawowej.. Zadanie 2 strona 91.Przeczytaj krótki tekst o Polsce, odpowiedz na pytania z zad 1 б, odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Z jakich powodów ludzie trafiają do domu starców?. 3 str. 48 w zeszycie ćwiczeń.. (podręcznik str.107) a jak objętość prostopadłościanu (podręcznik str.108) Zrób zad.. 1, str. 66 w zeszycie ćwiczeń.. Co spowodowało, że staruszek poczuł się jak w niebie?. Nauka drugiego języka obcego to super stymulacja dla mózgu, który zaczyna działać na pełnych obrotach, pozwalając nam nie tylko na szybsze przyswajanie wiedzy językowej.Praca domowa z rosyjskiego.. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Praca domowa z rosyjskiego!. Miejsce akcji 3.. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym..

Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania w zadaniu 4, np. 1 Yes, I do.

Bohaterowie 4.. Dom mikołajka 21.10.2020 o 14:55 rozwiązań: 0; linu2456 Języki obce Zamień zdania według wzoru znajdującego się niżej 21.10.2020 o 14:31 rozwiązań: 0; Inutsukihan Przyroda Odpowiedz na pytania zawarte w filmie (film w opisie) 21.10.2020 o 13:38 rozwiązań: 0Przypomnij jak obliczamy objętość dowolnego graniastosłupa.. Dlaczego tak ważne jest, by młodzi ludzie pamiętali o starszych osobach?. Możecie mi przetłumaczyć tekst z rosyjskiego z książki 'exo' zad.5/124 :Przeczytaj tekst i na jego podstawie namaluj rysunekCzas akcji 2.. posiada Klub nauczyciela .Odpowiedz na pytania według własnego upodobania, uzywając partykuły ''ci''.. 19.06.2020 r.Przeczytaj tekst i odpowiedz w zeszycie przedmiotowym na pytana: 2, 5, 7 ( nie wysyłaj) język rosyjski Temat: Школьная жизнь - nazwy pomieszczeń szkolnych i atrybuty ucznia.. Sprawdź co oznaczają zwroty z ramki USEFUL.. W zad 2a mamy 12 argumentów, za co możemy kochać Polskę, przeczytaj je i zapisz 6 wybranych przez ciebie wraz z tłumaczeniem.. - Wykonaj ćwiczenia na str. 6-7 w kartach ćwiczeń.. Zrób zdjęcie wykonanej pracy i wyślij do mnie.W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.. Strona 109.. 2- ustnie ) *Powtórz wiadomości o liczebnikach ( podręcznik str. 37 zad..

Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytanie.

35 2015-04-22 11:49:24 Załóż nowy klubSłownictwo do zapisania i zapamiętania w zadaniu 1 str. 72.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Zrób zadanie I,II,III z „Czy już umiem" str.113.Zadanie 3.. W zeszycie zapisz poszczególne zawody wraz z tłumaczeniem, następnie odpowiedz na pytania pod tekstem.. Wtorek Podręcznik str.20,21 - przeczytajcie tekst ,Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. 12 (ustnie) .Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne posiadają w swojej ofercie bogaty wybór cykli podręczników szkolnych z języka rosyjskiego do szkoły podstawowej, liceum oraz technikum.. Środa - 13.. 3 - ustnie ) *Zapisz słowami daty majowych świąt oraz swoją datę urodzenia w zeszycie ( podręcznik str. 37 zad.. - Przyjrzyj się ilustracji w podręczniku na str. 6-7.. Pytania i odpowiedzi.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Dziś przeczytaj krótki tekst z zad 4 str 90.. W kartach ćwiczeń cz.5- edukacja polonistyczna - ćwiczenia do tematu „Jesteśmy Europejczykami „ W matematycznych kartach pracy cz.5 - wykonujemy ćwiczenia ze str. 14,15..

Przeczytaj tekst i odpowiedz ustnie na pytania.

Zeszyt ćwiczeń: zad.. Pisemnie odpowiedz na pytanie 1,2, str.179.. Rejestracja .. *Przeczytaj tekst z pamiętnika i odpowiedz na pytania ( podręcznik str. 36 37 zad.. 1- ustnie ) *Opisz i lustrację ( podręcznik str. 36 - 37 zad.. Otwórz ćwiczenia na str. 66 i przeczytaj tekst w zad.. 2, str. 66 (ćwiczenia) W zeszycie wykonaj zad.. Zapoznaj się z niebieskimi ramkami.. Spróbuj odpowiedzieć na pytania do tekstu zad.. Zadanie 1 str. 74 (przeczytaj i napisz odpowiedź).Odpowiedz krótko w zeszycie na pytania z zad.. Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź.. Podpisać i nauczyć się.. Przeczytaj tekst z zadania 1 ze str. 65 i ułóż do niego 4 pytania w zeszycie przedmiotowym.- Odpowiedz (ustnie) na pytania 4-6 pod tekstem na str. 9 w podręczniku.. Zeszyt ćwiczeń: zadanie 1, 3 str. 52.. Zad.1b strona 11 podr Klasa 2 gim (Eho) :Odpowiedz na pytania do tekstu z cwiczenia 1a Mega pilne, daję naj <33Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język niemiecki Zadania i rozwiązania: Język niemiecki.. Wykonaj kolorową ilustrację w programie Paint.. Podręcznik.. Praca domowa z rosyjskiego!. matematyka podrecznik str.95 zad czy jurz .Przeczytaj tekst na str. 330 - 332.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.zad.. Wykonaj zad.. 4 i 5 str. 298 (podręcznik).. 1,2 strona 64.. Każdy z was niech nauczy się nazw zawodów, które pojawiły się do tej pory.. Nasz język ojczysty jest pięknym, ale równocześnie - jednym z najtrudniejszych języków świata, obfitującym w wiele skomplikowanych zasad, rozległych reguł, czy pojawiających się niespodziewanie, niewytłumaczalnych wręcz wyjątków.Angielski na maturze.. Znając już te wyrażenia wykonaj ćw2 str 53.Podręcznik cz.5, str.16.Przeczytaj tekst wspólnie z rodzicami - odpowiedz ustnie na pytania pod tekstem.. Podręczniki i ćwiczenia : Stupieni, Echo, Как раз i Nowyj Dialog cechują się bardzo wysoką jakością i skutecznością.. Zadanie 2 str.73, zadanie 3 (tylko przeczytaj) i zadanie 4 (odpowiedz na pytania do tekstu z zad.. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt