Test z lektury w pustyni i w puszczy brainly
Podczas tej wyprawy powstały „Listy z Afryki" oraz wydana 20 lat później powieść przygodowo- -podróżnicza „W pustyni i w puszczy" - ostatnie dzieło pisarza, który zamieścił w nim 27amcia27 5 lat temu.. Inne tryby testu.. Życzę miłego rozwiązywania.. Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ?. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #w pustyni i w puszczy, #test z lektury 4330 x, 2016-01-07 21:34:08W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Test/kartkówka z lektury "w pustyni i w puszczy"- kto go miał niech napisze jakie były pytania!. Rozwiąż test!a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Co mówi o Tobie kolor ścian w Twoim pokoju?W pustyni i w puszczy - W PUSTYNI I W PUSZCZY - TEST - Plan wydarzeń "W pustyni i w puszczy" - "W pustyni i w puszczy" - W pustyni i w puszczy-test .. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Napisz, który bohater lektury "Opowieści z Narnii.. 2.jak nazywali sie czarni towarzysze stasia i nel?.

Komentarze (3):Quiz W pustyni i w puszczy 28.

GAZETA.PL Zamknij quiz .. quizy; Quiz - W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury - Gazeta.pl I Dziecko; W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSzczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy".. Nie było w powieści Kalego.. 4.gdzie dzieci znalazły słonia?Sprawdź swoją wiedzę z lektury!. Skomentuj.. Od prawie stu lat cieszy się wielką popularnością wśród młodzieży, która z zapartym tchem śledzi pasjonujące przygody Stasia Tarkowskiego i Nel Rawlison.Bohaterowie „W pustyni i w puszczy" ostatnidzwonek.pl, Staś Tarkowski - jeden z dwójki głównych bohaterów, czternastoletni Polak, syn uczestnika powstania styczniowego - Władysława Tarkowskiego.. Ile % baterii ma Twoje zdrowie psychiczne?. :) 2010-10-11 16:10:09Problematyka.. wg Panizpolaka.Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Sprawdź swoją wiedzę z lektury!. Udostępnij.. pytanie 1 z 10.. W rozdziale III odszukaj fragment ukazujący zacho.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. 16 pytań Lektury szkolne Koteczki25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "GDPR"), które wymaga od nas .W pustyni i w puszczy..

W pustyni i w puszczy.

Jak nazywało się drzewo, w którym nocowali Staś i Nel w książce pt.: "W pustyni i w puszczy"?. 1 / 13 Staś Tarkowski i Nel Rawlison mieszkali w sąsiednich domach w Port Saidzie, mieście w: Hiszpanii.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 2020-10-12 23:00:00Ściąga z lektury „Dzieci z Bullerbyn" 1. i jeszcze pytania: 1. kim była fatma i mahdi?. Szukaj.. 2010-12-03 20:43:40; Lektura ,,w pustyni i w puszczy" Wymień przyrode afrykańską 2010-02-14 11:13:14; wymień większość bohaterów" w pustyni i w puszczy" i powiedz kim oni są.. Trololo 29 kwietnia 2014 JEA.. 6/6 Geniusz!. nie nazywał Jej.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Losem człowieka kieruje on sam,jesy odpowiedzialny .. Scharakteryzuj znikajacy swiat ziele na kreterze; Jak twórcy przedstawiali problem nierówności między .. Która z postaci wpisuje się w założenia kreacji boh.Plik Test z treści lektury W pustyni i w puszczy.pdf na koncie użytkownika martap1978 • folder W pustyni i w puszczy • Data dodania: 3 maj 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik Test ze znajomości lektury w pustyni i w puszczy.doc na koncie użytkownika damian53412 • folder testy z lektur • Data dodania: 5 sty 2011Lektura szkolna: "W pustyni i w puszczy" Quiz wiedzy o lekturze "W pustyni i w puszczy" nadesłany przez Panią Julię Tańculę na konkurs "Kto pyta - nie błądzi"..

... znajomość lektury ,,W Pustyni i w Puszczy Wisielec.

Lew, Czarownica i stara szafa" podobał ci się najbardziej (6-10 zdań) 2020-10-18 18:09:08 Wypusze mi ktoś najważniejsze informacje i szczegóły i scharakteryzuje pistacie z książki "Chłopcy z Placu Broni"?. 3. kto porwał dzieci?. Question 1W pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Serwis zamknięty.. Książka H. Sienkiewicza W pustyni i w puszczy jest powieścią podróżniczo-przygodową, w której przedstawione zostały niezwykłe losy dwojga przyjaciół w Afryce.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Test z lektury: „W pustyni i w puszczy" .. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. Pytania zawarte w teście.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Wraz z ojcem inżynierem pracującym przy budowie kanału przebywa w Egipcie.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Wypracowanie z lektury w pustyni i w puszczy.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Bohaterowie "W pustyni i w puszczy" Sortowanie grup.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7647 razy Średnia ocena: 6,00 (2 oceny) Średni wynik: 32% Autor: Netwka Tagi: brak.. Rozwiąż test.. Sprawdzian z języka polskiego z lektury w pustyni i w puszczy Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.SZYBKO!.

W pustynii i w puszczy.

Test Przyjaciół '' W pustyni i W puszczy" .. 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera .W Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ?. Jabłonka;Geneza powieści „W pustyni i w puszczy" W styczniu 1891 r. Henryk Sienkiewicz wyruszył w podróż na Czarny Ląd.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.This quiz is incomplete!. Niee!Peszek.. D: #Lekturanapolski.. Test: Chrześcijański kraj, do którego zmierzał Staś to: a) Sudan b) Abisynia c) Kongo d) Etiopia Rozwiązanie - Powieścią, która przyniosła pisarzowi światowy rozgłos był utwór: .To na podstawie książki,w pustyni i w puszczy, pomocy 2011-10-09 13:03:11; Wymień mi bohaterów z książki W pustyni i w puszczy..Komentarze

Brak komentarzy.