Test z lektury krzyżacy samequizy
Znajdziecie tu potrzebne odpowiedzi kompletnie za darmo.Serwis zamknięty.. O Autorze Lektury szkolne.. katarynka Znajdź słowo.. Lubin 3 lata temu.. Literatura "Katarynka" - test znajomości lektury .. Wymień dwóch głównych bohaterów Krzyżaków ich herby i zawołania.Test: Test z lektury Krzyżacy Krótki test ze znajomości lektury Krzyżacy.zadania z lektury " Stowarzyszenie umarłych poetów " 2015-01-10 18:45:54 Stowarzyszenie umarłych poetów .. Kiedy urodzisz?. w jakich latach była pisana ksiązka Krzyżacy.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Test z lektury "Quo vadis" (Henryk Sienkiewicz).. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Udostępnij.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Twój wynik: 28/32 Ocena celująca!. Zawiera 16 pytań.. Sprawdzian ze znajomości lektury Jana Brzechwy pt. "Akademia Pana Kleksa" Rozwiąż test.. Siadał na nie x D 22. ?. Rozwiąż test!Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Przeczytałeś/aś naprawdę uważnie tę lekturę!. wg Granicaweronika.. Sprawdź swoją wiedzę z "Dziadów".. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury KrzyżacyTest sprawdza wiedzę z lektury szkolnej Henryka Sienkiewicza pt. Krzyżacy..

Pytania z lektury Krzyżacy.

Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.Test: Krzyżacy - test trudny Test z lektury Henryka Sienkiewicza pod tytułem "Krzyżacy".. Test wiedzy o powieści Henryka Sienkiewicza „Krzyżacy" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Test: Romeo i Julia - test znajomości lektury Test wiedzy ze znajomości lektury Romeo I Julia Williama Szekspira.. Co stało się z Ligią podczas igrzysk w amfiteatrze?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.kamienie na szaniec test - sciagnij-pl - bloog.pl.. Co mówi o Tobie kolor ścian w Twoim pokoju?. Ciemno wszędzie, głucho wszędzie.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. A jesli nie to koniecznie go zobacz, a potem zrób ten quiz!Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz.Szczegółowy i szablonowy test ze znajomości lektury!. W pustynii i w puszczy.. Tematyka Krzyżaków.. Do jakiego rodzaju literackiego zalicza się ,,Zemsta''Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Test z lektury ZACZAROWANA ZAGRODA - Katarynka- powrót do lektury .. Krzyżacy test sprawdzający znajomość lektury Teleturniej.. Inne tryby testu.. Dołącz do nas!. Ile % baterii ma Twoje zdrowie psychiczne?. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Sprawdź swoją wiedzę na temat książki ,,Krzyżacy" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem..

Sprawdź swoją wiedzę ...Test z lektury Krzyżacy.

Kiedy została wydana książka Krzyżacy.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest: Test z lektury Krzyżacy Krótki test ze znajomości lektury Krzyżacy.. Podobne działy.. Zmierz się z testem wiedzy o tragedii w pięciu aktach, zadedykowanej przez wieszcza Zygmuntowi Krasińskiemu.. Lektury szkolne.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Pytania zawarte w teście.Zapoznajcie się z odpowiedziami do testu dotyczącego lektury Krzyżacy, Henryka Sienkiewicza.. Rozwiązując test musisz odpowiedzieć na 24 pytania o różnym poziomie trudności.sprawdź jak dobrze znasz "Krzyżaków" Serwis zamknięty.. Poszło Ci genialnie!. Skomentuj.. Zych z Gorzelic 21.. Sadło niedźwiedzia następnie z bobra 27.. Szkoła podstawowa .Z rogów 17.. Dołącz do nas!. Dołącz do nas!Najbardziej kompletny test z lektury Krzyżacy jaki znajdziesz w sieci.. Jaka jest tematyka powieści Krzyżacy.. Puścił go wolno (niestety Zygfryd sie powieśił .. "Krzyżacy" - test znajomości lektury.. Danuta Ściechówna 18.. Test: Granica - test znajomości lektury .Juliusz Słowacki, "Balladyna" - test z lektury.. Odpowiedz na pytania dotyczące fabuły i bohaterów "Krzyżaków" #lektura #jezykpolski #krzyzacy #henryksienkiewicz #sienkiewicz..

Literatura "Ten obcy" - test znajomości lektury.

Rozwiąż test!Testy z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Rozpocznij test.. Test składa się z 12 pytań.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Test z lektury Henryka Sienkiewicza pod tytułem Krzyżacy.. Odpowiedz na pytania dotyczące fabuły i bohaterów Krzyżaków Zawiera 35 pytań.. #lektury #romeoijulia #williamszekspir .Adam Mickiewicz, "Dziady, część II" - test z lektury.. Opis testu.. Henryk Sienkiewicz, "Krzyżacy" - czy nawet trudne pytania nie zdołają zbić Cię z pantałyku?. Pokazali mu inną dziewczynę 28.. Więcej testów z lektur.. Powała z Taczewa 29.. Sprawdź, jak dobrze orientujesz się w dziejach Ligii i Marka Winicjusza!. Czatan i Wilk 31.. Krześnia 30.. Do pobrania kamienie na szaniec test Ddodany w archiwum, brak hasla, Pozdrawiam serdecznie, Pobierz kamienie na szaniec test 79844. pinger.pl - sprawdzian z lektury kamienie na szaniec.. Ile % baterii ma Twoje zdrowie psychiczne?. Kiedy urodzisz?Test wiedzy o lekturze ,,Krzyżacy" H. Sienkiewicza.. sprawdzian z lektury kamienie na szaniec chomikuj to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Sprawdź ile wiesz na temat tej lektury szkolnej !.

16/16 Nie sądziłam, że tylko pamiętam z tej lektury.

Popularne tagi./samequizy samequizy @samequizy Popularne tagi opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn anime sherlockKrzyżacy.. Lektury, czyli książki, które wszyscy znamy i zapamiętamy na długie lata.. /samequizy samequizy @samequizy.Ten ten test powie ci jak dobrze zapamiętałeś tę niekoniecznie wszytkim przypadającą do gustu książkę.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Krzyżacy..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt