Opis zwierzęcia po angielsku kot
JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!. • Opis kota po angielsku; Czas i pory roku .Kot - jest to udomowiony gatunek małego, mięsożernego ssaka z rzędu drapieżnych z rodziny kotowatych.. pum uciekło z nielegalnej hodowli u południowych sąsiadów.Trzy z nich przedostały się do Polski i przez parę miesięcy buszowały po terenie Dolnego Śląska polując na sarny a także kozy, owce czy świnie.Służby leśne trzymały sprawę w tajemnicy „aby nie siać paniki" (nieco dziwna taktyka-jak dla mnie) ale sprawa stała się głośna za sprawą .Bardzo kocham Astrę i, wbrew temu, co przewidywali rodzice, opiekuję się nią.. Koty żyją zarówno w lasach tropikalnych, górach, na sawannie czy półpustyni.. Uważam, że każdy człowiek powinien mieć psa lub kota, najlepiej wziętego ze schroniska, gdzie tyle zwierząt cierpi i czeka na nowy dom.Opis żyrafy.. Żyrafy nie są zwierzętami terytorialnymi.. Jednak rodzice mówili, że nie mamy warunków, by trzymać w domu tak dużego psa - a w sumie to żadnego psa, bo przecież pies to obowiązek, zaś my nie mamy na to czasu.. 16 najfajniejszych książek dla najmłodszychkot - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. W ciągu dnia żyrafa spędza od 16 do 20 godzin na jedzeniu.opis zwierzęcia: rasa zwierzęcia, ewentualnie jego imię .. Przez ludzi ceniony jako zwierzę domowe oraz z powodu jego zdolności do niszczenia szkodników..

Przykładowy opis psa po angielsku.

beak - dziób claw - pazur feather .OPIS KOTA PO ANGIELSKU: najświeższe informacje, zdjęcia, video o OPIS KOTA PO ANGIELSKU; Poczytaj z dziećmi na wiosnę.. poleca 78 % .. Po nocach śniły mi się owczarki niemieckie, rottweilery, czasem bernardyny.. jest to kotka i wabi się Moli;-) 2 Zobacz odpowiedzi I have a cat who's name is Mola.. Bardzo go kocham i nawet za milion złoty go nie oddam .. Inni z kolei kojarzą koty z istotami zamkniętymi, nieufnymi, a nawet wrednymi.. Ryby (fish) występują zarówno w słonych wodach oceanów i mórz, jak i w słodkich wodach słodkich rzek i jezior.. Epilog „Pana Tadeusza" po raz pierwszy dołączono do dzieła w 1860 r. czyli 5 lat po śmierci autora.. Koty zostały udomowione około 9500 lat temu i są obecnie najpopularniejszymi zwierzętami domowymi na świecie.Opisz w 5 zdaniach swojego kota po angielsku i przetłumacz na polski.. Chodzę też z nią regularnie do weterynarza.. Często przebywają razem z zebrami i antylopami.. Mam napisać na niemiecki opis jakiegoś zwierzątka po niemiecku.. W tych mieszanych stadach pełnią rolę wartowników stad.. Jednak każdy z nas powie, że kot jest inny niż wszystkie zwierzęta, porusza się z gracją, jest pełny wdzięku, a przy tym jest niesamowicie cichy i dokładny przy każdym kroku.Mój kot ma 2 lata ,nazywa się Puszek i jest duży ,czarny ..

Co znaczy i jak powiedzieć "kot" po angielsku?

Kotka dostałam na 10 urodziny .. .Wstęp.. Często bawie się z moim kotem , a nawet wychodze z nim na spacer .. Żyją ok. 30 lat.. Cechuje się zdolnością szybkiej zmiany swojego ubarwienia, a także posiada w szczególności długi język i niespotykaną budowę ciała.Pies domowy (Canis lupus familiaris) - udomowiona forma wilka szarego, ssaka drapieżnego z rodziny psowatych (Canidae), uznawana przez niektórych za podgatunek wilka, a przez innych za odrębny gatunek [potrzebny przypis], opisywany pod synonimicznymi nazwami Canis lupus familiaris lub Canis familiaris.Od czasu jego udomowienia powstało wiele ras, znacznie różniących się morfologią i .Koty to niesamowite zwierzęta zamieszkujące niemal każdy zakątek świata.. Nazwy zwierząt w języku angielskim.. This is a beautiful labrador.Brak wkładu własnego Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator.. -1 głos.. Szacuje się, że istnieje jeszcze ponad 5000 nieodkrytych gatunków ryb, w większości są to ryby głębinowe (deep-sea fish).Największą rybą na świecie jest rekin wielorybi (whale shark), który może mierzyć ponad 20 m i ważyć 25 ton.Zadanie: napisz opis zwierzęcia na angielski i prosze o nie Rozwiązanie: the lion is a wild animal he is lives in africa i really like this big cat i can see real Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Koty jednym kojarzą się z puchatymi, przyjaźnie nastawionymi zwierzętami..

Ssaki, ptaki, gady, płazy, ryby i owady po angielsku.

6,192 wizyt.. Jego nazwa wywodząca się z języka greckiego „chamailéōn" oznacza Lew na Ziemi.. Dominika Grabowska 6 sierpnia, 2013 język angielski No Comments.. Niektóre z nich człowiekowi udało się udomowić .Niemiecki - opis kota.. On jest moim prawdziwym przyjacielem .Kot domowy (Felis catus, również Felis silvestris catus lub Felis (silvestris) domesticus) - udomowiony gatunek ssaka z rzędu drapieżnych z rodziny kotowatych.Koty zostały udomowione około 9500 lat temu i są obecnie najpopularniejszymi zwierzętami domowymi na świecie.Gatunek ten prawdopodobnie pochodzi od kota nubijskiego, przy czym w Europie krzyżował się ze żbikiem.Przydatność 50% Opisz swojego przyjaciela ( po angielsku) My friend's name is Tomek.. Wybrałam kota, bardzo bym prosiła abyście napisali mi ten opis w którym powinno zawierać sie : Imię, wiek, wygląd charakter.. Przy opisie zwierząt w języku angielskim pomocne może być też: Części ciała zwierząt.. To nasi „bracia mniejsi".. Człowiek byłby na pewno bardzo nieszczęśliwy, gdyby nie towarzyszyły mu zwierzęta!. Większość żyraf żyje w stadach liczących nawet po kilkadziesiąt osobników.. Na świecie możemy spotkać wiele gatunków zwierząt.. 2009-12-02 21:43:45Słownictwo i teksty po angielsku » Ludzie » Praca » Szkoła » Dom i rodzina » Wakacje » Zwierzęta » • Opis zwierzęcia po angielsku • Opis psa po angielsku • Opis kota po angielsku; Czas i pory roku » Okoliczności i święta » Jedzenie i napoje » Kierunki i wskazywanie drogi » Polska » Hobby » Wizyta u lekarza » W sklepie .W styczniu 2009 roku kilka(!).

:D 2015-11-09 16:55:05 Macie moze jakis gotowy opis jakiegos zwierzęcia po angielsku?

Zwierzęta dzikie i domowe w języku angielskim.. Zwierzę kot domowy ciekawostki W ciągu ostatnich dwudziestu lat koty domowe stały się prawdziwymi pantoflarzami, są leniwe i rozpuszczone - wynika z badań włoskich naukowców .Opis zwierzęcia - Opis kota; Opis zwierzęcia - Opis kota.. Tylko ze ja nie potrafie.. 4914 Język polski; 1594 WOS; 2021 Historia; 787 Religia; 528 Język angielski; 58 Język niemiecki; Nasze materiały pobrano już 178296347 razy.. Puszek jest najlepszym prezentem jaki dostałam .. Ma miłe i czyste futerko .. Oczywiście w większości są to koty dzikie, takie jak lew, puma, tygrys, pantera-lampart, żbik, ryś, serwal, gepard, jaguar, karakal, manul, ocelot, irbis, kot tybetański, czarnostopy i andyjski i wiele, wiele innych.Zwierzęta po angielsku.. He is 14 , he lives live in Vilafranca del Penedes, but he was born in Moroko.Kot domowy - opis, występowanie i zdjęcia.. Pomagają nam w pracy, zabawiają nas swoimi figlami..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt