Przeczytaj opowiadanie i uzupełnij luki słowami z ramki cztery słowa zostały podane dodatkowo
Pierwsze litery brakujących wyrazów zostały podane.. 2011-03-25 16:55:04; Uzupełnij zdania wstawiając wyrazy podane poniżej i stosując je w odpowiedniej formie gramatycznej 2011-06-01 21:03:18; Uzupełnij poniższe zdania wpisując jedno słowo w lukę.. Uzyj wyrazów z ramki w odpowiedniej formie 2010-09-09 18:49:03 Wypisz z tekstu te wyrazy z „ó", których pisownię potrafisz wyjaśnić.. Stracił Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Odrabiamy.pl to nie tylko portal learningowy, ale i praktyczna aplikacja, dzięki której usprawnisz rozwiązywanie zadań domowych.W naszej bazie znajdziesz większość przedmiotów szkolnych i przypisane do nich setki aktualnych podręczników, z których .Zadania domowe w Zapytaj.. 2011-11-13 17:36:48 Przeczytaj poniższy e-mail i uzupełnij luki (1-5) w tekście.. Wstawione wyrazy zostały pogrubione w tłumaczeniu.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Dodatkowo zaoszczędzisz czas, nie muszę szukać każdego zadania osobno - u nas znajdziesz zbiór, który będzie najlepszym wsparciem przed tym ważnym egzaminem.. Najlepsze synonimy i wyrazy bliskoznaczne w sieci.Program „W labiryntach ortografii" jest zgodny z „Podstawą programową kształcenia ogólnego dla szkół podstawowych i gimnazjów z dnia 15 II 1999r.".

Przeczytaj opowiadanie i uzupełnij luki słowami z ramki.

Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język niemiecki Zadania i rozwiązania: Język niemiecki.. Uwaga!. 5 Indywidualne.. Uzyskaj pomoc i dziel się swoją wiedzą.Uzupełnij zdania, wpisując podane wyrazy.. Wybierz poprawne odpowiedzi.. Bilbo uciekł goblinom, ale nie miał pojęcia, gdzie jest.. cztery słowa zostały podane dodatkowo / angielski zad… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przeczytaj opowiadanie i uzupełnij luki słowami z ramki.. Pierwsze litery zostały podane.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Dwa słowa zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki -Angielski.. Cztery słowa zostały podane dodatkowo.. Wybierz najlepszy tytuł dla opowiadania z ćwiczenia 2.. 2 Zadanie.. oraz zawiera treści kształcenia zawarte w programie nauczania „Słowa jak klucze II"(DKW-4014-34/99) z uwzględnieniem rozszerzenia materiału o elementy wiedzy i umiejętności .Karty pracy 5 dla uczniów klasy Język polski wrzesień 2014 Karta pracy R1 Język polski Przeczytaj tekst, a następnie wykonaj podane polecenia.. Pomoc w grach słownych Scrabble, Literaki i krzyżówkachUzupełnij schemat i dokończyć rozwiązanie.. Zrozum.. Zawsze są gotowi wytłumaczyć Ci najbardziej złożone problemy..

Cztery słowa zostały podane dodatkowo.

Past Simple stosuje sie takze, gdy mowimy ogolnie o przeszlosci lub czynnosciach wykonywanych w przeszlosci regularnie.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym ?. Znajdziesz tu: zadania z angielskiego , rozwiązania zadań z języka angielskiego , ćwiczenia z angielskiego , odpowiedzi oraz bazę wiedzy .Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język polski Zadania i rozwiązania: Język polski.. Uzasadnij pisownię każdego wstawionego wyrazu.. Pamiętaj o kropce na końcu zdania.. (3 zdania) 2010-04-12 15:41:08; Uzupełnij tekst słowami z ramki.. Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda.Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Potrzebujesz pomocy z pracą domową?A może chcesz dać wsparcie swojemu dziecku podczas wspólnej pracy nad szkolnym materiałem?. hangaru, hałas hamulec, .Przeczytaj określenia mamy w ramce i na przedmiotach.. 3 Zadanie.. By gimnazjaliści lepiej .Słownik synonimów rekomendowany przez prof. Jerzego Bralczyka..

De ...Uzupełnij luki w tekście słowami z ramki.

Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Cztery słowa zostały podane dodatkowo.. Podkreśl cztery określenia, które pasuja do twojej mamy.. Wykorzystaj wyrazy podane wyżej.. B. ZADANIE 7 Przeczytaj tekst i uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (1-5) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej .Przeczytaj tekst.. 2015-03-19 18:34:06; Angielski: Uzupełnij zdania odpowiednimi wyrazami z ramki i przetłumacz je .Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. 2. sweatshirt (W weekendy nosze czerwoną bluz .Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Czarna owca - osoba odznaczająca się złymi cechami charakteru Ranny ptaszek - człowiek, który lubi bardzo wcześnie wstawać Ślepy zaułek - uliczka bez wyjścia lub sytuacja bez wyjścia W gorącej wodzie kąpany - ktoś niecierpliwy, porywczy Z przymrużeniem oka - udać, że czegoś się nie widzi Perlisty śmiech - głośny, dźwięczny śmiech; składający się z krótkich .Zadanie 1 Przeczytaj poniższą wiadomość e-mail i uzupełnij ją wyrazami z ramki.. babysitting .Jeden lokal został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej osoby.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. 4 Indywidualne.. 3 Wybierz najlepszy tytuł dla opowiadania z ćwiczenia 2..

Odpowiednie słowo z ramki wpisz do zdań.

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Czas ten wyraza czynnosci , ktore zostały wykonane w przeszłości , a moment ich wykonania jest dokładnie okreslony.. Dopasuj i zapisz wyrazy we właściwych miejscach.. Jeden z historii i wiedzy o społeczeństwie, a drugi z języka polskiego.. Przeczytaj zdania i podpisz obrazki z kwiatami.. Ponad 42 000 haseł i 500 000 wyrazów bliskoznacznych języka polskiego.. 1. reception (Ślub odbył się w kościele, a późniejsze wesele w ogrodzie.). Wyszukiwarka wyrazów i anagramów przyjazna dla smartfonów.. Nauka drugiego języka obcego to super stymulacja dla mózgu, który zaczyna działać na pełnych obrotach, pozwalając nam nie tylko na szybsze przyswajanie wiedzy językowej.Uzupełnij luki w (.). 1 Zadanie.. Podkreśl wyrazy z „ó".. Przeczytaj listę składników i zdania a-f. Tego dnia uczniowie napiszą dwa testy.. Dokończ podane zdania.. 2016-03-02 21:30:36; Uzupełnij dialog .Uzupełnij list, wstawiając w każdą lukę jeden wyraz.. Uzupełnij luki w wyrazach.Egzamin gimnazjalny 2018 rozpocznie się 18 kwietnia.. Ćwiczenia str. 47.. On.Uzupełnij poniższe zdania słowami z ramki .. Przeczytaj opowiadanie i uzupełnij luki słowami z ramki..Komentarze

Brak komentarzy.