Zadania z treścią litry klasa 3
Do naczynia 5-litrowego nalewamy pełno wody i przelwamy ile sie da wody do naczynia 3-litrowego - a da sie 1 litr, czyli w naczyniu 5-litrowym zostaje 1 litr wody.. Tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa.. Powodzenia :) POKAŻ WSZYSTKIE ZADANIA.. Szalone Liczby to strona matematyczna, na której znajdziesz nie tylko wyjaśnienie zagadnień matematycznych, ale także ćwiczenia, sprawdziany i całą masę innych pomocy naukowych.Nowe (aktualizacja 25.01.2014): Przykładowe zadania z matematyki: sprawdzian_z_matematyki_4 Przykładowe zadania z języka polskiego: sprawdzian_z_j_polskiego_4 Archiwum: Przykładowe zadania z matematyki: sprawdzian_z_matematyki Przykładowe zadania z przyrody: sprawdzian_z_przyrody Przykładowe zadania z j. polskiego: Sprawdzian_j_polski_4 Przykładowe zadania z matematyki: Sprawdzian_z .Działania arytmetyczne (3) Działania na liczbach dwucyfrowych bez przekraczania progu dziesiątkowego (1) Działania na pełnych dziesiątkach (1) Dzielenie (2) Dzielniki i wielokrotności liczb (1) Dzień Babci (3) Dzień Chłopaka (1) Dzień Dziadka (3) Dzień Dziecka (5) Dzień Jeża (1) Dzień Kobiet (3) Dzień Mamy (11) Dzień Pluszowego .Zadania z treścią/Szkoła średnia - Treści i pełne rozwiązania zadań szkolnych i egzaminacyjnych z matematyki, 178 Baza zawiera: 17712 zadań, 1018 zestawów, 35 poradników Strona główna Forum Generator arkuszy Kreator zestawów Baza sprawdzianów Plakaty matematyczne Zrobiłem ponad 200 punktów w 5 minut..

szkola-podstawowa-klasa-6.

Korzystasz z Khan Academy w języku polskim?. Ułóż pytania do tego zadania, aby jedno zadanie trzeba było rozwiązać za pomocą dodawania, a drugie - za pomocą odejmowania.Jaka figura?, Prawo, lewo, Kierunki, Nad, pod, po lewej, po prawej, Położenie, Dni tygodnia, Dni tygodnia - poziom zaawansowany, Temperatura, Miesiące, Miesiące - poziom zaawansowany, Która godzina?, Wybierz zegar, Ile przedmiotów, Więcej, mniej, Cyfry DOMINO, Liczby DOMINO, Poznajemy liczby rzymskie, Liczby rzymskie w kalendarzu, Większa liczba, Największa liczba w zakresie 10 .Zadanie tekstowe litry.. Jej mama jest od niej o 48 cm wyższa.. Zwiedzi Zakopane i zobaczy niedźwiedzia.Imię i nazwisko Zadanie 1.. Kto mnie pobije?. Hania i Jurek pojadą nad morze.. Jaś wybiera się w góry.. c) 60 zł.. Łącznie ma a) 12 zł.. Pisanie ze słuchu.. Zosia miała 36 zł oszczędności.. POPRZEDNIE ZADANIE NASTĘPNE ZADANIE.. Przekaż darowiznę dla Khan Academy Foundation, wesprzyj polskie tłumaczenie przekazując .Zasób przewidziany do wykorzystania w klasie I szkoły podstawowej.. Ilu uczniów .. malinowego za 12 zł i rozcieńczyć go w 5 litrach przegotowanej wody lub upić 3 butelkiLitr, pół litra, ćwierć litra - zadania tekstoweZadania z treścią/Zadania/Konkursy - Treści i pełne rozwiązania zadań szkolnych i egzaminacyjnych z matematyki, 419.. Ile kilogramów makulatury zebrały te trzy klasy?.

Zerknij na film.Zadania i ćwiczenia z matematyki - klasa 2.

Sposób I Nalewamy 3 litry do naczynia 3-litrowego.Na chwilę obecną zadania obejmują materiał klas 1-4 szkoły podstawowej.. Mniejsza z tych liczb jest równa 128.. Pusta miseczka waży a) 17 dag .. T. Kościuszki w Świdniku Sprawdzian zintegrowany dla klasy I- koniec roku szkolnego Imię i nazwisko ucznia klasa 1.. Kamil rozlał sok do 8 jednakowych butelek i w dzbanku został jeszcze jeden litr soku.. Test zawiera 10 zadań zamkniętych.. Ile soku znajduje się w jednej butelce?. Systematycznie będą pojawiać się łamigłówki do klasy 5, a w miarę rozwoju serwisu będziemy również obejmować klasy starsze.Obliczenia zegarowe - Rozwiązuję zadania z treścią - godziny i minuty - Zadania z treścią - Zakupy - zadania z treścią - Litry - zadania z treścią .. Pole trójkąta, zadania z treścią, klasa 5 Teleturniej.. Najlepiej rozwiązuje się te zadania wykonując pomocniczą tabelkę.. Znaki matematyczne: mniejszy, większy.. 7,90 zł.. Wydawnictwo Literat open_in_new Autor Ewa Buczkowska open_in_new Data wydania 2019 ISBN 9788381145855 Format 210x297 Stron 32 Okładka miękka Nr katalogowy 31305.. Brutto .Naszą misją jest zapewnienie bezpłatnej, światowej klasy edukacji dla wszystkich i wszędzie.. Ile wynosi większa liczba?. Agnieszka na 123 cm wzrostu.. Nazwa towaru Cena za 1 kg Nazwa towaru Cena za 1 kg .. 2 litry będące w naczyniu 5-litrowym przelewamy do naczynia 3-litrowego..

Alan 2020-03-26. proste zadania; Maks 2020-03-20.

d) 70 zł.. Nie możesz znaleźć?liczby nat dod i odejm D liczby nat dod i odejm do pełnych 10 liczby nat dod i odejm Dodawanie i odejmowanie Mnożenie i dzielenie w pamięci Mnożenie-i-dzielenie Mnożenie-własności Dzielenie-rozdzielność Porównywanie-różnicowe-i-ilorazowe Dzielenie-z-resztą Dzielenie Kolejność-działań z jeżykiem A Kolejnosc-dzialan- B Kolejność działań C1 Kolejność działań C2 kl-4 .ZADANIA TEKSTOWE DLA KLASY III.. Wróciła po 35 minutach.W zadaniach od 2. do 6. podkreśl poprawne odpowiedzi.. źródło: gosiabor 2015-05-06 14:59:50 UTC #2.. 3.Klasa I zebrała 66 kg makulatury, klasa II o 79 kg więcej niż klasa I, zaś klasa III o 53 kg mniej niż klasa II.. A W KLASIE 4 MÓJ WYNIK TO 48!. Ile centymetrów wzrostu ma mama Agnieszki?Zadania z treścią - klasa 3.. Uczy liczebników w zakresie od 0 do 9 oraz oswaja dzieci z funkcją telefonu.Układy równań „zadania z latami" Zadania z układami równań wykorzystujące lata są chyba ukoronowaniem tego działu.. (1 p. za prawidłowe działanie, 1 p. za obliczenie, 1 p. za poprawnie zapisaną odpowiedź) 8 - rozwiązywanie zadań tekstowych dotyczących ilości, ceny i wartości - poprawne formułowanie odpowiedzi - rozwiązuje zadania tekstowe dotyczące ilości, ceny i wartości, korzystając z danych zamieszczonych na ilustracjiKorzystając z danych, rozwiąż zadania 6- 8..

Ułóż i napisz treść zadania do podanego krótkiego zapisu.

Wakacje.. 4.Wisła ma 1068 km długości, a Odra jest krótsza o 202 km.sok pomarańczowy 2 litry za 7 zł, sok malinowy 1 litr za 5 zł, woda mineralna 1 litr za 3 zł, sok jabłkowy 1 litr za 3 zł, Zadania z treścią litry Udostępnij UdostępnijZADANIA MATEMATYCZNE DO PRACY Z UCZNIEM ZDOLNYM W KLASIE III - opracowała Barbara Kuligowska W ogólnych zało Ŝeniach praca z uczniem zdolnym ma na celu rozwijanie jego zdolno ści i zainteresowa ń.. Na plaży zbudują zamek z piasku.. * Na jedną ciężarówkę naładowano 158 worków pszenicy, a na drugą o 42 worki więcej niż na pierwszą.. 4.3 Opracowały: Teresa Grodzka, Alicja Stępień Szkoła Podstawowa nr 3 im.. Zdobyłem ponad 120 punktów i jestem z siebie dumny.. Matematyka.. Klasa 5 Matematyka.. Koty na płocie; Telefon Gra edukacyjna Telefon polega na powtórzeniu podanego ciągu cyfr na klawiaturze telefonu.. Procedurę tę powtórzył w sumie 8 razy.Plik zadania tekstowe.doc na koncie użytkownika aaanneettkkaaa • folder matematyka kl 3 • Data dodania: 25 kwi 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.zadania tekstowe kl.II • Szkoła • pliki użytkownika niunia102 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • kl 2 (6)(1).jpg, CCI20100114 00015.JPGWylewamy wodę z naczynia 3-litrowego.. Na urodziny dostała od dziadka 24 zł.. W klasie są 3 rzędy po 5 stolików, a przy każdym stoliku mogą siedzieć dwie osoby.. b) 50 zł.. Bardzo łatwe zadanie ale dużo uczą.. ZADANIE I Ewa wyszła do sklepu o godzinie 16.15.. Super ja chodzę do 4 klasy i mam test diagnostyczny z 1-3 a powtarzam tylko 3, bo 1 i 2 mało robiliśmy a dodawanie do 100 i odejmowanie do 100, a mnożenie i dzielenie do 100 też było w 3 klasie, więc muszę sobie powtórzyć wiadomości z 3 klasy, bo po wakacjach się zapomniało:-\Zadanie 9.. 5litrów -1 litr=4 litry .MÓJ WYNIK W KLASIE 3 TO 45 PUNKTÓW W TABLICZCE MNOŻENIA NA CZAS.. odlał jeden litr farby i dolał 1 litr farby białej, a potem całość dokładnie wymieszał.. Wybierz ją.. Ile worków pszenicy było na obu ciężarówkach razem?2.Różnica dwóch liczb wynosi 457.. Miseczka z galaretką waży 44 dag, a sama galaretka 27 dag.. Przekaż 1% podatku lub darowiznę Fundacji Edukacja dla Przyszłości, która zajmuje się tłumaczeniem Khan Academy na język polski, edukacjaprzyszlosci.pl..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt