Krótkie sprawozdanie z filmu shrek
Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!. Dowiadujemy się, że król i królowa byli bliscy podpisania kontraktu z Rumpelstiltskinem, w którym mieliby oddać mu całe królestwo w zamian za wolność ich córki.Pewnego razu żył sobie zielony ogr miał na imię Shrek .. Tolkiena pt. ?Hobbit, czyli tam i z powrotem.. "Kevin sam w domu" to chyba najbardziej kultowy film familijny, jaki w życiu widziałem.. Główna rola Zbyszka z Bogdańca przypadła Mieczysławowi Kalenikowi, Juranda ze Spychowa zagrał Andrzej Szalewski.. Odblokuj dostęp do 7620 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. Następne wideo.. Rola Jagienki przypadła pięknej Urszuli Modrzyńskiej.. Shrek spotkał gadającego osła z którym wyruszył na wyprawę aby odnaleść piękną ksieżniczkę Fionę dla księcia Lorda Kapłana .Kiedy szli mieli bardzo dużo nie bezpiecznych przygód ,ale kiedy dotarli na miejsce była tam smoczyca ktora zakochała się w ośle Shrek znalazł księżniczke i uciekli razem z nią z zamku .Podobnie należy napisać sprawozdanie z dyskusji, debaty.. Nie musi być długie, ale.. - rozwiązanie zadania .. Shrek (trochę) nieokrzesany, osioł strasznie gadatliwy, a księżniczka lubiła się dąsać i bić.. Dodał: Edgelord_2acc.Napisz sprawozdanie z ostatnio obejrzanego filmu 2013-03-03 21:33:34 Napisz sprawozdanie z filmu pt. zemsta 2013-01-27 19:29:36 Napisz krótkie sprawozdanie z wycieczki do ogrodu zoologicznego?.

sprawozdanie ze shreka.

„Shrek" łamie wszelkie możliwe schematy,gagagagagagagha.. Shrek postanowił wyruszyć do Duloc, odbić Fionę i wyznać jej uczucie.Do tego dochodzą krótkie metraże, czyli "Pada Shrek" (2007) oraz "Shrek ma wielkie oczy" (2010).. Jakość: 360p 480p 720p 1080p.. Jednak po wypadku, do którego doszło, kiedy dziewczynki były jeszcze małe, ich rodzice - król i królowa Arendelle postanawiają dla bezpieczeństwa trzymać starszą córkę z dala od poddanych w zamkniętym zamku.Na skutek mobilizacji ze strony Osła, Shrek rusza ostatecznie do Duloc (siedziby Faruqaada), by odbić Fionę i wyznać jej uczucie.. W ostatniej chwili Shrek przerywa ceremonie zaślubin, ofiarując swą miłość Fionie, która zmienia się na stałe w ogra, natomiast Lord Farquaad zostaje zjedzony przez smoka, który uwolnił się z wieży.Wie o tym doskonale Lasse Hallström.Znany szwedzki reżyser otworzył sobie wrota do Hollywoodu komediodramatem "Moje pieskie życie", a po latach potwierdził klasę wzruszającym "Mój przyjaciel Hachiko".Teraz nakręcił film "Był sobie pies".Gdyby nie autentyczna miłość Hallströma do czworonogów, ekranizacja książki W. Bruce'a Camerona, w której cała historia opowiadana jest z .Streszczenie krótkie.. Film skończył się po prawie dwóch godzinach, które minęły jak pięć minut..

Skorzystaj z podanych informacji i napisz w zeszycie spawozdania z filmu " Shrek".

@anonim227: shrek i kilka innych animacji pozostanie z nami w pamięci aż do deski grobowej zacytuje pewnie tekst ,,gimby nie znają,, tego co było dobre i zabawne Odpowiedz anonim117 (*.. akcja dzieje się w wymyślonym świecie, zamieszkują go ludzie, ale przede wszystkim elfy, krasnoludy, gobliny, wargi, smoki i inne magiczne stworzenia.Witajcie 🙂 korzystając z tego, że jesteśmy świeżo po międzynarodowej wystawie psów i po owocnym seansie filmu „Był sobie pies„, który jakiś czas temu debiutował na ekranach kinowych, dzisiaj postanowiłam napisać swoje wrażenia dotyczące filmu.. Przykład 1: Sprawozdanie z konkursu Sprawozdanie z konkursu - przykład.. Ostatnio miałam okazję przeczytać książkę J.R.R.. Zanim zaczniemy pisać sprawozdanie, powinniśmy dokonać gradacji faktów, tak by te najważniejsze nie zostały zepchnięte na koniec materiału, ani nie .Zadanie: hej mam napisać sprawozdanie ze shreka 2 lub3 nie moze Rozwiązanie:shrek mieszkał na bagnie z fioną i dziećmia teraz coś o ośle wyszedł za smoczyce d Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.napisz krÓtkie sprawozdanie z ostatnio obejŻanego filmu 2011-09-11 18:07:58 Polski - krótkie sprawozdanie , pomocy?.

Po filmie, zgodnie z planem wróciliśmy do szkoły.Napisz sprawozdanie z filmu "Shrek".

2011-06-02 17:00:05 NAPISZ Sprawozdanie 2016-05-06 15:39:44Reżyserem filmu był Aleksander Ford, a scenariusz napisał Jerzy Stawiński.. anuluj.. GłównymiIch własna w tytule filmu o baseballistkach z T.Hanksem i Madonną w krzyżówce Łatwe-trudne-50 OGRY wśród nich Shrek w krzyżówce Panorama dnia 2018-01-12Na bagna Shreka dostają się, wypędzeni z królestwa Lorda Farquaada, postaci z bajek.. Twórcą filmu jest Lasse Hallstrom, pewnie niektórym znany z mocno wzruszającego filmu o psie pt: „Mój przyjaciel Hachiko .Recenzja filmu Kevin sam w domu (1990) - Święta z Kevinem.. Nie chciała ujawnić swojej tajemnicy.. Do niezwykłej szkoły - Akademii pana Kleksa - mieszczącej się przy ulicy Czekoladowej, trafia Adaś Niezgódka, chłopiec którego prześladuje pech.W szkole jednak okazuje się niezwykle zdolny i w krótkim czasie zostaje ulubieńcem profesora - uczestniczy w przygotowaniu potraw z kolorowych szkiełek, przygląda się leczeniu chorych sprzętów, udaje mu się .Zadanie: napisz krótkie sprawozdanie z ostatnio obejrzanego filmu tylko nie z internetu z góry dziękuje Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Sprawozdanie-recenzja..

Akcja filmu toczy się w malowniczej krainie, którą zamieszkuje straszny ogr.

Obecnie jest jednym z najpopularniejszych filmów na świecie.. Pierwsza z nich ma niezwykły dar, może władać lodem.. Jest on doskonałą .Shrek 1 cała bajka online.. W Shrek Forever , Rumpelstiltskin przedstawiony jest ponownie jako czarny charakter.. Jest to pierwszy film wyreżyserowany przez.. Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. Warto wspomnieć także o spin-offie, czyli filmie opowiadającym historię innego bohatera ze świata Shreka - "Kot w butach" (2011).. Zdecydowała się poślubić Lorda Farquaada pomimo, iż pokochała Shreka.. Film został nagrodzony Nagrodą Akademii Filmowej w kategorii najlepszy film animowany pełnometrażowy na 74. ceremonii wręczenia Oscarów.Był to pierwszy Oscar w tej kategorii, gdyż nagrodę tę zaczęto przyznawać od 2002.W tej części filmu, postać wygląda kompletnie inaczej niż ta z filmu Shrek Forever.. Ogr, by przywrócić spokój na bagnach, porozumiewa się z Lordem i wyrusza na poszukiwanie księżniczki Fiony - przyszłej małżonki Farquaada.. Uwzględniamy czas, miejsce i uczestników wydarzenia.. Wajda do swojej produkcji zaangażował znakomitych polskich aktorów, którzy oddali charakter postaci dramatu.Zawsze po zachodzie słońca przemieniała się w ogra.. Shrek wyrusza do zamku by uwolnić królewnę fionę od smoka dla lorda farquaada, po drodze do zamku jednak sam się w niej zakochuję.. Potem wzięliśmy jeszcze udział w konkursach, których nagrodami były gadżety z Shrekiem.. 4 listopada 2014 r. odbył się w Miejskim Domu Kultury w Niewiadowie konkurs wiedzy o Cyprianie Kamilu Norwidzie pt. „Norwid - Poeta Naszej Ziemi".Masz tu sprawozdanie z filmu "Zemsta" i zrób na podstawie jego : Film „Zemsta" (produkcja 2002 r.) został wyreżyserowany przez znanego artystę Andrzeja Wajdę, na podstawie komedii Aleksandra Fredry.. Po walce ze smokiem, który okazuje się płci żeńskiej, Shrek wraz z Fioną i osłem powracają na bagna.Sławnym bohaterom filmu głosu urzyczaja nie mniej sławne gwiazdy: Shrekowi - Zbigniew Zamachowski Osłowi -Jerzy Stuhr Fionie - Agnieszka Kunikowska Kotowi w Butach - Wojciech Malajkat Moim zdaniem „shrek2" zasłużył sobie na wszystkie otrzymane nagrody i słowa uznania z ust widzów na całym świecie.. Shrek był bardzo zły i dopiero osioł wyjaśnił mu całą prawdę (rozmawiał kiedyś z królewną).. 2011-02-24 17:08:05Kiedy piszemy sprawozdanie np. z filmu, liczy się kolejność zdarzeń, dlatego fakty przedstawione są w kolejności chronologicznej.. SHREK -produkcja : USA, 2001 -gatunek : Film animowany -reżyseria : Andrew Adamson, Vicky Jenson -nagrody : Oscar z najlepszy pełnometrażowy film animowany (2001) -kontynuacje : "Shrek 2"(2004), "Shrek 3"(2007) -aktorzy : Zbigniew Zamachowski- Shrek, Jerzy Stuhr .Napisz sprawozdanie filmu "Shrek" patrycja136; 23.03.2011 Shrek" jest filmem dla dzieci i dla dorosłych..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt