Kubuś puchatek lektura klasa 2 testy
Ponurym Zakątku.. A. Milne'a' w formacie pdf.. Autorem książki jest Alan A.Milne.. Zdecyduj, w jakim stopniu opisują Cię poniższe stwierdzenia.Test o Kubusiu Puchatku - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraKubuś Puchatek - streszczenie utworu Alana Alexandra Milne.. Sprawdzisz ile pamiętasz z bajki "Kubuś Puchatek"!. Kubuś Puchatek, Kłapouchy, Prosiaczek, Kangurzyca z Maleństwem, Królik i jego krewni i znajomi, Sowa Przemądrzała 4.. Którego uczestnika 9. edycji Top Model przypomi.. Którego z bohaterów z Kubusia Puchatka przypominasz?. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci oraz szczegółowy plan wydarzeń.. Kubuś Puchatek to książka składająca się z dziesięciu krótkich, zabawnych historyjek o zwierzętach - mieszkańcach Stumilowego Lasu i ich przyjacielu, małym chłopcu o imieniu Krzyś.. Porządkujemy informacje - Plan działania; Uzupełniamy informacje o książce, wypełniając kartę bibliotecznąEbook - Kubuś Puchatek A.. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Kubuś Puchatek Alana Alexandra Milne znajdziecie na streszczenia.pl.. Streszczenie lektury „Kubuś Puchatek" 1.Kubuś Puchatek mieszkał w Stumilowym Lesie, kiedy przechadzał się po nim, zobaczył pszczoły.. Kinga Czernichowska 18.01.2015.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, charakterystykę postaci oraz szczegółowy plan wydarzeń..

"Chatka Puchatka" to lektura sugerowana dla klasy 2 lub 3.

Podkreśl pra­widłową odpowiedź.. Kubuś Puchatek Jeśli znasz i lubisz Kubusia Puchatka ten test jest właśnie dla ciebieZintegrowany sprawdzian w klasie II a po opracowaniu lektury pt; „Kubuś Puchatek" Sprawdzane umiejętności 1.. Plik TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY Kubuś Puchatek.doc na koncie użytkownika Joanna-joah71 • folder Inne sprawdziany • Data dodania: 27 sty 2010Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury „Kubuś Puchatek" autorstwa A. Rozwiąż test zawierający 17 pytań i przygotuj się do lekcji.Zobacz quiz: Kubuś Puchatek.. Kangurzyca.. Zobacz w księgarni internetowej Publio.pl.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Ćwiczenie Prawda/Fałsz - Wyjaśniamy otrzymane hasło // odp.. Samodzielne wypisanie bohaterów lektury, stosowanie wielkiej litery w nazwach własnych.. Samodzielne czytanie wyrazów i zdań, wybór i podkreślenie właściwej odpowiedzi na pytanie.. 2012-01-19 23:40:39; 18 stycznia obchodzony jest Dzień Kubusia Puchatka.. Miś ze Stumilowego Lasu obchodzi swoje święto.. Kubuś Puchatek Spis treści Okładka Karta tytułowa Zajrzyj na strony Mapa Przedmówka-Wymówka Rozdział I w którym poznajemy się z Kubusiem Puchatkiem i z pszczołami, i tu zaczyna się opowiadanie Rozdział II w którym Puchatek idzie z wizytą i wpada w potrzask Rozdział III w którym Puchatek z Prosiaczkiem tropią zwierzynę i o .Kubusia Puchatka zna każdy, ale jak dobrze znasz książkę A.A..

Dodatkowo umieszczamy tu linki do przygotowanych w naszym serwisie ćwiczeń związanych z lekturami spoza nowego kanonu.„Kubuś i przyjaciele", „Kubuś i Hefalumpy" czy „Nowe przygody Kubusia Puchatka".

1 / 15 Który bohater nie pojawia się w książkowej wersji "Kubusia Puchatka" (mowa o pierwszej części)?. Profesorowie dr Sarah E. Shea, dr Kevin Gordon oraz ich współpracownicy przeanalizowali bohaterów z Kubusia Puchatka i przypisali każdego z nich do konkretnego zaburzenia psychicznego.. Przeczytaj uważnie tekst i wpisz brakujące litery:Transkrypt ( 25 z dostępnych 165 stron) STRONA 3.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Test z lektury „Kubuś Puchatek" A.. Odkąd Puchatek siebie pamięta, jest to jedyny sposób schodzenia ze .Streszczenie krótkie.. Średnia 9/15Kubuś Puchatek • klasa 2 • pliki użytkownika boulinka przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • urodziny kubusia puchatka.pps, Kubuś Puchatek(1).pps4 ROZDZIAŁ I w którym poznajemy się z Kubusiem Puchatkiem i z pszczołami, i tu zaczyna się opowiadanie Przedstawiam wam Misia Puchatka, który właśnie w tej chwili schodzi po schodach.. Z tym bohaterem wychowywało się kilka pokoleń.. Pustym Zakątku.. Czy jednak wiecie o nim dostatecznie dużo?Kubuś Puchatek - streszczenie utworu Alana Alexandra Milne - strona 2..

Bohaterowie - Kubuś Puchatek, Prosiaczek, Królik, Kłapouchy, Sowa Przemądrzała, Mama-Kangurzyca i Maleństwo - mają różne charaktery i różnie się zachowują, jednak ...W klasach 1-3 lektury dobierane są spośród niżej podanych tytułów.

Tuk-tuk, tuk-tuk, zsuwa się Puchatek na grzbiecie, do góry nogami, w tyle za Krzysiem, który go ciągnie za przednią łapkę.. Milne czyta - Paweł Wódczyński Realizacja: Fundacja Słowo i Kropka 2017 Wesprzyj nas na Patronite: 2, w którym Puchatek idzie z wizytą i wpada w potrzask Kubuś przechadzał się po lesie mrucząc pod nosem wymyśloną przez siebie piosenkę.. Starsi znają go lepiej jako postać książkową - misia o bardzo małym rozumku.. Gdzie mieszkał Kubuś i jego przyja­ciele.Test na patologię z Kubusia Puchatka.. Sprawdź, ile wiesz o Kubusiu Puchatku i mieszkańcach Stumilowego Lasu!Wymień bohaterów książki „Kubuś Puchatek".. 18 stycznia obchodzimy Dzień Kubusia Puchatka.. Młodsi kojarzą przede wszystkim z kolorowych dobranocek i kinowej serii przygód o Kubusiu Puchatku.. Tym razem sprawdzimy Waszą wiedzę o Kubusiu Puchatku w zakresie literatury i filmu.. Choć tylko młodsze pokolenia bajkę tę pamiętają z własnego dzieciństwa, główny bohater jest kojarzony zarówno przez maluchy, jak i przez dorosłych.. Pobierz 'Kubuś Puchatek A. Quizy Os. .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Spróbujemy zgadnąć Twój kolor oczu!Kubuś Puchatek autor - A.A.. A. Milne Przykro nam ale twoja przeglądarka nie obsługuje javascriptu, obsługa javascriptu jest konieczna do rozwiązywania naszych testów..

Jeśli jednak Twoja przeglądarka obsługuje javascript sprawdź czy nie została ona wyłączona w przeciwnym wypadu uaktualniij swoją przeglądarkę do takiej ...Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.

A jeśli chodzi o jedzenie, to trzeba przyznać, że tytułowy bohater ma z nim pewien problem.Dzień Kubusia Puchatka obchodzony 18 stycznia.. Szukaj.. Z pewnością nie jest to przypadek, ponieważ to właśnie miód jest ulubioną przekąską Kubusia.. Puchatek jest okrąglutkim misiem, którego futerko ma charakterystyczną miodową barwę.. Akcja filmu "Mój brat niedźwiedź" rozgrywa się w: Najstarszy z braci z filmu "Mój brat niedźwiedź" nazywa się: Kenai.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Kupuj leganie, nie chomikuj.TEST WIEDZY: Ile wiesz o Kubusiu Puchatku?. Przed Wami kolejny quiz,.. Tygrys.. 3.Kubuś Puchatek to postać z dzieciństwa prawie każdego z nas.. a) zając b) osioł c) pies.. Materiały prasowe.. Zbliżała się pora drugiego śniadania, więc miś postanowił odwiedzić Królika, ponieważ wiedział, że przyjaciel poczęstuje go smacznym miodem.Kubuś Puchatek.. 2 / 15 Kłapouchy mieszka w: Szarym Zakątku.. Poszedł za nimi, a dzięki temu .Kubuś Puchatek - Test Wiedzy - Bajki - Quizzie.pl Jak dobrze pamiętasz Kubusia Puchatka?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt