Kompendium terminów z zakresu finansów po polsku i angielsku pdf
Data zakończenia 2019-03-09 - cena 1,69 złŚcieżka audytu (ślad rewizyjny, ang. audit trail) - to dokument zawierający przejrzysty opis przebiegu danej operacji finansowej, gospodarczej lub innego procesu od samego początku aż po zakończenie, z opisem sposobu dokumentowania i kontroli tych operacji.. Ścieżka audytu powinna umożliwiać śledzenie kolejnych faz zatwierdzania, rejestrowania i sprawdzania pojedynczej operacji .Tytuł: Kompendium terminów z zakresu rachunkowości po polsku i angielsku t 1-6 Autor: R. Patterson Ilość stron: Rok wydania: Stan: bardzo dobry Numer katalogowy: 93.201911.AOKatalog Biblioteki Głównej.. Z założenia ma nieść pomoc osobom zajmujących się rachunkowością nieprofesjonalnie: studentom, tłumaczom, menedżerom.. Źródło danychInformacje o KOMPENDIUM TERMINÓW Z ZAKRESU FINANSÓW - 7893541769 w archiwum Allegro.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Na terenie Bydgoszczy dostarczam za darmo.. Cena 18zl, obejmuje łącznie 3 tomy.. : (22) 850-10-20 : Szukaj: Szybkie .Wyszukujesz frazę ""Finanse - terminologia - jęz.. Solidarności 83/89 NIP: 7010414095, tel.. Leksykon objaśnia niektóre z nich.. Dzięki niej możesz sprawdzić aktualny trend cenowy, wzrost lub spadek ceny oraz sezonowe obniżki cen produktów.Sprzedam zestaw: Kompendium terminów z zakresu Finansów po polsku i angielsku Autor: Robert Patterson Twarda okładka Możliwy odbiór osobisty na terenie Bytomia lub wysyłka..

Nie ...I taki właśnie charakter ma "Kompendium terminów z zakresu rachunkowości i finansów po polsku i angielsku".

W przypadku wysyłki do ceny książki należy doliczyć koszt wysyłki: - Paczka w Ruchu 9,99 zł - Paczkomat InPost 19,99 zł Poczta Polska - paczka ekonomiczna 19,00 zł - paczka priorytetowa 20,00 zł !. Poza, koszt 10zlJeśli poszukujecie słownictwa z zakresu księgowości podaję linki do kilku ciekawych glosariuszy z dziedziny: Kompendium terminów z zakresu rachunkowości po polsku i angielsku opublikowane przez Ministerstwo Finansów ; Kompendium terminów z zakresu bankowości po polsku i angielsku opublikowane przez Ministerstwo Finansów (link)W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies.. Słownik Reutera.. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu.. Data zakończenia 2019-03-15 - cena 40,01 złInformacje o KOMPENDIUM TERMINÓW Z ZAKRESU FINANSÓW - 7294578624 w archiwum Allegro.. ISBN 978-83-7623-837-1Dobrze przygotowane kompendium terminów obcojęzycznych daje czytelnikowi korzyść obopólną: tłumaczy pojęcia, wyjaśniając zarazem ich znaczenie..

Data zakończenia 2014-03-29 - cena 9,99 zł Robert Patterson: Kompendium terminów z zakresu finansów po polsku i po angielsku.Kraków: Wydawnictwo Zielona Sowa Sp.

Księgozbiór Wyszukiwanie zaawansowanePrzykłady użycia - "z zakresu" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. I taki właśnie charakter ma "Kompendium terminów z zakresu rachunkowości i finansów po polsku i angielsku".Informacje o Kompendium terminów z zakresu finansów po - 7290050712 w archiwum Allegro.. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.. Codziennie aktualizowana bogata oferta książek i czasopism - literatura europejska.. Z pewnością zainteresuje również głównych księgowych i biegłych rewidentów.Dobrze przygotowane kompendium terminów obcojęzycznych daje czytelnikowi korzyść obopólną: tłumaczy pojęcia, wyjaśniając zarazem ich znaczenie.. z o.o., tom II K-R, 2011, s. 29.Kompendium Terminów Z Zakresu Rachunkowości Po Polsku I Angielsku.. Z założenia ma nieść pomoc osobom zajmujących się rachunkowością nieprofesjonalnie: studentom, tłumaczom, menedżerom.. Z założenia ma nieść pomoc osobom zajmujących się rachunkowością nieprofesjonalnie: studentom, tłumaczom, menedżerom.. Stan idealny, nie używane.. Ministerstwo Finansów dzięki wsparciu Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy ma przyjemność udostępnić to opracowanie do niekomercyjnego wykorzystania, mając nadzieję, że spotka się ono z Państwa zainteresowaniem..

Z pewnością zainteresuje również głównych księgowych i biegłych rewidentów.Robert Patterson: Kompendium terminów z zakresu finansów po polsku i po angielsku.

Polish Należy również rozwiązać problemy z zakresu systemu informacyjnego Schengen II.Informacje o KOMPENDIUM TERMINÓW Z ZAKRESU FINANSÓW PO POLSKU - 7443317069 w archiwum Allegro.. Sztywne okładki.. angielski"" wg kryterium: TematLista filtrów .. R. Kozierkiewicz, Słownik fachowej terminologii finansowej, 2004 - 90.. Tutaj możesz pobrać (w formacie pdf) >> Kompendium terminów z zakresu FINANSÓW po polsku i angielsku << Polecamy!I taki właśnie charakter ma "Kompendium terminów z zakresu rachunkowości i finansów po polsku i angielsku".. Z pewnością zainteresuje również głównych księgowych i biegłych rewidentów.Chcielibyśmy poinformować o możliwości skorzystania z wyników realizacji projektu „Budowa zdolności instytucjonalnych i prawnych w zakresie sprawozdawczości finansowej iPodobnie jak jego siostrzana publikacja - "Kompendium terminów z zakresu rachunkowości i finansów po polsku i angielsku" - ma ono za zadanie dostarczyć czytelnikom podstawowej wiedzy w możliwie klarowny sposób; z powodu istnienia ścisłych związków pomiędzy bankowością a rachunkowością oba kompendia zawierają pewną ilość .R..

Zobacz politykę cookies.Kompendium terminów z zakresu rachunkowości i finansów po polsku i angielsku - Robert Patterson Historia cen dostępna jest po zalogowaniu się.

Choć członkowie ACCA na całym świecie posługują się językiem angielskim, wielu z nich ma również .Kompendium terminów z zakresu rachunkowości po polsku i angielsku, 3 tomy Robert Patterson Wadą słowników obcojęzycznych jest to, że zawierają dosłowne tłumaczenia pojęć, bez wyjaśnienia, co się pod nimi kryje.. Kompendium Terminów Z Zakresu Rachunkowości Po Polsku I Angielsku 00-144 Warszawa, Al.. Data zakończenia 2019-01-15 - cena 1,40 złInformacje o KOMPENDIUM TERMINÓW Z ZAKRESU RACHUNKOWOŚCI 2 - 4016462973 w archiwum Allegro..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt