Przedmioty szkolne po niemiecku test
Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.przedmioty szkolne po niemiecku historia geschichte Łacina latein wos sozialkunde filozofia philosophie sztuka kunt prace rĘczneprzedmioty szkolne.. Czasami szkoła zaczyna się w sierpniu a czasem we wrześniu.Schulfcher - Przedmioty szkolne.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'edukacja dla bezpieczeństwa (przedmiot szkolny)' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Jak po niemiecku napisać przedmioty: matematyka, niemiecki, przyroda itd ?. 2011-03-16 18:08:43 Wymień wszystkie przedmioty szkolne po niemiecku (to chodzi o lekcje)?. Przyroda.. A jaki jest twój ulubiony przedmiot szkolny?. Pamiętajcie o odmianie rodzajnika…Przedmioty szkolne są dość łatwe do nauczenia, gdyż znaczna część z nich brzmi w języku angielskim podobnie w języku polskim.. Reszta słówek związanych ze szkołą po angielsku może sprawić większy problem.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. I jeszcze jedno - nie ma tutaj niemieckich liter np. ö itd.Niemiecki - przedmioty szkolne Przedmioty szkolne po niemiecku Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Zdrap przedmiot szkolny i ocenę, jaką z niego d.. Inne testy z kategorii.. wg Noname2024Jaki przedmiot szkolny wolisz?. nowy test × Odkryj wszystkie .W tej lekcji przedstawię Wam różne PRZEDMIOTY SZKOLNE po niemiecku..

... Przybory szkolne po niemiecku.

Mówiąc szczerze, język niemiecki nigdy nie był moim ulubionym przedmiotem w szkole.. Domino rozpoczynamy i kończymy obrazkiem z logo SuperKid.. Czy dasz radę rozgryźć FALSE FRIENDS - Co oznac.Zawiera 16 pytań.. poleca 84 % .. Musik - muzyka Kunst - plastyka Handarbeiten - praca ręczna Pamiętajcie że rzeczowniki (w tym także nazwy przedmiotów szkolnych) po niemiecku piszemy z DUŻEJ litery !. 2011-04-07 17:52:12 " Przedmioty używane w kuchni " jak to będzie po niemiecku ?. Przedmioty szkolne po niemiecku Każdy z nas chodził, lub dalej chodzi do szkoły.. Aby utrwalić sobie nazwy przedmiotów po angielsku, rozejrzyj się po swoim biurku i spróbuj nazwać jak najwięcej z nich.wisielec po niemiecku; travel edition - Liczebniki po niemiecku - Miesiące po niemiecku - państwa po niemiecku - Wiosna po niemiecku - Zwierzęta po niemieckuPo wybraniu wersji domina (kolorowej lub biało-czarnej) należy wydrukować wszystkie arkusze i pociąć je na kostki domina wzdłuż grubych linii.. Tak to już jest, że szkoła potrafi zniechęcić do wielu przedmiotów.Przedmioty szkolne - ćwiczenie online z odpowiedziamiPrzedmioty szkolne po niemiecku są jedną z pierwszych grup słówek, których uczą się dzieci.. Przed pocięciem możemy arkusze podkleić brystolem (kartkami z bloku technicznego), żeby kostki były sztywniejsze..

Niemiecki -przedmioty szkolne Znajdź parę.

Zapraszamy!. - Test na typową nastol.. Zgadnę, na jaką literę rozpoczyna się Twoje imi.Przybory szkolne - niemiecki z Fiszkoteką Jeżeli zastanawiałeś się, jakie są przybory szkolne po niemiecku, to ta lekcja rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości.Poznasz wszystkie nazwy przyborów szkolnych po niemiecku i nie będziesz miał problemów z określeniem, jak jest ekierka, czy linijka po niemiecku.Przybory szkolne po niemiecku to temat związany ze szkołą i słownictwem dotyczącym materiałów szkolnych.. Wrzesień to miesiąc kojarzący się z rozpoczęciem szkoły po wakacjach (die Sommerferien).. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Szkoda, ze nie napisałeś jaki to ma być przedmiot, a mniejsza z tym Mein Lieblingsfach ist Geografie (Erdkunde).. - Proszę Cię weź tą teczkę do szkoły.. Udostępnij.. przejdź bezpośrednio do 49 tekstów.. 2010-05-03 08:02:08Niemieckie teksty do czytania.. Witaj w sekcji czytania!. Jaki przedmiot szkolny wolisz?. Zapraszam do oglądania.Tłumaczenie słowa 'przedmiot szkolny' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. - Mój zeszyt ma 60 kartek papieru.. chemia.. Poniższa lista składa się z materiałów dla początkujących.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: ulubiony przedmiot szkolny po niemiecku.. Miłej zabawy podczas nauki :) Znajdziecie mnie na: Schulsachen Przybory szkolne po niemiecku4.5 (90.91%) 11 votes Przedstawiamy nazwy przyborów szkolnych po niemiecku..

Niemiecki - przybory szkolne.

Umiesz je nazwać?. Zostajesz czy odpadasz?. Aelynea 3 lata temu.. W Niemczech wakacje są ruchome (beweglich).. Jeżeli poszukiwałeś prostych tekstów do ćwiczenia czytania po niemiecku ze zrozumieniem, trafiłeś w najlepsze możliwe miejsce.. Język angielski popularność: 329 dodał: safarka: Angieski - KOLORY popularność: 578 dodał: .Przedmioty szkolne po niemiecku - przykładowy plan lekcji.. 7 września 2012 Odsłon: .. przedmiot - Fach n przedmiot szkolny - Schulfach n rachunki - Rechnen n religia - Religion f .. teksty, filmy, nagrania, podkasty, ćwiczenia interaktywne, realioznawstwo, wypracowania i wiele, wiele więcej.. Czujcie się jak u siebie i nie zapominajcie:Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Moim ulubionym przedmiotem był zawsze język…angielski.. - Muszę kupić nowy ołówek.. Podczas tej lekcji przekaże tylko najważniejsze informacje dotyczące poradnika pod tytułem przedmioty szkolne po niemiecku.. Na początku przygody z językiem niemieckim zwykle poznajemy proste słownictwo ze świata, który nas otacza.Banalny test z języka niemieckiego!. :-) .. 82% Schulsachen-przedmioty związane ze szko .Sprawdź tłumaczenia 'edukacja dla bezpieczeństwa (przedmiot szkolny)' na język Niemiecki.. Znajomość nazw lekcji, przydaje nam się począwszy od podstawówki, a skończywszy na studiach..

Czy dasz radę nazwać przybory szkolne?

fizyka.. 364 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Oprócz listy słówek znajdziesz .Przedmioty szkolne; Przedmioty szkolne, test z języka niemieckiego Powodzenia ;) Nie odpowiadam za ewnentualne błędy.. - Kalkulator jest używany na lekcji .Start studying NIEMIECKI - przedmioty szkolne, dni tygodnia,.. po rosyjsku czesci ciala po rosyjsku sporty po rosyjsku miesiące po rosyjsku ubrania po rosyjsku czasowniki rosyjskie przedmioty szkolne po rosyjsku zawody po rosyjsku jedzenie po rosyjsku zwierzęta po rosyjsku słowa po rosyjsku rodzina po rosyjsku..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt