Przeczytaj dialog i wybierz poprawne odpowiedzi im sorry
Dopasuj do każdej luki (8.1.-8.4.). Wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym uzupełnienie luk ( ).. Ania: So what 1. shall / will I have?Wybierz odpowiedź A, B albo C, aby poprawnie uzupełnić luki (3.1-3.3).. Uwaga!Zadanie 1 Przeczytaj dialog i zdecyduj, które z wyróżnionych wyrazów / wyrażeń są poprawne.. Jak już wspomnieliśmy, sorry jest najmniej formalnym spośród poruszanych w tym artykule zwrotów.. Zadanie 1.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Następnie rozwiąż quiz, udzielając odpowiedzi o˝sobie, i˝uzupełnij komentarz 4.. Daje NAJJJ ZA…Mam jedno, strasznie nurtujące mnie pytanie.. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie.Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język niemiecki Zadania i rozwiązania: Język niemiecki.. włoski 2020-10-14 10:51:44Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przeczytaj tekst.. włoski 2020-10-14 10:51:44 Odpowiedz na pytania według własnego upodobania, uzywając partykuły ''ci''.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Jeżeli powiedzą, że nie - postaraj się ją poprawić: przeczytaj odpowiedź przykładową, napisz ją swoimi słowami, zastanów się, czy możliwe byłoby inne ujęcie tematu..

Przeczytaj dialogi i wybierz poprawne odpowiedzi Pobierz png.

90 Posłuchaj nagrania jeszcze raz i wybierz poprawne dokończenia każdego ze zdań.. A. Here are your tickets.4 Przeczytaj komentarze i˝wybierz poprawne odpowiedzi.. Ta tablica wyników została wyłączona przez właściciela zasobu.. Zaloguj się .. 3.Yes, im fine.. Jak poprawnie zapisywać dialog z „padła odpowiedź", „padł rozkaz", ect?. od Kaczkania 04.03.2018 Zaloguj si ę by dodać komentarz Odpowiedź.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Używa się go: Kiedy zrobimy coś złego, lub coś, czego nie zamierzaliśmy zrobić i żałujemy tego, co zrobiliśmy, np.: I didn't mean to crash into you.. Dziękuję .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 4.0 32 głosy 32 głosy Oceń!. 1 Przeczytaj wypowiedzi.. 2Z podanych odpowiedzi wybierz poprawną odpowiedź tak, aby powstał spójny i logiczny tekst.. A dokładnie ci, którzy zdecydowali się zdawać .str.. 105/1: posłuchaj i przeczytaj dialog, zaznacz poprawne odpowiedzi, str, 105/2: przepisz do zeszytu informację z ramki i znajdź 4 przysłówki w dialogu w zadaniu 1, str. 105/3: przepisz zdania , użyj wyrazów w nawiasach, str. 105/4: posłuchaj nagrania-które kraje odwiedzili Imogen i John,Dowiedzmy się zatem, kiedy użycie wyrażenia sorry jest poprawne..

Przeczytaj dialogi i wybierz poprawne odpowiedzi Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.

Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Z pozdrowieniami Zespół ekspertów CKE Wiązka 1.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Przeczytaj dialogi i wybierz poprawne odpowiedzi .. 2020-10-14 10:50:55Przeczytaj dialog i wybierz poprawne odpowiedzi.. 2 A 3 nie widze odpowiedzi 4 B 5 A .Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ przeczytaj komentarze i wybierz poprawne odpowiedzi następnie rozwiąż quiz POMOCY na jutro!. Jedna odpowiedź nie pasuje do żadnego pytania.. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. Nauka drugiego języka obcego to super stymulacja dla mózgu, który zaczyna działać na pełnych obrotach, pozwalając nam nie tylko na szybsze przyswajanie wiedzy językowej.Najnowsze bez odpowiedzi Wybierz poprawne zdanie.. Z pozdrowieniami Zespół ekspertów CKE Wiązka 1.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Ta tablica wyników została wyłączona, ponieważ Twoje opcje różnią się od opcji właściciela zasobu.Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Zadanie 1.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. CD 05 MP 05 Usłyszysz dwukrotnie cztery pytania.. Oceń!. Poprawna odpowiedź FF Wyjaśnienia(0 3) Przeczytaj tekst.. Wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym, uzupełnienie luk 1-5..

W niektórych zdaniach obie odpowiedzi są właściwe.

No cóż… Zabierzcie ją do sali i przygotujcie — padł oschły rozkaz.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. — Spodziewałem się czegoś innego.. Jeżeli powiedzą, że nie - postaraj się ją poprawić: przeczytaj odpowiedź przykładową, napisz ją swoimi słowami, zastanów się, czy możliwe byłoby inne ujęcie tematu.. Do .odpowiedź jest poprawna.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Przeczytaj dialog na głos lub odtwórz nagranie ponownie, zatrzymuj po każdej kwestii i powtarzaj.Poprawna odpowiedź w zadaniu Układ możliwych odpowiedzi na karcie odpowiedzi .. Uzupełnij dialogi.. Napisana przez: zuziaboreczek42.. Zakreśl literę A, B lub C.Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź.. Wybierz jedną z liter: A, B albo C.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby .. Język angielski - rozszerzenie [ODPOWIEDZI, ARKUSZ CKE] - to tutaj znajdziecie wszystko, co powinniście wiedzieć po egzaminie.. Zad.3 Na stronie z podręcznika umieszczonej poniżej, spójrz na zadanie 10 str.88.. literę, którą oznaczono brakujące zdanie (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Przyporządkuj każdemu z nich właściwą odpowiedź, wpisując litery a e w kratki 1..

Posłuchaj dialogu 2.34 i śledź tekst w podręczniku.

I z nami sprawdzicieTa tablica wyników jest obecnie prywatna..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt