Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania klasa 6 str 64
Na pamiątkę Oskar kupił figurkę rycerza.- ćwiczenia polonistyczne str. 64 - wykonaj zad.. Odpowiedz ustnie na pytania pod tekstem od 1,3,4, 5.. 2.Uzupełnij w ćwiczeniach str. 6,7.. Praca plastyczna dla chętnych.. 4 - posłuchaj Marty i Maxa rozwiązujących quiz o londyńskich autobusach.Przeczytaj tekst str 252-253 następnie pisemnie w zeszycie odpowiedz na ćw.. Wykonaj zadania z zeszytu ćwiczeń str.65.. Popatrz na ilustrację.. Podręcznik str.72-73.- odpowiedz na pytanie 2 pisemnie w zeszycie do środowiska.. Otwórz podręcznik na stronie106-107.. „Wiosenne drzewa"- malowanie farbami lub wyklejanka z kolorowego .Ta tablica wyników jest obecnie prywatna.. Przeczytaj wiersz Natalii Usenko " Fantazja" .. .Podręcznik str.78-79.. Głośno przeczytaj tekst „My chcemy wiosny!". KLIKNIJ TUTAJ!. Na maile czekam do 5 kwietnia.obrazkową o prosiaczku na s. 74 P., przeczytaj tekst i odpowiedz ustnie na pytanie Wykonaj Ćwiczenia str.64 2.. Odpowiedz ustnie na pytania -W jaki sposób koziołek Dyzio dba o swoje zdrowie?, Jak rozumiesz powiedzenie Zdrów jak ryba?. PZ, str. 48 (1-2 x) i odpowiedz na pytania 1-3 pod tekstem 7.. Następnie otwórz ćwiczenia na str.77 i 78 - wykonaj zadania od 1 do 6.Odpowiedz na pytania pod tekstem.. Wykonaj zadanie 1,2,4,5 str. 57-58 zeszyt ćwiczeń.. Następnie wykonaj zdjęcie swojej pracy i prześlij je na e-mail [email protected]

2 - przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.

Zapisz odpowiedzi w zeszycie ( może być po polsku).. Temat: Lekcja o talentach i roztropności.. Wyjaśnij jakimi cechami powininna wyrażać się osoba , którą nazwiemy samarytaninem.. Edukacja matematyczna: 1.. 3.Sprawdź siebie w zadaniach matematycznych na str.50, 51.. Otwórz ćwiczenie na str. 72-73 i wykonaj ćw.. 2 Przepisz do zeszytu wyrazy , wpisując „ni" lub „ń".. Uważnie przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania W czasie wakacji Oskar był nad jeziorem w pobliżu Olsztyna.. Pięknie przepisać do zeszytu tekst ze strony 56 (pisany czarno - zieloną czcionką)13 tydzień, 08-10.06.2020 r. Pobierz: Klasa I 08 Temat „ O dinozaurach słów kilka" - elementarz str. 54-55- przeczytaj tekst i odpowiedz ustnie na pytania, ulep z plasteliny wybranego dinozaura i przyślij zdjęcie,· Przeczytaj tekst pt. „Niezwykłe substancje".. Raz nawet wypłynęli żaglówką.. Otwórz ćwiczenie na str. 73 i wykonaj ćw.. Plakat ,, Chroń przyrodę"- technika dowolna.. Praca na dwie lekcje 05.05. i 07.05.Na lekcję w dniu 08.04. przeczytaj w podręczniku str. 133 tekst źródłowy: Teoria podziału władzy Monteskiusza i odpowiedz ustnie na pytanie nr 1 i 2 pod tekstem.. Ćwiczenia str.63 i1.. 4Ponownie przeczytaj tekst z ćwiczenia 3. i wybierz właściwe odpowiedzi (zdanie prawdziwe, zdanie fałszywe lub brak informacji)..

4/92- przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.

1- przeczytaj tekst „Fast Facts : The London Tube" („Szybkie fakty o londyńskim metrze") i napisz w zeszycie do czego odnoszą się podane liczby.. 2020 r. Możesz znaleźć mnie na Messenger lub przez dziennik.3.. Przepisz do zeszytu i przetłumacz ( korzystając ze słowniczka str. 98) wyrazy z ramki VOCABULARY str. 93.. Utworzone zdania zapisz w zeszycie.. Edukacja wczesnoszkolna Aneta Bogusz - Kulesza 11.50-14.25 1.Legenda o Lechu .1.. Ta tablica wyników została wyłączona przez właściciela zasobu.. W internecie obejrzyj zdjęcia: balon braci Montgolfier, piorunochron Benjamina Frankilna, Panteon w Paryżu (wewnątrz i zewnątrz), Kapitol w Waszyngtonie.Podręcznik ćw.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. 1 Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Przepisując zdania pamiętaj o zasadach kaligrafii, czasowniki podkreśl dwoma kreskami; - podręcznik str. 34 - 35 - przeczytaj tekst „Asy z naszej klasy", odpowiedz ustnie na pytania do tekstu, pamiętaj o udzieleniu odpowiedzi pełnym zdaniem;- odpowiedz na pytania (okładka książki) i powiedz, jaka to część mowy.. Rozwiązania zadań należy przesłać mailem na mój adres podany na stronie szkoły w zakładce ,,nauczyciele''.. Jest to zadanie z klasy 6, Ćwiczenia nazywają się Look!.

Przeczytaj ulotkę i odpowiedz na pytania, Congratulations!

Wychowanie fizyczne: .. Klasa 6 b. Wychowanie do życia w rodzinie:Zadanie z Angielskiego .. 2 w j. polskim.. 1,2,3 i 6,7.Zadania dla uczniów klasy I „a" Edukacja polonistyczna podręcznik str. 56 - 57 (proszę nauczyć się pięknie czytać tekstu ze str. 56, natomiast tekst ze str. 57 przeczytać i przyswoić znajdujące się w nim informacje.). Napisz dwie linie liczby 19 w zeszycie od matematyki.. Odpowiedz na pytanie 1,2,3 podręcznik str. 67.. Obejrzyj ilustrację przedstawiającą wiosenny las, przeczytaj podpisy pod zdjęciami i tekst o lesie.. Posłuchaj piosenki pt. „Maszeruje wiosna"- Muzyka, str. 63 CD 1, nr 26 • Wykonaj ćwiczenia 1-6 ze str. 64-65 8.. Wykonaj ćwicz.. Proszę o pilną pomoc!Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Dopisz do uzupełnionych wyrazów odpowiednie określenia z ramki.. Zwiedzili zamek w Malborku.. Naucz się śpiewać pierwszą zwrotkę i refren piosenki.. "- Była to wyprawa mająca na celu zdobycie najwyższej góry na świecie - Mount Everest.Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.. Podręcznik, str. 16, 17 Przeczytaj tekst „ W szkole dla pszczółek" Odpowiedz na pytania:Otwórz podręcznik na str. 64 i 65 i przeczytaj opowiadanie „Dzień taty" i ustnie opowiedz na pytanie 1, 2 i 3 zamieszczone pod tekstem..

3 str. 63 Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania, odpowiedzi zapisz w zeszycie.

4 i 6 str. 255 (przy objaśnieniach skorzystaj z internetu)Popatrz ponownie na plan lekcji i uzupełnij zdania klasa 4 zad 6 str 31 jak ktoś ma :) 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie -14.12.2017 (19:12) - przydatność: 34% - głosów: 3.. Wykonaj ustnie zadanie 1,2,3 podrecznik str .Podręcznik, str. 15 Wiosenne kwiaty Zad.. Odszukaj w tekście i odczytaj wyrazy, w których występuje ź. Narysuj w zeszycie zPrzeczytaj tekst na str.6 i wypisz do zeszytu wyrazy z literą ,,ź".. Odpowiedz na pytania pod tekstem.. (przykład) 2.. Często pływał z wujkiem łódką po jeziorze i chodził łowić ryby.. Z czego została wykonana flaga na obrazku?. Przeczytaj tekst Zofii Staneckiej " Rysunek" - podręcznik str. 66 i postaraj się odpowiedzieć na pytania pod tekstem.. Odpowiedz ustnie na pytania pod tekstem.. Przeczytaj zagadki str.67 Ćwiczenia.. Ta tablica wyników została wyłączona, ponieważ Twoje opcje różnią się od opcji właściciela zasobu.Przeczytaj tekst z podręcznika, który znajduje się na stronie 268, a następnie posługują się tekstem opisz przedstawiony w nim ogród, wykonaj rysunek.. te ćwiczenia są żółte.. Kliknij przycisk Udostępnij, aby ją upublicznić.. Należy podpisywać swoje prace imieniem, nazwiskiem i klasą.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?. · Wykonaj ćwiczenia 1,2,3,4,5,6 str.66 -67 · Zadanie dla chętnychWykonaj ćwiczenia z matematyki str. 41.. Liczba 19 Rozwiąż ustnie zadania str.76 Podręcznik.. Przyklej właściwe zdjęcia, zapamiętaj nazwy zwierząt chronionych w Polsce.. 3 może być w formie zdjęcia jako załącznik oraz krótkie streszczenie tekstu z ćw.. Przyroda; Otwórz podręcznik na stronach 80-81.. Proszę przesłać na mojego maila ([email protected]) ćw.. Przeczytaj "Przypowieść o talentach" str. 254 a następnie wykonaj ć..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt