Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytanie angielski
Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Język angielski Gimnazjum +10 pts.. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa przeczytaj tekst w słowniku online PONS!. Rozwiązane 1/106- przeczytaj tekst ze zrozumieniem.. Zadanie C.Przeczytaj tekst i odpowiedz na polecenia.. Właśnie miałem wychodzić, lecz teraz zostanę.. 12. opisz swoje ostatnie wakacje w kilku zdaniach:Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 2012-03-12 19:21:50 Przetłumacz na język angielski poniższy tekst .. 3/106- uzupełnij brakujące litery w wyrazach.Najnowsze zadania i odpowiedzi w Język angielski 0 głosów.. Pozwól, szwagrze, na chwileczkę małą,Przeczytaj tekst o centrum handlowym i odpowiedz na pytanie, odpowiedź zapisz poniżej.. ;) Kl. VI (tekst w załączniku i pytania) 1 Zobacz odpowiedź Odpowiedź.. nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie.. Cieszę się, że cię widzę.. SCENA V Akt.1 Orgon, Kleant, Doryna ORGON A, dzień dobry, szwagrze.. 0 odpowiedzi.. Najnowsze pytania z przedmiotu Język angielski.. Przeczytaj tekst This is our Earth ( podręcznik strona 42) - Zapisz do zeszytu słówka Earth - Ziemia round - wokół, w koło half - połowa Sun - słońce daytime - dzień dark - ciemny night - noc 5..

Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.

Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Witaj w sekcji czytania!. Plis potrzebne na zaraz.. Przeczytaj .Tłumaczenie słowa 'odpowiedzieć na pytanie' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Nauczysz się analizy tekstu - jednej z umiejętności najbardziej przydatnych w mówieniu.Język angielski; Język francuski; Język hiszpański; Język niemiecki; Język rosyjski; Język włoski; Kultura i Sztuka; Matematyka; Muzyka; O!błędne dyktando; Polski; .. 2010-10-28 15:37:04 Przeczytaj uważnie poniższy tekst źródłowy ,a następnie wykonaj polecenia.. Odpowiedz na pytania 1-4 zgodnie z treścią tekstu.. Cóż tam na wsi, czas piękny, zboże już zasiane?. KLEANT Ja się cieszę także.. przejdź bezpośrednio do 49 tekstów.. (Uzupełnij zdania czasownikami z ramki w przeczącej formie czasu teraźniejszego present simple Zadania z angielskiego w załączniki.Angielskie teksty do czytania.. She lived and worked all her life in Cracow.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Przeczytaj ponownie tekst z ćwiczenia 2. i odpowiedz na pytania .. moniula1978 15.04.2020 Język angielski Szkoła podstawowa Przeczytaj ponownie tekst z ćwiczenia 2. i odpowiedz na pytania .. Najnowsze pytania z przedmiotu Język angielski.. 3. it was smaller than other pharaohs tombs .Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania: 2012-01-29 17:54:52 Przeczytaj tekst o sąsiadach i odpowiedz na pytania .-Niemiecki 2014-09-12 17:39:43 przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 2014-02-02 18:41:34j angielski pilne!.

Przeczytaj szybko tekst i odpowiedz na pytania.

Kolega spytał cię jaka jest pogoda na zewnątrz.. Uzupełnij zdania, wpisując swoje odpowiedzi w luki.. 2/106- przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.. Uzupełnij zdania, używając podanych przymiotników w stopniu wyższym i najwyższym TEKST do zadań 3,4,5/14 (są u mnie na profilu w innym pytaniu) .Przeczytaj tekst.. Najnowsze pytania z przedmiotu Język angielski.. 1/ posiadanie książek polskich 2/ przeglądano książki i przetrząsano .W zadaniu 6 uzupełnij teksty z ćwiczenia 5 wyrazami z odpowiedniej ramki.. 2 Tomku, jak ty to robisz, .. ; Na ekranie Strona główna wybierz pozycję Zgłoś problem.. 2011-10-14 10:45:09; Przeczytaj tekst, a następnie odpowiedz na pytania.. Jestem Cawdoru thanem thanem.Proszę odpowiedzieć na pozostałe pytania.Wypisz do zeszytu wyrazy z ramki VOCABULARY z e strony 107 I przetłumacz je korzystając ze słowniczka na stronie 112.. Napisana przez: julia0509.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytanie What will happen if one of them erupts?. Odpowiedz na pytania: Where does Tomek live?. Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. Zrobi ktoś te 2 ćwiczenia?. Tutaj możesz zapoznać się z ćwiczeniami, które poprawią Twoją umiejętność czytania ze zrozumieniem w języku angielskim..

1.Przeczytaj szybko tekst i odpowiedz na pytania.

PILNE!. Odpowiedz na pytania zgodnie z treścią tekstu.. Prosze o pomoc 1.. Znajdź w tekście słowa lub zwroty, które znaczą to samo , co poniższe.Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 1.. Uzupełnij zdania, wpisując swoje odpowiedzi w luki.. 2010-10-20 14:48:20czy mógłby ktoś przetłumaczyć mi na język angielski poniższy tekst?. Poniższe czytanki są przeznaczone dla osób początkujących.Zadanie z angielskiego.. z Angielskiego!. (tekst w załączniku ) 1..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt