Opisz jakiś wynalazek po angielsku
.Przykłady użycia - "wynalazek" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. wynalazki.. Pomyślałem jednak, że to bez sensu, bo to nic ciekawego.. 2009-04-06 18:08:00 Odkrycie to to samo co wynalazek ?Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Musze opisać jakiś wynalazek ( telewizor , radio , telefon. ). To do 5 klasy prosiłabym aby ktoś napisał o tym gościu co telefon wynalazł ale może też być inny to mi jest potrzebne na 24.03.2011r.. Pomyślałem jednak, że to bez sensu, bo to nic ciekawego.. zadanie dodane 2 marca 2011 w Język niemiecki przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa]Wiele odkryć nieodwracalnie zmieniło życie mieszkańców Ziemi, ale tylko niektóre wynalazki można nazwać punktem zwrotnym w dziejach ludzkości.. Jakie są wynalazki ludzi pierwotnych?. .Opisz wymyślony przez siebie wynalazek.. Na zadanie z angielskiego mam opisac jakis wynalazek, który zmienił świat.. Posted by dominikwojcik in .. Kończąc poprzedniego posta założyłem, że w kolejnym opiszę po angielsku swój przeciętny dzień.. Polish Ten człowiek to Robert Moog, wynalazca syntezatora Mooga, który zmarł w sierpniu.. - creator, inventor, pioneer, contriverZadanie: napisz po angielsku jakie wynalazki są dla ciebie najważniejsze i dlaczego Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Odkąd pamiętam, zawsze marzyłem o tym, aby mieć psa..

Opisz jakis wynalazek po angielsku 8-10zdań.

Opisz jego funkcje.WYNALAZKI, KTÓRE ZMIENIŁY ŚWIAT Kiedy ktoś ma pomysł na coś nowego i wprowadza to w życie nazywamy to wynalazkiem.. Może to byc telefon, druk.. cokolwiek.. Pomyślałem jednak, że to bez sensu, bo to nic ciekawego.. Jednak rodzice mówili, że nie mamy warunków, by trzymać w domu tak dużego psa - a w sumie to żadnego psa, bo przecież pies to obowiązek, zaś my nie mamy na to czasu.Wynalazki n.e. Od radia do szklanego wlókna 1901 - nawiazanie lacznosci radiowej poprzez Atlantyk (Marconi, Wlochy), grupa krwi (Landsteiner, Austria), detektor krysztalowy (Braun, Niemcy), aparat do golenia z wymiennym ostrzem (K. Camp, USA), odkurzacz z workiem filtracyjnym (C. Booth, Anglia).. :) 2012-03-28 19:23:11Projekt NETRICSA Mój wynalazek będzie stworzony przede wszystkim po to, by pomagać w codziennym życiu każdemu człowiekowi.. 2013-04-11 16:53:56; Opisz po niemiecku do czego służy internet..

?Wynalazki po angielsku.

Część nowatorskich pomysłów powstała pod wpływem genialnego impulsu, a inne przez wieki dojrzewały do ostatecznej formy, którawynalazki po angielsku .. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Urządzenie ma być wymyślone np włanczanie światła leżąc na kanapie bez użycia rąk to taki przykład .wynalazca - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. Innym razem jedna osoba zaczyna, a kilka osób udoskonala wynalazek.. Lepiej byłoby, gdybym opisał swój nieprzeciętny dzień, czyli na przykład sobotę 🙂 Może zrobię tak następnym razemŻarówka - wynalazek, który zmienił świat Ostatnia aktualizacja: 29.11.2013 18:55 Najpierw był ogień, potem lampa naftowa, aż w końcu nadeszła pora elektryczności i żarówek.Przykłady użycia - "wynalazca" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Po nocach śniły mi się owczarki niemieckie, rottweilery, czasem bernardyny.. Jego wynalazek zaoszczędzi godzin pracy przy naszym produkcie.. Co ciekawe, wynalazek ten nie dotarł na nasz kontynent za pośrednictwem Arabów, tradycyjną ówcześnie drogą, jeżeli chodzi o chińskie nowinki.. 2012-01-18 15:44:51 Jakie jest odkrycie lub wynalazek Karola Darwina?. 2011-06-17 13:38:04; Opisz w skrócie jak rozwijał się internet w polsce?.

Co znaczy i jak powiedzieć "wynalazek" po angielsku?

Czasami wynalazek jest tak ważny, że na zawsze zmienia sposób wykonywania pracy przez ludzi.Kończąc poprzedniego posta założyłem, że w kolejnym opiszę po angielsku swój przeciętny dzień.. Tłumaczenia w słowniku polsko - angielski.. - invention, disruption, contraption, brainchildZadanie domowe - j. angielski: Napisz na temat ważnego wynalazku.. 5,195 wizyt.. Posted by dominikwojcik in .. Kończąc poprzedniego posta założyłem, że w kolejnym opiszę po angielsku swój przeciętny dzień.. Podaj jego cene.. Pierwsza wiadomość o stosowaniu kompasu przez żeglarzy na Morzu Śródziemnym pochodzi z 1190 roku.Mam do napisania na ok pół strony A4 opis działąnia wymyślonego urządzenie po angielsku ,z użyciem strony biernej asem z angielskiego nie jestem więc prosze o pomoc z tym zadaniem .. Polish I także powiedział: "Ceniłbym każdy wynalazek zrobiony dla korzyści wszystkich.Opisz mi krótko po Angielsku swoje ulubione miejsce w Polsce ?. Skrót NETRICSA, po przetłumaczeniu, oznacza Wszczepiony Neuronowy Analizator Sytuacji Krytycznych.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. rzeczownik..

Co znaczy i jak powiedzieć "wynalazca" po angielsku?

Dziś miałem ochotę zająć się czymś interesującym - wynalazkami.Napisz po angielsku opis wynalazku, który jest przydatny.. 0 głosów.. 1902 - samochód pancerny (Francja, Anglia), prostownik rteciowy (Cooper, Hewitt), otrzymanie .Wynalazki po angielsku.. Opis wynalazku po niemiecku np. telefon komórkowy.. ma byc napisane po angielsku i po polsku zebym wiedziala co tam pisze:) w nagrade dyplomik naj itp.wynalazek - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. Definicja .. Czasami wielu ludzi pracuje nad jakimś pomysłem.. ale problem jest w tym że musze to napisać po angielsku w opisie musi być zawarte kiedy to powstało , kto to wymyślił i jak wygląda , na czym polega.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opisz po angielsku jakiegoś wynalazce..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt