Napisz dialog po niemiecku u lekarza
+niemiecka wymowaDialog u lekarza po Niemiecku 2010-03-08 19:26:08 Napisz dialog "U Lekarza "- pacjent jest chory na ospę wietrzną ( niemiecki ) 2010-04-18 10:24:25 Dialog .Napisz ogłoszenie, że poszukujesz pracy na wakacje jako opiekunka w Niemczech uwzględnij:*ile masz lat, skąd pochodzisz *czy potrafisz mówisz po niemi … ecki i w jakim stopniu *co potrafisz robić oprócz opieki nad dzieckiem*ile chciałbyś zarobić(po niemiecku) klasa 8Dialog po niemiecku miêdzy lekarzem a.. Co się dzieje?. Jacob: Dzień dobry.. klient> Frikadelen mit Kartoffeln und Salat.Dialog u lekarza po niemiecku Jeżeli zastanawiałeś się: jak poradzić sobie z wizytą u lekarza po niemiecku i jak nazywają się, poszczególne choroby po niemiecku to świetnie trafiłeś.. A może musisz zarejestrować kogoś i nie wiesz jak porozumieć się w rejestracji.. lekarz - Arzt m lekarz - Doktor m lekarz (kobieta) - Ärztin f .. Macie może dialog pt "u lekarza" w języku niemieckim.. Choćby zarys.. A… Ciekawostki, Niemiecki24 czerwca 2014 u lekarza u lekarza AKI Arkadiusz Gerlic W tym wpisie poznasz słówka i zwroty, które mogą pojawić się przy temacie Beim Arzt - u lekarza.. Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.. po niemiecku zwierzęta po niemiecku essen odmiana szanowni państwo po niemiecku niemieckie imiona dni tygodnia po niemiecku dialog u lekarza po niemiecku godziny po niemiecku części ciała niemiecki opis dnia po niemiecku owoce po niemiecku..

Czeka Cię wizyta u lekarza?

0 ocen .. (mam bóle) Możemy oczywiście dodać, jakie dokładnie bóle mamy: Np. Ich habe Kopfschmerzen (mam ból głowy) Ich habe […]Dialog w sklepie po niemiecku.. Doctor: Dzień dobry.. Jacob: Nie czuję się dobrze, panie doktorze.. Musisz napisać dialog u lekarza po niemiecku, przedstawić rozmowę między lekarzem, a pacjentem?. 1 2 3 następna .> Mam napisać dialog po niemiecku dotyczący rozmowy kelnera i goscia w restauracji.. Bardzo proszę zrób:))))) Zakręcona1999 Zakręcona1999 - Guten Morgen ( dzień dobry) - Guten Morgen (dzień dobry) .. Itd.Napisać w zeszycie wywiad z wybranym sławnym twórcą po niemiecku.. Po tym filmiku wszystko już .Muszę napisać krótki dialog po francusku pomiędzy lekarzem, a pacjentem.. O tym jak brzmieć ładnie i grzecznie nie tylko w sklepie, ale generalnie po niemiecku - dowiesz się tutaj.. einen Termin beim Arzt aus|machen/vereinbaren - umówić się na wizytę u lekarza - ajnem termin ferajnbarenWizyta u lekarza po angielsku (dialog) - tłumaczenie.. Schmerzen haben - mieć bóle ( jeśli dodasz do słowa Schmerzen jakąś część ciała będzie ona bolała 🙂 czyli np. Dialog po niemiecku miêdzy lekarzem a pacjentem.. Może być jaka kolwiek gwiazda, ale musi być muzyczna!Z góry dziękuję i jak odpiweisz to należy Ci .Dialog u lekarza po niemiecku wraz z wymową 3 interaktywne ćwiczenia najważniejsze zwroty i słownictwoFACEBOOK----- SUBSKRYBUJ ----- zwroty w języku niemieckim, przydatne podczas wizyty u niemieckiego lekarza!.

za dobry dialog daje n.a.j.

Załączniki:75% Dialog u lekarza; 83% Wizyta u lekarza - Dialog; 85% Dialog u lekarza; Polecane teksty: 85% Meine Familie; 85% Byłeś na 2-tygodniowej wycieczce.Napisz koledze o: warunkach zakwaterowania i żywienia,atrakcjach turystycznych,opiszesz nowo poznana osobę ; O nas; Regulamin i Politka prywatności;Zadanie: muszę napisać dialog po niemiecku między lekarzem a Rozwiązanie: guten tag, frau doktor guten tag, frau müller was fehlt ihnen seit einer woche Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.W dzisiejszym wpisie chcemy Wam przedstawić słownictwo oraz zwroty leksykalne, które mogą się przydać oraz pojawić podczas wizyty u lekarza: Do typowych zwrotów w gabinecie lekarskim należą: -> Schmerzen haben - mieć bóle Przykład: Ich habe Schmerzen.. 12 września 2010 Odsłon: 21 506 5 komentarzy.. Po pierwsze, przyda nam się zwolnienie lekarskie (a sick note) , a po drugie warto by lekarz nas osłuchał (listen to your lungs) i zajrzał w gardło (take a look at your throat) .U lekarza - at the doctor badanie examination, health check: badanie krwi blood test: badanie moczu urine analysis: badanie profilaktyczne prophylactic examination, preventive examination: ciśnienie krwi blood presure: historia zdrowia medical history/medical record: lekarz chorób skórnych dermatologist: lekarz chorób kobiecych gynaecologistPo tym filmiku wszystko już .Przykłady użycia - "wizyta u lekarza" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Opanuj dialog i przekaż niezbędne informacje.

Mam straszny ból głowy i czuję się chory.. Niemcy bardzo dużą uwagę przywiązują do zwrotów grzecznościowych, co między innymi słychać robiąc zakupy w sklepie.. Mają być tam rady, o raz pare chorób wyżej wymienioneych !. Dialog u lekarza po niemiecku Jeżeli zastanawiałeś się: jak poradzić sobie z wizytą u lekarza po niemiecku i jak nazywają się, poszczególne choroby po niemiecku to świetnie trafiłeś.. Nie wiesz jak masz zapytać lekarza o leki, zwolnienie lekarskie i inne ważne sprawy ?. Przez .. Można przedstwić to u dowolnego lekarza np. okulisty, dermatologa, lub u zwykłego lekarza rodzinego.Dialog wizyta rejestracja u lekarza po niemiecku z tłumaczeniem.. Poznasz nazwy wszystkich słówek, które przydadzą Ci się prowadząc dialog u .Wizyta u lekarza po angielsku Gdy dopadnie nas przeziębienie (a cold) szybko udajemy się do lekarza pierwszego kontaktu (general practitioner) .. Napisz komentarz Anuluj.. Umawianie terminu, opisywanie bólu i wiele innych!. Napisz krótki dialog po niemiecku 2016-09-26 20:15:24; Dialog u lekarza po Niemiecku 2010-03-08 19:26:08;Napisz dialog po niemiecku wizyta u lekarza?.

Społecznościowo.der Arztbesuch - wizyta lekarza .

Nasza lekcja kompleksowo przygotuje się do rozmowy z lekarzem.Musisz napisać dialog u lekarza po niemiecku, przedstawić rozmowę między lekarzem, a pacjentem?. Słownictwo, wyrażenia ułatwią prostą komunikację i książki medyczne po angielsku.Napisz dialog po angielsku ; Pacjent lub pacjenci przychodzą do lekarza (z taki dolegliwościami jak ; ból gówy, grypa, ból zęba, bół brzycha, katar, chore gardło .). !Dialogi po niemiecku - W aptece (1) Dialogi po niemiecku - Wzywanie pomocy (1) Herbata i wszystko co z nią związane po niemiecku (1) Internetowa biblioteka Instytutu Goethego (1) Jak napisać kartkę na święta po niemiecku (1) Jak pisać umlauty na klawiaturze (1) Jak używać niemieckiej czcionki bez zmieniania ustawień (1)Nazwy lekarzy po niemiecku.. Zapamiętaj moje dane w tej przeglądarce podczas pisania kolejnych komentarzy.. versichert - ubezpieczony.. Czy mogłby > ktoś poprawić w tym dialog błędy i ustawu\ić co kto mówi?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt