Pytania do lektury oto jest kasia
Sprawdź się!. Rodzina wyrazów - Uzupełnianka wyrazowa; Z gramatyką za pan brat - Odmiana czasownika; Postawy i emocje - Wczuwamy się w położenie KasiOto jest Kasia - streszczenie Tytułowa bohaterka powieści to ośmioletnia dziewczynka - uczennica drugiej klasy szkoły podstawowej.. Ma ona starszego brata, ale jako najmłodsza jest oczkiem w głowie rodziców, którzy trochę ją rozpieszczają.Jednak pewnego dnia w życiu Kasi pojawia się młodsza siostrzyczka i wszystko się zmienia.. W teście Oto jest Kasia - test znajomości lektury znajdziesz następujące pytania:Pytania do lektury "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej.. Gdzie mieszka Mały Książę?Poniższy test ma na celu sprawdzenie, w jakim stopniu opanowałeś/aś treść lektury „Oto jest Kasia" M. Jaworczakowej.. Mira Jaworczakowa; Grzegorz Kasdepke; Leszek Kołakowski; Sprawdź się w poniższych tematach: Mały Książę 2.. 66 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do .Streszczenie krótkie.. Kasia pod opieką starszego brata Jurka.. 6.KARTY PRACY • Mira Jaworczakowa, Oto jest Kasia • pliki użytkownika zinco przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 31.jpg, 32.jpg Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Klasowy blog jest również naszą klasową stroną, na której swój kącik znajdą także Rodzice i przyjaciele klasy..

Kto jest autorem lektury "Oto jest Kasia"?

Quiz w Poczekalni.. Kto jest autorką książki „Oto jest Kasia"?. 6.Jak nazywana była cioci Krysia.. Celem konkursu była popularyzacja twórczości Miry Jaworczakowej .Ćwiczenia dla dzieci na motywach lektur dla klas 1-4.. Zamieszczać również będę teksty do treningu czytania oraz inne materiału edukacyjne, ciekawe artykuły itp.Tagi: oto jest kasia charakyertystyka postaci charakterystyka kasi mira jaworczkaowa wypracowanie oto jest kasia wypracowanie oto jest kasia wypracowania lektury podstawówka Test - hit tygodnia Reklama .. "Oto jest Kasia" to lektura sugerowana dla klasy 3.. I. przez tydzie ńEgzemplarze lektury pt. "Oto jest Kasia" M. Jaworczakowej, karty pracy z zadaniami, rozsypanka zdaniowa w II poziomach, krzyżówki z hasłem, bloki rysunkowe, węgiel rysunkowy, żetony.. 5.Dziadek Kasi i Jurka.. Wizyta dziadzia Hilarego i cioci Kloci.. Pojawienie się nowej koleżanki w klasie.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.TEST Z LEKTURY „OTO JEST KASIA" autorki testu: Ania Kieler i Zosia Melerowicz 1.. Arkusze ćwiczeń do baśni, legend, opowiadań i wierszy.. Autorką książki jest Mira Jaworczakowa.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami..

Mam parę pytań dotyczączych tej lektury: 1.Imię koleżanki Kasi.

Prosiła go by się z nią pobawił i wyjrzał przez okno, ale on był zajęty lekturą.Utworzyłam strony, na których zamieściłam materiały, takie jak program nauczania, karty dzienniczka itp. .Quiz wiedzy z lektury "Oto jest Kasia".. Wyślij zgłoszenie kikinn40.. Jak nazywa si ę starszy brat Kasi?. Martynka, Weronika, Ania.. Kliknij i odpowiedz.Hej kochani - odpowiadajcie na pytaniaSCENARIUSZ MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO POPULARYZUJĄCEGO TWÓRCZOŚĆ MIRY JAWORCZAKOWEJ "OTO JEST KASIA" W dniu 23.03.2011 roku w SP 14 odbył się III Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy „Oto jest Kasia", przeznaczony dla uczniów klas III przygotowany przez Joannę Strągowską i Krystynę Kowalską.. Rozwiąż test!Pytania zawarte w teście.. Kasia chodzi do drugiej klasy, jest dziewczynką która często się dąsa i złości na innych.. A. ksi ążkę Z. kucyka B. loda 3.. 5 Obserwuj autora Zobacz profil Masz świetny pomysł na quiz?. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Oto jest Kasia Coś ci powiem, Stokrotko Majka z Siwego Brzegu Po słonecznej stronie i innych.. Komentarze .. Ile jest procent szans na to, że będziesz z chł.Klasy 1-3 - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraJak dobrze znasz lekturę "Oto jest Kasia"?. Krótki rachunek pamięciowy jako wprowadzenie do pracy z kartą (tabliczka mnożenia, dzielenie).Znasz odpowiedź na pytanie: GDZIE PRACOWAŁ TATA KASI ?.

... Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.

Wyślij zgłoszenie MrsSarach.. jest lekarzem.. Czlonkowie rodziny Kasi to: mama, wujek, Basia.. "Oto jest Kasia" - przetestuj swoją wiedzę.. Oto jest Kasia to historia ośmioletniej dziewczynki o imieniu Kasia.. MrsSarach 4 lata temu.. Powtórz najważniejsze wiadomości, przygotuj się do sprawdzianu lub kartkówki, rozwiąż test zbudowany z 17 pytań i sprawdź Swoją wiedzę.jak dobrze znasz lekturę ,,Oto jest Kasia" G. Antolka S. Agnieszka U. Ania 4.. Malutka Agnieszka wymaga ciągłej troski i opieki, więc Kasia przestaje być w centrum .Lektury.. Zawiera nieodpowiednie treści?. 2.Wygląd i cechy głownej bohaterki książki.. Quizy sprawdzające znajomość lektur, ćwiczenia językowe, ortograficzne, matematyczne, przyrodnicze nawiązujące do treści przeczytanych tekstów literackich.Wypracowanie jest charakterystyką Kasi, tytułowej bohaterki książki Miry Jaworczakowej „Oto jest Kasia".. Ile dni nie było mamy Kasi?. Dwulicowość .1) Autorką książki pod tytułem „Oto jest Kasia", jest: a. Tamara Łempicka b. Mira Jaworczakowa c. Astrid Lindgren 2) Kasia ma: a. starszą siostrę i maleńkiego braciszka b. jest jedynaczką c. starszego brata i maleńką siostrzyczkę 3) Jak wszyscy nazywali Ciocię Krysię?. 66 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..

Test ze znajomości lektury pt: „Oto jest Kasia" Podkreśl właściwą odpowiedź.

Wyślij zgłoszenie.. a) Danuta Wawiłow b) Joanna Białobrzeska c) Mira Jaworczakowa 2.. Gdzie pracował tata Kasi?. 4.Młodsza siostra Kasi i Jurka.. Kasia wynoszona ciągle na piedestał staje się samolubna, a wiecznie rozpieszczana przez rodziców traci dobre relacje ze starszym o cztery lata bratem Jurkiem.. Oto jest Kasia - streszczenie, plan wydarzeń .. A. Karol K. Jurek I. Andrzej 2.. Trzy imioa koleżanek Kasi?. 4. Ujawnienie się u Kasi chęci rządzenia innymi.. Mimo tego, że dziewczynka dobrze radzi sobie w szkole, jej relacje rodzinne nie należą do najlepszych.. Kasia jest bardzo zdolna i ambitna, a nauczyciele cenią ją za ogromną ochotę do nauki, sumienność i niesamowitą pilność.Streszczenie „Oto jest Kasia" 1. pytanie 1 z 15.. 3.Imię ulubionej lalki Kasi.. Quiz w Poczekalni.. a. Krysia b. Czarodziejka c. KlociaArchiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Udostępnij.. DO LEKTURY "OTO JEST KASIA"?. Jak nazywa si ę młodsza siostra Kasi?. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Przeredaguj zdania // odp.. Proszę o szybkie odpowiedzi!. Dorastanie nie jest łatwe, zwłaszcza gdy cały świat znienacka staje na głowie!. Oto jest Kasia - streszczenie, plan wydarzeń .. Dlaczego.Pytania do lektury "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej.. Jakie zwierzę oswoił Mały Książę?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Plan wydarzeń 1.. Kasia chodzi do drugiej klasy i jest najlepszą uczennicą, ma same dobre stopnie i jest dumą nie tylko rodziców, ale i nauczycieli oraz rówieśników, którzy darzą ja ogromną sympatią.Masz problem ze zrozumieniem utworu Oto jest Kasia?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt