Test z lektury balladyna zadane pl
Napisz do jakiego rodzaju literackiego należy utwór .. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Balladynie.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz, ile wiesz o Balladynie.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.Ten Quiz sprawdzi ile wiesz o lekturze Balladyna i przygotuję cie do sprawdzianu.. wg Otaratajcio.. Co mówi o Tobie kolor ścian w Twoim pokoju?Balladyna razem ze swym ,,kochankiem`` Kostrynem wrócili do miasta, aby tryumfować.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Słudzy Goplany to: a) Chochlik i Filon, b) Skierka i Grabiec, c .Kto rozwiaże test z balladyny ?. 6) Poznanie sekretu żony Kirkora przez Kostryna i wspólne zabójstwo posłańca ze skrzynią.Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Test z lektury ZACZAROWANA ZAGRODA - Katarynka- powrót do lektury .. Balladyna - test ze znajomości lektury Ruletka.. Balladyna poczęstowała go solą i zatrytym chlebem..

Szkoła latania- test z lektury Teleturniej.

Kim była tytułowa bohaterka-Balladyna?. Juliusz Słowacki wydał go dopiero podczas swojego pobytu w Paryżu w 1839.. Z czego miałbyś 6, gdyby te przedmioty pojawiły.. Do którego domu z Hogwartu pasujesz?. Z czego miałbyś 6, gdyby te przedmioty pojawiły.. Do którego domu z Hogwartu pasujesz?Quiz - 'Balladyna' - test znajomości lektury - Gazeta.pl I Dziecko 'Balladyna' - test znajomości lektury.. Zgadnę, czy Twoje miasto jest w czerwonej stref.. Jakim typem Crewmate w Among Us jesteś?Test z lektury- „Balladyna" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż trudny test z lektury Balladyna Juliusza Słowackiego.Juliusz Słowacki, "Balladyna" - czy nie przestraszysz się groźby naprawdę trudnych pytań na temat lektury?. Sprawdź jak poradzisz sobie z pytaniami z Balladyny.. Ten Quiz sprawdzi ile wiesz o lekturze Balladyna i przygotuję cie do sprawdzianu.. Kaszubska 10/16 75-036 Koszalin Wszelkie pytania, uwagi i zmiany w katalogu prosimy kierować do:Jak dobrze znasz lekturę,,Balladyna"?. ucieszyła się uciekła z zamku skazała ją na śmierć wyrzuciła ją za drzwi 6.. BloodyBlack 2 lata temu.. Skomentuj.. Balladyna to dramat, który powstał 1834 roku w Genewie.. 5) Łaska Goplany wobec Grabca: zamienienie go we władcę przyrody posiadającego dawną koronę króla.. Klasa 7 Klasa 8 Polski..

- Test z lektury ,,Ten obcy" - Drzewo do samego nieba .

znamię .. test.ze.znajomosci.balladyny.testy.z.lektur.sp.doc rozmiar 105 KB: wyszukiwarka.Plik Balladyna test grupy AB.rtf na koncie użytkownika fretkafredziu • folder Balladyna • Data dodania: 30 paź 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.4) Udanie się z prośbą o usunięcie znamienia z czoła do Popiela i ucieczka po zaproponowaniu wskrzeszenia zabitej Aliny.. AFRYKA KAZIKA- TEST Z LEKTURY Test.Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test - co zapamiętałeś z lektury Magiczne drzewo?. Z czego miałbyś 6, gdyby te przedmioty pojawiły.. Do którego domu z .Juliusz Słowacki, "Balladyna" - test z lektury.. 8.Balladyna została trafiona przez piorun 9.Goplana była nimfą wodną.. Wi_kolo19 2 lata temu.. Zmierz się z testem wiedzy o tragedii w pięciu aktach, zadedykowanej przez wieszcza Zygmuntowi Krasińskiemu.. Juliusz Słowacki wydał go dopiero podczas swojego pobytu w Paryżu w 1839.. Podkreśl postacie fantastyczne: Pustelnik Chochlik Grabiec Goplana Wawel Skierka Fon Kostryn 4.. Juliusz Słowacki.. Goplana.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku..

... Balladyna - test ze znajomości lektury Ruletka.

1Balladyna test "Balladyna" J. Słowackiego to: a) baśń, b) legenda, c) tragedia.. Co zostało Balladynie po zabiciu Aliny?. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. a) faktów historycznych b) odwołania do legend c) odwołania do baśni d) groteski i humoru .. Test pochodzi z zasobów edukacyjnych serwisu Szkolnictwo.pl.Co zrobiła Balladyna, kiedy na ucztę wdarła się jej matka?. 10.Goplana zakochała się w Grabcu.Testy z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. Kto wygnał Pustelnika?051 Balladyna - Juliusz Słowacki 2 Test jednokrotnego wyboru .. Test pochodzi z zasobów edukacyjnych serwisu Szkolnictwo.pl.. Sprawdź jak poradzisz sobie z pytaniami z Balladyny.. TEST z LEKTURY "KAROLCIA" Test.. Szukaj.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. 1 / 12 Autor ''Balladyny'' to: Adam Mickiewicz.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.Łatwy test ze znajomości lektury Balladyna Zawiera 6 pytań.. Zygmunt Krasiński.. Udostępnij.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury,,Balladyna" ... TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Zaznacz zdanie, które zawiera nieprawdziwą treść: a) W dramacie występuje tekst główny i tekst poboczny, b) W dramacie bohaterowie są charakteryzowani przez ich działania, c) W dramacie o przebiegu zdarzeń informuje narrator.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Ile % baterii ma Twoje zdrowie psychiczne?. Kiedy urodzisz?. Rozwiąż test!Balladyna to dramat, który powstał 1834 roku w Genewie.. 2 / 12 Siostra Balladyny, która została zamordowana, to: Lilia.. wg Eboch.Test wiedzy online z lektury szkolnej.. do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam .Najgłębszym przesłaniem, jakie niesie za sobą „Stary człowiek i morze" jest: a) konieczność podejmowania działania b) unikanie samotności c) wartość przyjaźni d) wiara, że człowiek do końca życia pozostaje młody duchemTest - Stary człowiek i morze.. Ogólnopolski Katalog Szkolnictwa ul.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Test o lekturze szkolnej pt. ,,Balladyna'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraRozwiąż test znajomości lektury Balladyna Juliusza Słowackiego i sprawdź jak dobrze pamiętasz wydarzenia z książki.Witaj na stronie Quizz.pl.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: BalladynaTest wiedzy - „Balladyna"!. a) żoną Kirkora i siostrą Aliny b) żoną Kirkora i córką Filona c) córką Wdowy d) córką Wdowy i Pustelnika 3..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt