Uzupełnij pytania i napisz krótkie odpowiedzi klasa 5 str 70
5 ( napisz pytania z rozsypanki i odpowiedz na nie na podstawie konkretnego obrazka z opowiadania - obrazki nr 3 i 4).Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. 3 ak.. Wymyśl i zapisz je w zeszycie po jednym zdaniu, w kt.. Bardzo proszę.. b. Forsycja i leszczyna.. Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g=30g.. Dzisiaj praca z tekstem: 1.Krótkie odpowiedzi są reakcją na pytania ogólne, czyli takie, na które można odpowiedzieć tak lub nie.. Jakie krzewy zazieleniły się w ogrodzie?. poza zadaniami w podręczniku mieliście równiez zrobić zadania powtórzeniowe w zeszycie ćwiczeń.Strona główna Artykuły Język angielski - klasa V - Marta Zajdel Aktualności Aktualności Galeria Sport Bezpieczna szkoła Ważne informacje - nauka zdalna Zarządzenia i procedury Komunikaty Wytyczne GIS, MZ i MEN Informacje dla Rodziców Przedszkolaków Informacje dla rodziców klas I-III .Proszę o przeczytanie notatki na temat czasu Past Simple i przypomnienie sobie w jaki sposób tworzymy zdania przeczące, pytające i krótkie odpowiedzi.(str.97,99).. W ćwiczeniach dla kl. 2 znajdziemy porcję nowych słówek i konstrukcję z „like" poszerzoną o odmianę dla 3 os. l. poj.. 5 uzupełnij dialog - wskazywanie .Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Jeśli nie, to spytaj czy nie chciałaby się tam z tobą wybrać:Ogólne wiadomości dla ucznia 5 klasy z języka polskiego..

4 Napisz pytania i krótkie odpowiedzi.

że czytałam to w czwartej klasie a teraz jestem w siódmej xd.. TYPY ZAIMKÓW rzeczowne: Ten, ta, to, ci, on, ona, ono .Uzupełnij krótkie odpowiedzi wpisując właściwą formę czasownika "to be".. Ćwiczenie 5 zrobimy ustnie na lekcji.. *4-Napisz w zeszycie brakujące zdania.. Przepisz do zeszytu: .. 4 uzupełnij pytania i krótkie odpowiedzi w czasie Past Simple.. 10 str. 97 w podręczniku.. Wykonajcie ćw.4/104 Napisz pytanie i krótką odpowiedź.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Wpisz do, does, don't lub doesn't (pytania, przeczenia, krótkie odpowiedzi) Przepisz zdania, używając she lub he (3 os. Utwórz pytania z podanych wyrazów w czasie Present Simple (pytania szczegółowe)Dyktanda online dla uczniów z klas 4 - 6.. Nie zapomnijcie powtórzyć drugiej formy czasowników nieregularnych.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Odrabiaj swoje zadania domowe szybko i sprawnie.. Samo yes lub no nie jest elegancką odpowiedzią na pytanie ogólne.. - zapoznaj się z tekstem podręcznika, str. 174 - 177;W zadaniu 6 należy uzupełnić pytania, w pytaniach, podobnie jak w przeczeniach czasownik ma formę podstawową.. Następnie wciśnij "Check", aby sprawdzić swoje odpowiedzi..

*7-Napisz pytania do Nicka i napisz jego odpowiedzi.

Aby to zrobić, do słowa Yes lub No dodajemy osobę oraz odpowiednią formę czasownika posiłkowego to do.. Kolejność wyrazów jest prawidłowa.5.. Potrzebuję plan szczegółowy w podpunk.. Kto późno wstaje te drzewa przed Okrąglakiem sny go.. Opisz społeczną cnotę renesansu w świetle pieśni V i. mikołajek streszczenieBezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź.. Bajka - krótki lub dłuższy utwór wierszowany, którego bohaterami są zwierzęta.. Odpowiadając przecząco należy również zaprzeczyć do lub does słowem not.W ćwiczeniach na poziomie kl. 1 trenujemy podstawowy zakres słownictwa oraz proste konstrukcje z „like" (w tym pytania i krótkie odpowiedzi).. *5-Wyobraź sobie, że dzisiaj jest FRIDAY 15th JUNE 2018.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. ; 2013-12-02 16:30:44 Ułóż pytania i odpowiedzi z podanych wyrazów .Good evening.. Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda.. Wykonaj ćw.. Odpowiedz na pytania ,,tak" lub ,,nie", a ja po.. Powinieneś wziąć ślub czy pozostać singlem?Proszę o wykonanie zadań z podręcznika na str. 71,ćw.. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.Wykonaj ćw..

Uzupełnij pytania.

Napisz, co Max zabrał ze sobą na wakacje, a czego nie zabrał.. Uzupełnij pytania.. Bajka zawiera morał (pouczenie), a treść bajki jest zawsze aktualna.. .Napisz do nas.. Spójrzmy na przykłady:Klasa VIa Witam Was drodzy uczniowie i przypominam o systematycznym wykonywaniu zadań, proszę .. Zapytaj koleżankę czy była kiedyś w Rzymie.. Odpowiedz.. Proszę o zrobienie tych ćwiczeń i przesłanie zdjęcia z ćwiczeniówki na messengerze na priv.. Zeszyt ćwiczeń ćw.. Historia: Temat Powstanie kościuszkowskie.. Yes, I have/ No I haven't (odpowiedz zgodnie z prawdą) .. 2 Napisz pytania w czasie .- przeczytaj informację o Świętym Franciszku z Asyżu str. 165 i odpowiedz na niebieskie pytanie zamieszczone pod informacją; - wykonaj pisemnie ćwiczenia: 1, 3, 5 str. 165 - 166.. 1 i 2 str. 70 w zeszycie ćwiczeń.. Aby odpowiedzieć na pytanie w Present Simple, możemy użyć krótkich odpowiedzi.. 4 ( w zeszycie zapisz pytania z czasownikiem „umieć" i odpowiedz na nie na podstawie tekstu ze str. 70); ćw.. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie.Napisz Pytania do podanych odpowiedzi ANGIELSKI 2009-06-01 14:07:46 Angielski klasa 5 -,- ułóż pytania do podanych odpowiedzi ..

Odpowiada na pytania tych części mowy, które zastępują.

Dyktanda z rz i ż, ch i h oraz ó i u.Klasa 3 b. Edukacja polonistyczna: - napisz instrukcję dotyczącą kolejnych etapów tworzenia obrazów - ćwiczenia, zad.2 str.9; - przeczytaj tekst informacyjny z podręcznika na str.46/47; - odpowiedz na pytania z załącznika i zapisz odpowiedzi w zeszycie( odeślij zadanie do nauczyciela); - wykonaj zadanie 2 str.70/71 w .Present Simple - krótkie odpowiedzi 12 marca 2017 Admin 0 Comment ćwiczenia , Present Simple Uzupełnij zdania w czasie Present Simple (krótkie odpowiedzi).Present Simple: krótkie odpowiedzi.. Na podstawie tekstu „Szkolny ogródek" napisz odpowiedź na pytanie: Co to jest ogród szkolny?. Przyjrzyj się obrazkom, napisz do nich pytania i odpowiedzi w czasie Present Perfect z użyciem „ever" według wzoru: 1.. Musimy jeszcze użyć czasownika, za pomocą którego pytanie zostało zadane (będzie to np. operator, czasownik modalny lub have albo to be).. W zadaniu 7 należy uzupełnić zarówno pytania, jak i odpowiedzi.. - Lubię rybę.. 3 (Wybierz poprawną odpowiedz) i 4 (Napisz pytania i odpowiedzi w czasie Present Continuous) str. 53.. Napisz określniki czasu dla podanych dat.. *3-Uzupełnij dialog.. Ćwiczenia Steps in English klasa 4 zad.3,str.49.1 Ćwiczenia utrwalaj Ące zagadnienia gramatyczne dla uczniÓw szkoŁy podstawowej opracowała: anna kargulOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt